Spam

Status
Not open for further replies.

KingDarius

Member
Reaction score
0
Gdje ste raja
e vala neka je se zaspamalo ,moj Dino nista bez tebe
a cudi me sto nisi napiso onu svi ste vi osmicevic
:pivo:
 

btr07

Member
Reaction score
1
inace ovako je nekad spam funkcionisao uništili ste svu ljepotu ljudi dodju ne da kazu nekome cao onako vec da se proziva ko ce kome "metnuti vise" a svi crnji od noci nema veze kad budem ovako imao slobodnog vremena ja cu smarat mozda nekad i bude normale i ko se hoce svadjati nek otvori temu u ovom istom podforumu Svadja ovdje je spam cao cao
 

Kublaj-kan

Member
Reaction score
11
inace ovako je nekad spam funkcionisao uništili ste svu ljepotu ljudi dodju ne da kazu nekome cao onako vec da se proziva ko ce kome "metnuti vise" a svi crnji od noci nema veze kad budem ovako imao slobodnog vremena ja cu smarat mozda nekad i bude normale i ko se hoce svadjati nek otvori temu u ovom istom podforumu Svadja ovdje je spam cao cao

Da si još malo pametniji bio bi ja :love:
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
inace ovako je nekad spam funkcionisao uništili ste svu ljepotu ljudi dodju ne da kazu nekome cao onako vec da se proziva ko ce kome "metnuti vise" a svi crnji od noci nema veze kad budem ovako imao slobodnog vremena ja cu smarat mozda nekad i bude normale i ko se hoce svadjati nek otvori temu u ovom istom podforumu Svadja ovdje je spam cao cao

živio Nerko govornik :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top