Spam

Status
Not open for further replies.

faree

Active Member
Reaction score
55
Fareeeee kakve veze ako neko nekom kaze da je glup, po meni sastavni dio igre, ima ovdje dosta glupana :kokice:

Ok, sastavni dio igre je mnogo šta, ali ja smatram da je uvreda nekoga nazivati glupim. Mada viđao sam ljude kako se časte i gorim nazivima, ne obazirem se puno na te uvrede kada su meni upućene jer ja znam šta sam, kakav sam i ko sam.
Lijepo bi bilo kada bi poštovali i lijepo se ophodili prema drugim ljudima.
Ovo što čitam na forumu u posljednje vrijeme me podsjeća na neke dječije svađe ispred obdaništa ili vrtića :/
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Ok, sastavni dio igre je mnogo šta, ali ja smatram da je uvreda nekoga nazivati glupim. Mada viđao sam ljude kako se časte i gorim nazivima, ne obazirem se puno na te uvrede kada su meni upućene jer ja znam šta sam, kakav sam i ko sam.
Lijepo bi bilo kada bi poštovali i lijepo se ophodili prema drugim ljudima.
Ovo što čitam na forumu u posljednje vrijeme me podsjeća na neke dječije svađe ispred obdaništa ili vrtića :/

svaka ti je za bukvara :love:
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
hahahah :D ma nista od ovog foruma realno.. Da ga i obrisu ne gube nista..

ionako ovo troje-četvero koji pisu imaju bilo gdje za pisat skupa :D a ostali ni ne pogledaju ovaj forum.. večina barem :)
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ok, sastavni dio igre je mnogo šta, ali ja smatram da je uvreda nekoga nazivati glupim. Mada viđao sam ljude kako se časte i gorim nazivima, ne obazirem se puno na te uvrede kada su meni upućene jer ja znam šta sam, kakav sam i ko sam.
Lijepo bi bilo kada bi poštovali i lijepo se ophodili prema drugim ljudima.
Ovo što čitam na forumu u posljednje vrijeme me podsjeća na neke dječije svađe ispred obdaništa ili vrtića :/

u ilmihale te treba staviti :p
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
hahahah :D ma nista od ovog foruma realno.. Da ga i obrisu ne gube nista..

ionako ovo troje-četvero koji pisu imaju bilo gdje za pisat skupa :D a ostali ni ne pogledaju ovaj forum.. večina barem :)

Tako nekako. Od ova 3-4 'spamera' se nema šta pametno pročitat :)
Trebalo bi ih ostavit na ovom forumu,
a za ostale, koji nisu ovoliko neodgojeni (nevaspitani) otvorit novi spam forum. :eek:ok:
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Tako nekako. Od ova 3-4 'spamera' se nema šta pametno pročitat :)
Trebalo bi ih ostavit na ovom forumu,
a za ostale, koji nisu ovoliko neodgojeni (nevaspitani) otvorit novi spam forum. :eek:ok:

Ma ima spama i previse :D Tko ti treba sa njim pises, a za ostale vise manje :)
tu ionako to jedno drustvo pise a osim njih, rijetko ko se javi :eek:k:

a ujedno pisu ljudi ingame, na skype i svuda :p pa i ne treba jos i tu
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Tako nekako. Od ova 3-4 'spamera' se nema šta pametno pročitat :)
Trebalo bi ih ostavit na ovom forumu,
a za ostale, koji nisu ovoliko neodgojeni (nevaspitani) otvorit novi spam forum. :eek:ok:

odes na vbulletin i naruci sebi forum, pa ga placaj i pisi po forumu citate Einsteina
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Tako nekako. Od ova 3-4 'spamera' se nema šta pametno pročitat :)
Trebalo bi ih ostavit na ovom forumu,
a za ostale, koji nisu ovoliko neodgojeni (nevaspitani) otvorit novi spam forum. :eek:ok:

Pa da nema ni ta 3-4 spamera, forum bi zamro totalno.. Treba nam dat nagradu što je ovaj forum još uvijek u životu :)

Ajd tipa po nekih 1k premiuma :)
 
Status
Not open for further replies.
Top