Spam

Status
Not open for further replies.

catz

Member
Reaction score
0
http://prntscr.com/am4963

Hocemo se osloboditi i javno pisati o igrici i multicima ?!
Jel hocemo?

Ne igram vise ovu igricu cisto da znate, usrali ste je govna jedna glupa sve ste usrali.
Dovidjenja, prestajem da igram.

e moj osmo ja kao tvoj fan ne bi bio to da te javno ne prokomentarisem.kad vec kacis te slike i prijavuljujes mutne radnje,prijavi onda sebe i maximusa na kakav jadan nacin igrate ovu igru :)
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
e moj osmo ja kao tvoj fan ne bi bio to da te javno ne prokomentarisem.kad vec kacis te slike i prijavuljujes mutne radnje,prijavi onda sebe i maximusa na kakav jadan nacin igrate ovu igru :)

na kakav način to oni igraju bgt
 

rewcrew

Banned
Reaction score
0
Noblaju igrace koji su neaktivni skroz na 24 i gdje nije vodstvo pravo Dkl-a ,hmm mogo bi se na 24 napravit ozb Dkl pa da se karamo djuture zajedno,evo da znate svi koji ste na 24 Dkl tam nije ozbiljan al ako se zainati bice
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Noblaju igrace koji su neaktivni skroz na 24 i gdje nije vodstvo pravo Dkl-a ,hmm mogo bi se na 24 napravit ozb Dkl pa da se karamo djuture zajedno,evo da znate svi koji ste na 24 Dkl tam nije ozbiljan al ako se zainati bice

DKL je najpokvarenije pleme na ovim serverima, vuku se od hr4 koliko znam. Nek mi izvinu neki igraci ali previse sebi dajete znacaja, uvijek cim spomenes dkl odma asocijacije naviru: neko spajanje mijenjanje strana i tako to :)
 

DeletedUser

Guest
Noblaju igrace koji su neaktivni skroz na 24 i gdje nije vodstvo pravo Dkl-a ,hmm mogo bi se na 24 napravit ozb Dkl pa da se karamo djuture zajedno,evo da znate svi koji ste na 24 Dkl tam nije ozbiljan al ako se zainati bice

9 sela je palo,molim bez izvlacenja,tek smo počeli :ludilo:
 

Ekonomista

Member
Reaction score
0
Noblaju igrace koji su neaktivni skroz na 24 i gdje nije vodstvo pravo Dkl-a ,hmm mogo bi se na 24 napravit ozb Dkl pa da se karamo djuture zajedno,evo da znate svi koji ste na 24 Dkl tam nije ozbiljan al ako se zainati bice

Oj majke ti de se poklopi, šta ćete se vi zainatit :hahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top