Spam

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Joge reci da si Mirsi ušao
hahahahaahahahahahahahahahahahahhahahahah


ja plačem koliko su pojedini iz tog plemena smiješni kakve ja jebene veze imam sa tim Mirsom hahahaha
jel to onaj iz Banovića što sam mu drva prodav'o

hahaahahaha
ajde pozdrav, i bez ljutnje ali pojedini vaši igrači nisu dobri sa vu GLA žalite se WiCkedu da sam hacker
cao, cao pozdrav Mirso nisam ti htio uci na rachun ahahahahahahahahah
:zid:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ZNAM !

Mirsada je rekla Mirsinu šifru i onda je njena tetka iz Mirčine rekla Mirasdinoj rodici da kaže da je Mirsi Osmičević hakovao rachun :eek:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ma Gringl i Marko čuna od pingvina od vodstva.
Pa ja kad bih imao takve igrace u plemenu ja bi im noge ljubio oni bi meni za mjesec zavrsili svijet, treba biti ponosan sto ima neke igrace u plemenu i sto igraju s njim ikako, sere džaba
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Dino :love:

i za nasu dusu :pivo::pivo:

I naravno

https://www.youtube.com/watch?v=OPyzI3IJapM

Pa ozbiljno, vidim evo šta se dešava, i znam da su neki čak optuživani da neće da troše off i to najbitniji igraci crowsa kao
nije da gotovim vandala i ubicu, ali ljudi znaju

kublaj/pammy, nermin, ti, i ta dva gore pa vi drzite taj crows u ratu ovo sve ostalo čune od pingvina, nemoj da dozvolite da vam bilo šta on naredi, vi ste bukvalno motor tog plemena, a gring, marko i ovi sa erorok i komunistom u ekipi neka krenu na nas mogu nam poljubiti dupe kao i prethodna dva mjeseca

i nadam se da je gringl naucio lekciju, moze to govno noblati selo free i staviti 4000 kata i baklje, i jos pjesadije ali nama nije mrsko dati 160k offa da dokazemo da cemo drzati front i da cemo igrati posteno i da cemo pokazati da mozemo otici do kraja i do end game faze, a za osvajanje nije bitno, jači jeste, mi nemamo 5 igraca sa dobrim imenima, vi ih imate 55 ali nema veze mi se borimo pošteno, a neka oni gore i dalje jedu govna

a vi dole ste jebali barbare, barbari su u talu sa nama i igramo kao jedno, i kao da ste i meni uzeli ali pratio sam sta radite i vi i derete i hvala Bogu pa niste kraj mene jer bih se brino i jer bih se uplasio, ovako dok su ovi gore meni je smiješno, hajde sto uzmu free selo nego ga ne mogu ni zadrzati, a ako su top igraci neka idu u fer bitku gore sa nama i eror i svi, i svi ce dobiti po njušci, i dobro je da ne vidite kako igraju gore i kako ih sjeckamo i tučemo smijali bi im se.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top