Spam

Status
Not open for further replies.

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Pa ozbiljno, vidim evo šta se dešava, i znam da su neki čak optuživani da neće da troše off i to najbitniji igraci crowsa kao
nije da gotovim vandala i ubicu, ali ljudi znaju

kublaj/pammy, nermin, ti, i ta dva gore pa vi drzite taj crows u ratu ovo sve ostalo čune od pingvina, nemoj da dozvolite da vam bilo šta on naredi, vi ste bukvalno motor tog plemena, a gring, marko i ovi sa erorok i komunistom u ekipi neka krenu na nas mogu nam poljubiti dupe kao i prethodna dva mjeseca

i nadam se da je gringl naucio lekciju, moze to govno noblati selo free i staviti 4000 kata i baklje, i jos pjesadije ali nama nije mrsko dati 160k offa da dokazemo da cemo drzati front i da cemo igrati posteno i da cemo pokazati da mozemo otici do kraja i do end game faze, a za osvajanje nije bitno, jači jeste, mi nemamo 5 igraca sa dobrim imenima, vi ih imate 55 ali nema veze mi se borimo pošteno, a neka oni gore i dalje jedu govna

a vi dole ste jebali barbare, barbari su u talu sa nama i igramo kao jedno, i kao da ste i meni uzeli ali pratio sam sta radite i vi i derete i hvala Bogu pa niste kraj mene jer bih se brino i jer bih se uplasio, ovako dok su ovi gore meni je smiješno, hajde sto uzmu free selo nego ga ne mogu ni zadrzati, a ako su top igraci neka idu u fer bitku gore sa nama i eror i svi, i svi ce dobiti po njušci, i dobro je da ne vidite kako igraju gore i kako ih sjeckamo i tučemo smijali bi im se.

sve je to zato što ja ne igram :pivo: :pivo:
 

mr.v

New Member
Reaction score
1
Pa ozbiljno, vidim evo šta se dešava, i znam da su neki čak optuživani da neće da troše off i to najbitniji igraci crowsa kao
nije da gotovim vandala i ubicu, ali ljudi znaju

kublaj/pammy, nermin, ti, i ta dva gore pa vi drzite taj crows u ratu ovo sve ostalo čune od pingvina, nemoj da dozvolite da vam bilo šta on naredi, vi ste bukvalno motor tog plemena, a gring, marko i ovi sa erorok i komunistom u ekipi neka krenu na nas mogu nam poljubiti dupe kao i prethodna dva mjeseca

i nadam se da je gringl naucio lekciju, moze to govno noblati selo free i staviti 4000 kata i baklje, i jos pjesadije ali nama nije mrsko dati 160k offa da dokazemo da cemo drzati front i da cemo igrati posteno i da cemo pokazati da mozemo otici do kraja i do end game faze, a za osvajanje nije bitno, jači jeste, mi nemamo 5 igraca sa dobrim imenima, vi ih imate 55 ali nema veze mi se borimo pošteno, a neka oni gore i dalje jedu govna

a vi dole ste jebali barbare, barbari su u talu sa nama i igramo kao jedno, i kao da ste i meni uzeli ali pratio sam sta radite i vi i derete i hvala Bogu pa niste kraj mene jer bih se brino i jer bih se uplasio, ovako dok su ovi gore meni je smiješno, hajde sto uzmu free selo nego ga ne mogu ni zadrzati, a ako su top igraci neka idu u fer bitku gore sa nama i eror i svi, i svi ce dobiti po njušci, i dobro je da ne vidite kako igraju gore i kako ih sjeckamo i tučemo smijali bi im se.

samo se ti ispucaj tu po forumu , ne bi nikom bilo lako nakon sto izgubi komplet plemenski off da bi noblo 1 selo :kokice:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Znaš dobro i kad je neko ušao kozini na hr23, a većina tih igra sa vama u osg, znači mogućnost postoji, što da ne :D

na kozinu je mogo ulazit samo ko je imo pw,nek ne uzimaju svakog za duala,a što se osg tiče niko nigdje nije ulazio...

i mr. v. neko ispuca plemenski off i sjebe neciji plemenski def,jos vas duplo vise haha
 

mr.v

New Member
Reaction score
1
na kozinu je mogo ulazit samo ko je imo pw,nek ne uzimaju svakog za duala,a što se osg tiče niko nigdje nije ulazio...

i mr. v. neko ispuca plemenski off i sjebe neciji plemenski def,jos vas duplo vise haha

a cuj kad restartas solidan broj crvenih , tesko da vas ne bude vise , a niste vi nista sjebali , zakucali ste 150k offa na 50k deffa ...
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Akcije od osga se svelo na to da uzmu 10 nuka,zakucaju u jedno selo i mozda osvoje....Ali eto bar ne daju na svoj kontinent sto je isto jako
:D
 

kralj atila

New Member
Reaction score
0
http://prntscr.com/b5if7k - Bilki

http://prntscr.com/b5ifqu - Osmičević

http://prntscr.com/b5ig3e - Tekst koji dosta toga govori

http://prntscr.com/b5igrj - "Pogled u ogledalo"


Dino,ovo što ti radiš je bolesno. Koristiš Srebrenicu i sve što se izdogađalo tamo,da bi napravio nekakav razdor i pomutnju u mome plemenu, nazivajući mene nacionalistom, i optužujući me da sam primio Džokavca na račun. Na slikama piše sve o tome, a to što se momak ispucao na vama,i javio meni da idu plemići na njega, to je sasvim logičan slijed događaja. Sve ok, pogriješio je, napisao šta je napisao, složio se da je pogriješio , izvinio svima nama u plemenu , i ostavio sela. Na kraju je ispao fer koliko je mogao ispasti. I sve bi to bilo ok, da ti nisi počeo pisati ovakve laži , pisati mojim igračima i potezati tu temu opet, ne bi li ih pridobio za sebe. Ovo ti je postala opsesija, a mene bi stid bilo da se koristim time . Govorim ti kao prijatelj prijatelju, iako to nismo, niti ćemo ikada biti , ohladi malo, ovo prelazi sve moguće granice normale.


Bilki, za tebe stvarno nemam šta da kažem. Od starijeg, ozbiljnijeg čovjeka sam očekivao nešto više, a ne da padaš na ovaj nivo, sve radi igrice.


Čak ste i mene uvukli u to sve, malo je i mene povuklo istina, ali došao sam do sebe na vrijeme. Ovo je samo igrica momci, ponašajte se u skladu s tim. Provale računa neću spominjati , nije još dokazano tko je, a možda i ne bude dokazano, nema veze. Reći ćemo da je "netko treći".


Rekao sam ne javljati se ovdje više, ali na neke laži i izmišljotine ipak ne mogu prešutiti. Uživajte , i razmislite malo o svemu. Toliko bi mi bilo dovoljno :)



Marko Antonije
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
ubio ga cojk nogama hahahhaha

ma brate opro nogama,palamude bezveze,

silver kinže meni bolan pisali da predjem vako nako nudili svašta,jesi ti lud možda?moram jel print skrin stavit ovde,ako nije print skrin nije dokaz? a vi to kao niste radili pa ti teško povjerovat bez toga ahhahahahaha
 

kralj atila

New Member
Reaction score
0
ono ajde reći ćemo "neko treći" izmedju redova sumnjaćemo na vas...jel to pisac govori,pa sta ces reci nego neko treci jbt kad ne mozes rec da sam ja iz osg il da je dino il da je maximus,msm mozes rec al dokaz nemas :) i što sad vi dini i bilkiju toliko serete,sta ste vi radili? men je licno 3 4 igrača vaša pisalo eto samo meni,ajde vamo ajde ovo ajde ono?jeste ludi,šta ste vi do sada radili i čime se služili?pa dovoljno je reći da vlasnik računa atila ne igra na vlastitom računu radi nekog riječima nahvaljenog ljudine kome bi svi trebali iz ruke jesti.jeste vi normalni ba ljudi ? ponašate se da ste nešto osvojili već,uzeli barbarima par sela dole neaktivne pokupili to je to,e moji romobili spominjete 150k offa radi jednog sela,ne možete nam udji na kontinent osim "e asusdgh evo ti pb evo ti ovo evo ti ono ajde daj selo da budemo malo pokraj osg da imamo tu čast" pišam se na vaše ime i vaš obraz kurve jedne ,nećete vi nama prismrdit miševi mali,kad ste uveliko spletkarili nisi se marko javljo na externom,kujice jedna skotna mrš u kolibu idi škijući

Idemo dio po dio. "Netko treći" a ne "neko treći" . Na svijetu su ostali Barbari,Vi,DKL i mi. Ovih par sitnih plemena ćemo zanemariti. Vjerojatno je netko od mojih provalio na račun Putinu,ili axe-u. Hmm.

3-4. igrača ti pisala da pređeš kod nas ? Evo da ti odma kažem, da nećeš preći. Ako je i istina to što pričaš,za šta su šanse nikakve,Gringl,Volfi i ja smo oni koji pozivaju u pleme ;)

"Nahvaljena ljudina kojemu svi iz ruke trebaju jesti" Ne znam da je itko ikada to rekao,osim tebe sada.

Pišate sami po sebi momci. Dignete frku oko Srebrenice (i trebate, slažem se,ja bi prvi isto to uradio) ,pa onda radite ovo ? Ovdje se vidjelo šta je bit svega toga bilo i tada,naravno od strane vas par.

A pitaj Dalibora zašto ne igra na Kralj Atila računu,pa onda smradaj okolo. A o kakvom spletkarenju pričaš, ja stvarno ne znam. To što se meni javljaju igrači koje vi izbacite i želite da noblate, sa vremenom traina, da vas pustim možda da ih noblate ? Naravno, nadajte se.

"Par sela" - 40 sela unutar prošlih 15 dana. Nešto mi puno neaktivaca tu.

Hvala ti što imam čast da budem pored OSG-a :)


A ovo oko "kurve,kujice,miševi,mrš" neću komentirati,to je valjda tvoj doseg konverzacije. Onaj gore komentar je bio čisto prijateljski napisan, da tvoj vođa, i takvi kao ti malo dođete do zdrave pameti, i zapitate se neke stvari.

Ja sam ovdje završio,barem dok opet nešto golemo ne slažete,osjetljiv sam na takve stvari.


Marko Antonije
 
Last edited:

SilverKing

Member
Reaction score
0
Ma ne zamaram se ja ovakvim banalnim stvarima generalno. Bolje je pokazati u igri vještinu, nego ovdje na vanjskom. A ne moraš ti meni screen od sebe, ja sam te pitao da mi pošaljem screen gdje su oni uzimali gradove na vašem kontu za pb, to mene zanima.
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
atila nisi ti nikakav igrac, smrad obicni koji je pokupio 10 free sela blizu naseg konta

Atila tj.marko treba da ti bude uzor...Mozes ga staviti tamo da ti bude mentor pa da pokaze kako se igra....I sta je problem sa tim free selima ikako...To se je uzimalo,uzima se i uzimat ce se....Sva plemena....Ne znate vise sta bi marku rekli pa govorite za free sela hahaha jadnooooo.....Jel vam toliko krivo hahahah
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Da vam ja napišem nešto moralno i istinito.

Prvo cu krenuti od OSG, u mom plemenu niko nije muljao , i to svi koji igraju u tom plemenu OSG znaju, ti se bolan hvališ što smo mi skucali 150 000 offa, a vi izgubili 50 000 deffa jel da?

Idemo dio po dio Marko, vi ste to selo uzeli free , ili ste ga kupili okej, mi smo uzeli.
Uzeo si selo od Srebrenik995 i tako se uvukao nama u kontinent okej ocistili smo ga. Uzeo si selo od igraca Zvirac, uzeo si od Komuniste jedno da se prebacis i regurtovao ga sebi, ok.

Uzeo si selo od Rita Ora okej, uzeo si selo od Ubica Ba DKL, iz aviona se vidi da je multic pratio sam ti porazene okej, uzeo si selo od King Darisa eto okej, i jedino selo koje si dobio u ratu je od Lord Aragorn i prekrsili ste dogovor i ispali ne fer prema dogovoru sa Barbarima, de ti meni reci brate onako iskreno sta si ti uradio?

Dok ti spominješ mene Maksimusa i jos neke zapitaj se za nas obraz, i onda se zapitaj ko ovdje mulja ako igra pošteno, mi jesmo skucali se i vama je očigledno krivo jer ste vi prvi počei oko toga, i za tvoju informaciju 70% onog offa je bilo MAKSIMUS, BAKLAVA, SISAVAC, DALIBOR I JA.

A opet..

https://hr24.plemena.com/public_report/4e838303de0957385c25f6131b9c94bb

Idemo dalje Error ujkan, naravno zna ga od prije vec jednom sam zavrsio posao s njim jer je izradio igraca Pripot, tako što je rekao da igraju dual, dečko mu dao 6 gradova ušao na rachun 2x pljackasa nabio, kupio PB da bi ovaj promjenio sifru okej necu dirati prosli server idem na ovaj, dok je Eror bio u Elite imao je stanje svih igracha sa vojskom, i odjednom izlazi iz plemena i sve ih kupi a imao stanje, uvukao se preko igraca Wulpix, jos on bio u nasem plemenu i tako ste zabiljezili u TW STATS da ste nam uzeli selo, hajde okej.

Kasnije primjecujem u akademiji dva rachuna na sittu da on lično sitta mi ih izbacimo odma, i sutradan oba restartovana on ih uzeo, nisu multići jel?

Gringl uzeo selo dobio, prava istina i realnost vjerovali ili ne da od početka servera vi ste nama uzeli jedno selo, a mi smo vama preko 10, i to je Error uzeo od igraca Khal koji nije aktivan i šta ja tu mogu, ja ne znam sad stvarno kako ti mene mozes nazivati bolesnim, okej idemo dalje.


Btru sam rekao to jest Nerminu samo da se Dzokovac izbaci i mi ga necemo diranuti nikako nego cemo pustiti da vi ponoblate, a ti sto pokusavas okrenuti pricu da ja nesto koristim neka te bude sram i stid pa mene ovdje dosta igraca zna u RL, i pričaj ti šta hoćeš sjećaš se kad smo pisali kad sam te navukao na free selo ko fol od franceka u tim porukama sam jasno mogao da vidim tvoj i Dzokovac odnos i koliko ste dobri i sumnjam da je tebi to išta zasmetalo što je on rekao jer je tvoj drugi predstavnik ga čak i branio na vanjskom forumu zvani Gringl.

Da nastavim jedan igrač koji je toliko dobar sa tobom i kojem toliko vjerujes trazeci da mu moj igrac francek da sitt koji je aktivan po cijelu noc i toliko nabrijan i na vanjskom non stop se svadja sa nama sad odjednom odustaje ? koga ti bolan praviš budalom, zar mislis stvarno da bi ja tako nešto koristio, neka ti kazu tvoju pojedini igraci Osmicevic bi davno ovo napustio jer sam pretrpan ali radi takvih kao sto si ti necu, kada je btr07 napustio pleme ja sam s njim pisao i rekao samo u ovom je dobro ako ti napustis konacno i ja cu obrisati rachun da ne odustajem sam licno sam mu tako rekao kasnije mi se javio i rekao jel vrijedi ono za dzokovca da ga ne napadaju ja rekao do 20h necu ga pipnuti ali de neka ga izbace


dešava se da je Dzokovac izbacen i niko od nas ni fejka ni jednog nije poslao Marko, ali šta se dešava odjednom vaša akcija i on tajmira napade sa vama jel ti mislis da smo mi ludi i da ne vidimo, da ste ga tek tako izbacili on bi jednostavno poslao off na nas i vama dao gradove a ne tajmirao napade, mozes ti da lazes koga hoces mene ne mozes

Idemo dalje DKL, vecina tvojih se skucala na njih, pokusao si ucijenjivati Barbare , ti si s nima sklopio NAP i pravilo je bilo nema napadanja i prekrsio si to care, a sa nama su sklopili savez i ne znam sta si ti mislio i prekrsio si i kreno na barbare okej, to ti je cak jedini grad koji si uzeo pošteno brate ..

DKL odjednom uzimaš sebi, DKL je imao moje poštovanje kao i Anel Doktor i svi tamo a najviše CFC I Pero, ali su se prodali i to stoji, odjednom oni sad moraju svesti pleme na 15 igrača i da se spoje sa vama, da ne spominjem što je Kriger vise njih nagovorio da se restartuju , sto je obecao da ce primiti u pleme i dati pb i rese da mu daju grad radi pozicije, da ne pricam sto je Bilki zalijepio od Ubice za PB i necu da diram barbare.

Ali stvarno vjerovali ili ne, ovo je moj jedini i ja to priznajem server gdje igram fer play prema svima, bez muljanja i ne moze niko reci da OSG mulja ili da mi nekom ulazimo na rachune to je toliko jadno što vi sad pišete a ti Marko nemoj da lupaš gluposti molim te, nemas pojma kako ovo sve napisano sa tvoje strane izgleda ljudima koji su upuceni u sve, ja cu ti reci nesto ozbiljno sad za mene si prijatelju jedan veliki cigan koji ne zna da gubi i koji ce uraditi sve da osvoji, i neka te bude sram i stid sto spominjes mene da ja preko napisanog posta i vrijeđanja jedne Srebrenice tebi pokusavam unistiti pleme, neka te bude sram i stid tvoj vaspitanja ništa ti drugo neću reći, ja to u životu svom ne bi nikad uradio da su oni izasli iz tvog plemena ja bi se mogao izvuci i izbrisati rachun kao sto sam govorio nekim tvojim igracima ponavljam stidi se i ti i tvoje vodstvo i OSG vam nista uradio nije, mi igramo cisto i za zabavu, a ti se i dalje hvali kako smo skucali 150 000 offa, nekad mi je teško procijeniti jel u pitanju zdrav razum ili jednostavno glupost tvog mozga, i trebaš da se zapitaš kad mene optuzujes da igram prljavo a odlicno znas sta si sve uradio bolan Marko, ja ne vjerujem..


A ti Doktore govorim ti ozbiljno nemoj da se ulizujes čovjeku o kojem si pljuvao, sačuvaj barem obraz kad si sve ostalo prodao zajedno sa svojim plemenom.
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
Atila tj.marko treba da ti bude uzor...Mozes ga staviti tamo da ti bude mentor pa da pokaze kako se igra....I sta je problem sa tim free selima ikako...To se je uzimalo,uzima se i uzimat ce se....Sva plemena....Ne znate vise sta bi marku rekli pa govorite za free sela hahaha jadnooooo.....Jel vam toliko krivo hahahah

On da mi bude uzor ahhahahhahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahhahahahahahahahahahahahh bolje da ja njemu budem uzor mozda i nauci pokoju stvar...
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
a sto se tice ovog kucanja offa i toga bolje skucat 150k offa nego pustit selo da se razvije pa da nam padaju sva sela u okolini kao sto vama maximus dole uzima...
 

btr07

Member
Reaction score
1
Joj al smarate hoce li ko sta novo napisati msm pisao bi i ja roman mozda drugi put mrsko mi stvarno smoren sam hahah
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Joj al smarate hoce li ko sta novo napisati msm pisao bi i ja roman mozda drugi put mrsko mi stvarno smoren sam hahah

Jel možeš potvrditi da sam ti lično rekao da cu obrisati i ja acc ako ti napustis i oni radi Dzokovca, i jel mozes potvrdtiti da sam rekao da nece imati ni jedan napad i da nije ni imao dok on nije kreno na nas utajmirano sa Markom.
 

btr07

Member
Reaction score
1
Naravno to nije problem tačno je, pitao sam zbog daria i garantovao mu licno da nece dobiti napada jer sam ti hajmo reci vjerovo :p znam da nisi tolika manga, al et i oni su iskoristili taj off, logicno da treba ocekivati vracanje a i off sto da ne iskoristiti i neka su ja zadovoljan igrac restartovan nema ga u plemenu to da igra dual sa nekim nmg znati nekako sam bar siguran da nije s markom ili dariom, mozda sa nekim dr ali i to ako je ne moze se dugo sakrivati. I smatram da to vise ne treba niko spominjati sramota jest zavrseno govno ostaje govno ali msm da je svako vec rekao sta je mislio o tome.
 
Status
Not open for further replies.
Top