Spam

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Što volim kad me neko zna i piše mi a ja pojma nemam ni ko je ni šta je :) niti koji klinac heheh
samo vi nađite šta sam ja muljao i objavite :)

ja sam previše pošten :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Joj smoreva :kokice:

Ne znam šta ti pišeš o meni, ja sam imao sa tobom fin odnos, napustio si pleme ništa ti nisam rekao, kad su objavili na forumu ono tvoje niko ti nije ušao od glavnih mozda neko od dječice prvi sam napisao ne dirajte i gotovo izbrisao i tačka, još si poslije toga se javio meni na facebook i psovao mi :) to pokazuje o tvojoj kulturi, a ne znaš ni šta se desilo i ako vratim naše poruke mi smo imali korektan odnos, ja te uvrijedio ni čim nisam , s toga popusti me molim te..
 
Reaction score
0
Joj smoreva :kokice:

Ne znam šta ti pišeš o meni, ja sam imao sa tobom fin odnos, napustio si pleme ništa ti nisam rekao, kad su objavili na forumu ono tvoje niko ti nije ušao od glavnih mozda neko od dječice prvi sam napisao ne dirajte i gotovo izbrisao i tačka, još si poslije toga se javio meni na facebook i psovao mi :) to pokazuje o tvojoj kulturi, a ne znaš ni šta se desilo i ako vratim naše poruke mi smo imali korektan odnos, ja te uvrijedio ni čim nisam , s toga popusti me molim te..

Usli ste na acc, odma tu vece. Nemoj suplje. Samo ja nisam od onih sto prijavljuju, mada je to kaznjivo banom hehe.

Sto se tice psovki, jesam, ne poricem, malo mi je kratak fitilj, pa cesto tako zapalim se. Prastaj.

A STO SE TICE TOG TVOG ITALIC PISANJA. NEMAM RIJECI. Sta si ukrivio ta slova kao da si doktor....

Nas odnos je korektan bio sve dok mi niste upali na acc...
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pišem kako ja hoću, radim šta ja hoću, izlevatio nikog nisam :)
Nije mi bitno osvajanje servera ni meni ni bilo kome iz O-S-G, mi smo to razjasnili, mi smo došli da se zabavimo, osvajanje nas ne interesuje mi igramo da se zabavimo, i mi stvarno igramo pošteno, logično da ima tu možda mali prljavi stvari, ali vecih prevara nema niti cu ja dopustiti a ja ti kažem ozbiljno da ti niko od vodstva O-S-G nije ušao bolan, ti vjeruj ako želiš ako nećeš jebiga i to je tvoja stvar..

uzhivaj, i nemoj da se okrećeš odma prema meni bez razloga , ja sam te poštovao dok si bio kod nas, šta je tu je jebiga, sretno nemoj da kenjaš radi jednog servera, btw, vidiš IP adresu ukucas na google i vidis lokaciju :) griješiš mnogo.
 

Kotoromanic

Active Member
Reaction score
82
Kad je to spijuniranje bilo zabranjeno? :zid: Spijuniranje je sastavni dio svakog oruzanog sukoba, na cemu se zasniva ova igrica (msm na sukob).
Spijuniranje nije prljava igra, ali neke druge stvari koje ste vi (CROWS) uradili i jos radite, jest.

Oko ulazenja na doticni racun, to je bilo davno u p.m., i niko od glavnih nije usao niti se slozio sa tim da se udje na racun i uradi sta se moglo uraditi.

Sta serete, igrajte. Vi igrate svoju igru,mi svoju. ha ja

pozz:pivo:
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Podrska za peky-a

Eto ovo jucer dno dna, sta moze uradit da se nekom sela uzme
oko 1:00 u noci, upali mu na acc promjenili pass i mail, i istovremeno dođe obavjest na mob da krenulo 5 napada na njegov acc..

Koliko li se nisko može spustit pojedinac, da krade račune tuđe i to od svojih suigrača.. I prođe nekažnjeno..
Pleme DKL je vrhunac muljaža i ne biraju se sredstva..

Znači igraš igricu podosta vremena, gubiš dane i dane na to.. i odjednom ti neko samo mazne acc i šalje plemke na tebe.. i to ni više ni manje nego vodstvo tvoje baš..

Nema logike da bi ga inače uzeli, jer em je aktivan acc skroz em i vojno jak..

Da imaju imalo nečega u sebi, ako im ne odgovara dotični i njegovi planovi.. mogli ga kickat i napast normalno ko svi drugi, i kucnut se vj i ostat bez plemka.. i nikom nista.. Iako nije prelazak u saveznike baš neki veliki problem za tako nešto uradit..

stvarno sramota za cijelu igricu.. i za to pleme.. Lijepi pozdrav za doticno vodstvo koje ima prste u tome..
dtramos1, pero69, StariNA

LP.
 
Last edited:

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Podrska za peky-a

Eto ovo jucer dno dna, sta moze uradit da se nekom sela uzme
oko 1:00 u noci, upali mu na acc promjenili pass i mail, i istovremeno dođe obavjest na mob da krenulo 5 napada na njegov acc..

Koliko li se nisko može spustit pojedinac, da krade račune tuđe i to od svojih suigrača.. I prođe nekažnjeno..
Pleme DKL je vrhunac muljaža i ne biraju se sredstva..

Znači igraš igricu podosta vremena, gubiš dane i dane na to.. i odjednom ti neko samo mazne acc i šalje plemke na tebe.. i to ni više ni manje nego vodstvo tvoje baš..

Nema logike da bi ga inače uzeli, jer em je aktivan acc skroz em i vojno jak..

Da imaju imalo nečega u sebi, ako im ne odgovara dotični i njegovi planovi.. mogli ga kickat i napast normalno ko svi drugi, i kucnut se vj i ostat bez plemka.. i nikom nista.. Iako nije prelazak u saveznike baš neki veliki problem za tako nešto uradit..

stvarno sramota za cijelu igricu.. i za to pleme.. Lijepi pozdrav za doticno vodstvo koje ima prste u tome..
dtramos1, pero69, StariNA

LP.

muljaže čiste od ljudi,nemaju džaba diplomaciju s crowsima hehe
 
Status
Not open for further replies.
Top