Spam

Status
Not open for further replies.

eXeCute

Member
Reaction score
0
Nisam ni igrao 22,a multica nemam prvi :)
Stekao si svoju popularnost,pa o cemu ti haha nitko te ni ne voli samo ti se smiju.

A jos jednom kreni psovat tuda pa ces mi prijetit da ces me nac i zaklat kao i drugima kad su napisali ono sta bi i ja. A znas i sam sta je.
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Pa o tome i pricam. A neka nabroje multice tu.
I sam se spajam s igracem koji dolazi igrat kod mene.
I tako 90% ljudi tako da prestanite srat za jebene multice jebem vam stare vise mutave. Kad ne mozete igrat i samo izlike pronalazite

a što se ti furaš na to "ne možete igrat pa tražite izgovore" ovo nisu izgovori nego ubijate čar igre,gdje ti vidiš da ne možemo s vama jesi normalan?pored toga što si nevaspitan i poglup al ajd oprošteno ti je ima većih retarda :D da znaš da ste vi male mace samo
 

eXeCute

Member
Reaction score
0
a što se ti furaš na to "ne možete igrat pa tražite izgovore" ovo nisu izgovori nego ubijate čar igre,gdje ti vidiš da ne možemo s vama jesi normalan?pored toga što si nevaspitan i poglup al ajd oprošteno ti je ima većih retarda :D da znaš da ste vi male mace samo

Pa nemaju svi multice,ne kazem da nitko nema,ne kazem da ima. Nemojte prozivat sve onda i rijeseno :)
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Pa nemaju svi multice,ne kazem da nitko nema,ne kazem da ima. Nemojte prozivat sve onda i rijeseno :)

ma znaš ti ko sve ima kod vas multiće,velika većina vidiš da nemate mjesta za multiće hahah trebate napravit petu akademiju MULTI ACADEMY samo multiće ubacit i pored u zagradu pravi nick vlasnika ahhaahha da bude uzbudljivije i organizovat takmicenje svi sa multicima po 100 pb i ko prvi ko drugi i treci nobla svog osvajaju nagrade :D te ko najvise resa ofarma svom multiću i tako tih nekih igrica :D
 

eXeCute

Member
Reaction score
0
ma znaš ti ko sve ima kod vas multiće,velika većina vidiš da nemate mjesta za multiće hahah trebate napravit petu akademiju MULTI ACADEMY samo multiće ubacit i pored u zagradu pravi nick vlasnika ahhaahha da bude uzbudljivije i organizovat takmicenje svi sa multicima po 100 pb i ko prvi ko drugi i treci nobla svog osvajaju nagrade :D te ko najvise resa ofarma svom multiću i tako tih nekih igrica :D

A iskreno ne znam i nije moj problem. A eto ja se spajam s amiti i dolazi kod mene igrat da nebi rekli da mi je multi :)
 

eXeCute

Member
Reaction score
0
Pa sigurno da ne znas kada igras ovo prvi put valjda.

Igrajte do kraja pa cemo vidjet. Kaze Deniro da ste jaki. Di je frka onda?
 
Status
Not open for further replies.
Top