Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Dzokovac gotivio sam te ali koliki si ti seronja jbm te usta mlitava ,trebamo te srebrenicani kurcem po glavi udarat sve majmune jedan ,jos nacionalisticka picka trazi baklju od mene e dobices kurac sad ,takve smradove ne bi ja drzo ni sekundu u plemenu ,majmun mlitavi

RewCrew
 
Reaction score
0
Pa dečko je rekao da je mene htio iscimati ja nisam iz Srebrenice, niti imam fameliju iz Srebrenice, ali vecina mog društva , najboljih prijatelja, kolega sa faksa, komšija ima ih, i odlicno sam upucen u sve i popizdim na tu temu uvijek isto tako da je neko spomenuo ne znam šta isto bi reagovao, ali on se vadi na to da je mene htio cimati s tim pa ne shvatam najbolje, a njegovo vodstvo ga podrzava za ovo nema iskrenog izvinjenja, on to moze napisati samo da se izvuče odma ga udaljiti sa igre i tjt, neka admini reaguju najbolje.:kokice:

Kakve veze ima externi i interni, ne lozi se some1 :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ma jebem i njega :D
Ljeto cu provest bez plemena, ja sam svoj posao na hr23 zavrsio i idem na zasluzen odmor a mozda i u "penziju" vidjet cemo :D
Tamam ce mi dobro doci i ovaj odmor od externog foruma kad brat animal udje :D
Sto se tice hr24, citam dino po forumu pises oko ovog free sela, pa oko spijuna, imaju brate spijuna, ne igram taj svijet a trebao sam doci kod stoke na racun, al od pocetka imam pristup racunu u tvom plemenu a i u barbarima, ulazim povremeno da vidim sta ima i ponekad bacim po neku sliku gringlu al nece vise dobit sve dok ne izbace dzokavca :D

Ma de spijuni su sastavni dio igre, ici ce Dzokovac vani nece oni da izgube najjači pogon plemena a odlicno znam ko tu spada :D

Samo sto ce to biti tipa Marko ili neko ce ga kupiti dat ce mu sela free :D i onda duall, ja gledam predstavu koju bi ja osmislio da sam oni, ali sreca nisam toliko govno :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ma de spijuni su sastavni dio igre, ici ce Dzokovac vani nece oni da izgube najjači pogon plemena a odlicno znam ko tu spada :D

Samo sto ce to biti tipa Marko ili neko ce ga kupiti dat ce mu sela free :D i onda duall, ja gledam predstavu koju bi ja osmislio da sam oni, ali sreca nisam toliko govno :D

Ne prenosim skoro nista iz tvog plemena, vecinom iz barbara, to zbog vuleta :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nekad Vedade imam osjećaj da smo ja i ti baš našim svađama stvorili neki nivo razine pristojnosti na ovom forumu za banove, ako me razumiješ..
 
Status
Not open for further replies.
Top