Spam

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Koji odgovor hahahahahahahah
jel barem znaš šta znači to LP a sad ćeš i dalje pisati, toliko si jak da da si sinoc samo isčitao komentar i pobjegao i sad ostavio tipičan komentar u kojem ne znaš ništa argumentovati osim pisati neke seljačke fazone dobro razmisli šta sam ja tebi napisao a šta si ti meni, još knjiga momak moraš da pročitaš da bi znao da nešto sastavis kako treba

i molim te skloni tu sliku, kad neko ispod tebe komentariše i isto ima neku sliku kao ti, ali onako normalno sve..
sve sam u tripu nekom da je neka reklama '' recite drogi NE , prije i poslije '' ... ozbiljno brate.


Nagovori se ti meni slobodno, ali barem jedan bijedni argument mogao si iznijeti i reci da nisam upravu za ono sve rečeno, jel stvarno ne znaš bolje od toga?
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahahah kaze mi covjek odnosno momčić koji nije niti jedan argument iznio nijednom na ovom forumu....Samo lazes,petljas prcas druge....Ja znam da je tebi tesko sto si tako loš ali mozda jednom bude bolje kad naucis i shvatis neke stvari.
I vidis kad mi nemas sta drugo reci,pocnes za ovu sliku govoriti....
Jadno Dino,jadno...


I opet LP
TheDoctor.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Hahahah kaze mi covjek odnosno momčić koji nije niti jedan argument iznio nijednom na ovom forumu....Samo lazes,petljas prcas druge....Ja znam da je tebi tesko sto si tako loš ali mozda jednom bude bolje kad naucis i shvatis neke stvari.
I vidis kad mi nemas sta drugo reci,pocnes za ovu sliku govoriti....
Jadno Dino,jadno...


I opet LP
TheDoctor.

A onaj gore LP?

hahahahahaahahahahahahahahaha, pa sve što sam napisao je tačno hahahahahaha de reci šta nije tačno ?
hajde nađi jednu činjenicu koja nije tačna i reci mi zašto nije tačna i necu više nikad komentarisati ništa, imas TW stats za kupljenja sela, imas slike od ranije za placanje sela, znaš i sam da je dogovor svesti na 15 igraca ti si sa mnom pisao oko toga, znaš i sad da ste prodali neke sve de šta nije tačno Bgt hahahaha
znaš da si pljuvao Marka sad ga podržavaš de šta nije tačno liku Bgt? hahahahahah

jesi dobar ti u vuGLA ?
 

danny avila

New Member
Reaction score
0
A onaj gore LP?

hahahahahaahahahahahahahahaha, pa sve što sam napisao je tačno hahahahahaha de reci šta nije tačno ?
hajde nađi jednu činjenicu koja nije tačna i reci mi zašto nije tačna i necu više nikad komentarisati ništa, imas TW stats za kupljenja sela, imas slike od ranije za placanje sela, znaš i sam da je dogovor svesti na 15 igraca ti si sa mnom pisao oko toga, znaš i sad da ste prodali neke sve de šta nije tačno Bgt hahahaha
znaš da si pljuvao Marka sad ga podržavaš de šta nije tačno liku Bgt? hahahahahah

jesi dobar ti u vuGLA ?

Ne znam Osmerovica , nikad nisam bio u kontatktu sa njim , al sa ovim likom je obrisao pod hahahahaha joj ...
PS. Samo realno kazem :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
OSMEROVIĆA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
E JEBIGA SAD :hmm:


Ne pokušvam ništa ja njemu, nego samo kažem ono što jest, i on to sve zna i može ovdje bilo ko šta pisati i protiv mene i ostalih ali on nema pravo riječi, on je onaj zadnji insekt koji poslije svega sto je uradio treba da suti i prati.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Akcija Crowsa ide na 10 sela , velika akcija OSG-a idu na 3 sela i to skucaju se ko budale :"DD . Zato barbari nemaju akcije 25panjeva i 5 normalnih igraca u plemenu. Inace igrac iz BAR. Zasluzena pobjeda crowsa pogotovo cestitke vandalu,ubici,gringlu

Kakva pobjeda Bgt?
Oni jesu veliki favoriti ali odlično znaš da još ništa nije gotovo i ako jesu u velikoj i ogromnoj prednosti i bitno je da se zabavimo ali da je gotovo ništa nije gotovo prva stvar.

Druga stvar u pitanju je:

http://prntscr.com/b5wv3n

Nije bitno na koliko se sela ide, bitno je da smo uzeli ono jedno selo a ono je bilo usput, vidiš tu sliku eh bitno je imati front prijatelju i bitno je da držiš pod kontrolom šta je vrijedilo da se onde kod nas Gringl razvio napravio plemice i nuku, i kata a ima baklju?

Jel vrijedi da tamo deffam 7 gradova ili vrijedi da pokucamo off i uzmemo, toliko o tvojoj igri koliko znaš da pratis ratove i kako držati front i šta znači front necu da komentarisem o tome o čemu ti pričaš, smiri se i budi prijateljski nastrojen :)
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
Hahahah tesko je bilo sta reci na ovu glupost....Ti si dino na svim svjetovima bio i naravno sad na ovome otpad,jedan smet....Uz to sve si i bolestan,umno poremećen..Ne treba da se niko svadja sa bolesnim ljudima,iskreno meni je žao tebe...Trudis se da ispadnes "fin" a zapamcen si kao muljator i takav ces i ostati,jedan obicni prljavi igrac kojeg ne postuje niko drugi osim tvog potrcka,malog pseta JOGETA.....

LP

momak tisina botovi nemaju prava pisati po vanjskom ne znam kako se ti usudjes komentarisat dinu koji te moze naucit kako se igra ova igra, a to da sam neciji potrcko isto nigdje veze jer mi je ovo prvi put da igram sa dinom neki dan se upoznali u RL. Popij mlijeko i idi spavaj
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
momak tisina botovi nemaju prava pisati po vanjskom ne znam kako se ti usudjes komentarisat dinu koji te moze naucit kako se igra ova igra, a to da sam neciji potrcko isto nigdje veze jer mi je ovo prvi put da igram sa dinom neki dan se upoznali u RL. Popij mlijeko i idi spavaj

De pusti ga brate moj <3
Nije niko ničiji potrčko, nego se mi jednostavno branimo kako na igrici tako u RL :p
Šta on bolan zna, on govori nekom potrčku , potrčko nije čovjek koji brani brata bez obzira jel u pravu ili nije, to se zove pravi prijatelj <3

A potrčko je ono što on radi CROWSIMA, velika razlika.. a oni to ne mogu shvatiti..
 

DeletedUser

Guest
Jebiga osmincevicu ti "znas drzat front" al zato ne znas kako je osvojit svijet, svaki svijet nesto glumis , upadas na racune,prije si varo likove za pb, pravi spletkaros mada me iskreno briga za to...

Razlika je u tome sto ti drzis front a CROWSI sire ;)

Lijep pozdrav i vama , uzivajte:eek:ok:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Jebiga osmincevicu ti "znas drzat front" al zato ne znas kako je osvojit svijet, svaki svijet nesto glumis , upadas na racune,prije si varo likove za pb, pravi spletkaros mada me iskreno briga za to...

Razlika je u tome sto ti drzis front a CROWSI sire ;)

Lijep pozdrav i vama , uzivajte:eek:ok:

Ajd računaj da sam ti napisao neki duži post, osramotio te i da se ne javljaš, mrsko mi pisati ..
 

mirotvorac

New Member
Reaction score
6
Bilo bi lijepo da administracija plemena popravi TWstats. :mad:
Sve mi se nekako čini da tamo više niko ništa ne radi :confused:
 

KingDarius

Member
Reaction score
0
Očigledno je da se server zatvara
O tome se priča već odavno a sad previše toga upućuje na to
Od tw statsa ovog foruma pa do ig...
 
Status
Not open for further replies.
Top