Spam

Status
Not open for further replies.

100-ka

Active Member
Reaction score
26
Sreto svima danas da vas vrijeme posluzi sa roštiljadom i makar koje janje da se okrene i naravno ni manje vise :pivo::pivo::pivo::pivo::pivo::pivo:
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
jesi izlio temelje i završio s radom haha
jesam ev pjan dara spremam se za danas valja opet
hahahahahahaha nemoj
javi mi se ne znam više đe si, da prozborimo samo dvije :p
Hahaha kad su to clanovi dkla kupovali sela pbom.....DKL je oličje postenja i svi clanovi su oličje postene igre za razliku od tebe noobu jedan,ko si ti ikako,sta se javljas,idi tamo pokrij se sa necim i lezi ispod stola dok ne prodje ovaj svijet....noooobu jedan teskiiii......

o jebem ti sudija majku
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
pusti suplju, usli ste na acc, sreca pa sam dosao ja kuci ubrzo nakon toga i promijenio sifru :D

Ti si nam glavni igrač kojem moramo provaliti acc da bi osvojili ovaj svijet
Ja sam rekao neka niko ne ulazi i sklonio sa foruma, a ako je neko vidio zapamtio i ušao to me ne int.
 

mr.v

New Member
Reaction score
1
mislio sam se suzdrzat i postedit ovih rasprava al ocito da cu morat i ja koju prozborit jer ovo ovako ne ide , da pricate po crowsima sito i reseto a nijedno od preostalih plemena na ovom svijetu nije zrnu bolje niti postenije ( ne kazem da su kod nas sve stvari u potpunosti moralne , legalne i legitimne kao i po propisima igrice jesu ) , nikad u nijednom plemenu morlane sve odluke nisu bile , al svako od preostalih plemena na ovom svijetu je 10x gore po tom pitanju od nas ....

osmicevicu , cemu kruzne da ko god moze ubaci spijuna u nase pleme ako si vec toliko posten ?
 
Status
Not open for further replies.
Top