Spam

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
A recimo zašto DKL ne promijeni ime plemena u
kerC?

kerčići CROWSA :kokice: , al me živa interesuje taj vaš dogovor spajanja da 15 igracha DKL prelazi u CROWSE, a sa obzirom da DKL ima oko 60 igracha a oni još više xD Živo me interesuje kako ce te se vi to spojiti, i ozb promijenite ime , vidim Marko vas bas zguzi da deffate CROWSE :kokice:
 

100-ka

Active Member
Reaction score
26
A recimo zašto DKL ne promijeni ime plemena u
kerC?

kerčići CROWSA :kokice: , al me živa interesuje taj vaš dogovor spajanja da 15 igracha DKL prelazi u CROWSE, a sa obzirom da DKL ima oko 60 igracha a oni još više xD Živo me interesuje kako ce te se vi to spojiti, i ozb promijenite ime , vidim Marko vas bas zguzi da deffate CROWSE :kokice:

:pivo:
 

mr.v

New Member
Reaction score
1
A recimo zašto DKL ne promijeni ime plemena u
kerC?

kerčići CROWSA :kokice: , al me živa interesuje taj vaš dogovor spajanja da 15 igracha DKL prelazi u CROWSE, a sa obzirom da DKL ima oko 60 igracha a oni još više xD Živo me interesuje kako ce te se vi to spojiti, i ozb promijenite ime , vidim Marko vas bas zguzi da deffate CROWSE :kokice:

a recimo zašto ti jedan svijet u zivotu ne mozes odigrat bez muljanja , upadanja drugim ljudima na acc i neargumentiranog prozivanja po forumu ?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ma kome sam upao na acc, koji ste vi retardi :D
Šta god vam se loše desi ja nešto, stvarno nemam pojma o čemu pričate, hoću dokaz protiv mene, ili barem da znam kome sam to upao na acc sad..

JA MULJAM HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH OMFG
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
Ma kome sam upao na acc, koji ste vi retardi :D
Šta god vam se loše desi ja nešto, stvarno nemam pojma o čemu pričate, hoću dokaz protiv mene, ili barem da znam kome sam to upao na acc sad..

JA MULJAM HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH OMFG

DINO HAKERUU :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top