Spam

Status
Not open for further replies.

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ne znam zašto ogovarate toliko DKL, tu ima par jako jakih igrača, da ih nema ne bi ja igrao tu, tako da nema potrebe da pričate prošlost i sadašnjost koju i ne poznajete :)

ajmo dklovci, mali ali vrijedni :andjeo:
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Noblaju igrace koji su neaktivni skroz na 24 i gdje nije vodstvo pravo Dkl-a ,hmm mogo bi se na 24 napravit ozb Dkl pa da se karamo djuture zajedno,evo da znate svi koji ste na 24 Dkl tam nije ozbiljan al ako se zainati bice

Pa onda ni na jednom nije bio ozbiljan, na svakom je ispusio, eno i na hr23 pusi :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
DKL je najpokvarenije pleme na ovim serverima, vuku se od hr4 koliko znam. Nek mi izvinu neki igraci ali previse sebi dajete znacaja, uvijek cim spomenes dkl odma asocijacije naviru: neko spajanje mijenjanje strana i tako to :)

Objasnio covjek.
Svakog iole boljeg igraca i ko zna sta znaci "DKL" je sramota da mu pored nicka pise "DKL"
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Ne znam zašto ogovarate toliko DKL, tu ima par jako jakih igrača, da ih nema ne bi ja igrao tu, tako da nema potrebe da pričate prošlost i sadašnjost koju i ne poznajete :)

ajmo dklovci, mali ali vrijedni :andjeo:

pojasni sosonima travcice
 

haris22

Member
Reaction score
6
Ne znam zašto ogovarate toliko DKL, tu ima par jako jakih igrača, da ih nema ne bi ja igrao tu, tako da nema potrebe da pričate prošlost i sadašnjost koju i ne poznajete :)

ajmo dklovci, mali ali vrijedni :andjeo:

Pa da, upravu si, da ih nema ne bi imao koga noblat
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Noblaju igrace koji su neaktivni skroz na 24 i gdje nije vodstvo pravo Dkl-a ,hmm mogo bi se na 24 napravit ozb Dkl pa da se karamo djuture zajedno,evo da znate svi koji ste na 24 Dkl tam nije ozbiljan al ako se zainati bice

jel se trebamo smijat il možda shvatit ozbiljno ??

Nekako vjerujem da je većina za prvu varijantu :pivo:
 

rewcrew

Banned
Reaction score
0
Najjaci su ovi crni cmarovi koji pricaju o postenu ,a nema prljavi od njih pa dodju ovdje po forumu druge blatit ko o kome crnacke kurve o postenu
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hocu samo da kazem da je ovaj Nexus jako iskompleksiran momak ili dijete(ako znas sta znaci biti iskompleksiran).....
 

rewcrew

Banned
Reaction score
0
Evo da dodam kako su bas ovi sto prozivaju zvali dosta clanova Dkla kupil otpatke amatera molil granu i ostala manja plemena za savez da bi dobijal deff i svasta nesta znaci kad ste pogani i niste fer igraci vec igrate prljavo od starta bolje sutite onda poz za sve crne rodice ljubomorne duse moze da ga puse nastavitr pljuvat jer to samo i znate da i da probajte jos koga nagovorit da predje i crnce mozda i dodje ;) cmarovi mali gademi se pogani ljudi vide druge ne sebe poljubite me u pakas ,hvala!
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Hajde makar sam dočekao i taj zarez na kraju..

Ovo je 24, eno tamo tema na 23, slobodno piši ljubi te brat, takvi se najviše vole :love:
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Evo da dodam kako su bas ovi sto prozivaju zvali dosta clanova Dkla kupil otpatke amatera molil granu i ostala manja plemena za savez da bi dobijal deff i svasta nesta znaci kad ste pogani i niste fer igraci vec igrate prljavo od starta bolje sutite onda poz za sve crne rodice ljubomorne duse moze da ga puse nastavitr pljuvat jer to samo i znate da i da probajte jos koga nagovorit da predje i crnce mozda i dodje ;) cmarovi mali gademi se pogani ljudi vide druge ne sebe poljubite me u pakas ,hvala!

U jesi kulturan, to te starci tako naucili?
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Hocu samo da kazem da je ovaj Nexus jako iskompleksiran momak ili dijete(ako znas sta znaci biti iskompleksiran).....

de rew pisi sa multica, nije ti dosta sto ingame igras na tom racunu i jos par njih pa moras i na forumu.

Jadno, jadno
 

haris22

Member
Reaction score
6
Evo da dodam kako su bas ovi sto prozivaju zvali dosta clanova Dkla kupil otpatke amatera molil granu i ostala manja plemena za savez da bi dobijal deff i svasta nesta znaci kad ste pogani i niste fer igraci vec igrate prljavo od starta bolje sutite onda poz za sve crne rodice ljubomorne duse moze da ga puse nastavitr pljuvat jer to samo i znate da i da probajte jos koga nagovorit da predje i crnce mozda i dodje ;) cmarovi mali gademi se pogani ljudi vide druge ne sebe poljubite me u pakas ,hvala!

Nije bolest sve što boli
 

rewcrew

Banned
Reaction score
0
A jes im krivo sto bi boki reko sad se mozete samo slikat ,i da nexa kakvi multici zasto si smijesan ? Hahahahahaha
 
Status
Not open for further replies.
Top