Spam

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Vanjuha ne int me koliko si stariji, a jel fakat mislis da si zanimljiv sa tim nekim forama, mokri snovi to gore?
idi u mirovinu posveti se zivotu i zacepi vise, pun mi je kurac tvog pametovanja više, ti si jarane hodajuci cirkus i nista dalje od toga i ti i tvoji vicevi u kruznoj o medi i zeki.
Dino, tko ti drma kavez? Šta je bilo, gdje te buba? Daj da jubim, buzo će proći...
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Oh, uspio sam tebe povući za rogove, više puta, bez prevare i sličnih rabota i ti to dobro znaš... Prevare su za sitne duše, za one koji ne znaju i ne mogu drugačije. Živ mi bio, "veliki" Joge!!!
;)
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
hahah jesi uspio povuci samo zato sto je mali moral na tebe bio....vidjeli bi kakav si da si imao vise sela
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Zna joge da nije do morala, jel' tako Joge? Reci im! Iako Joge ni ne zna šta je moral ali zna o čemu pričam.
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
hahahahahhah ko kaze da se ne spajam...a jaka ti je ta za jogeta i moral hahahhaha.
uglavnom jak je joge igrac kad hoce da igra....
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Tebi da vjerujem? Hahahahaha... a jesi me nasmijao!!! Tebi ne vjeruju ni tvoji, baš mi Dino neki dan pričao kako si ga uvjeravao da si na tetrisu cijeli L ugurao u I ...
 
Last edited:

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
jogica hahahah....bas ovog vanjuh treba dovesti u pleme samo da pise ovako na forum stvari hahahha...
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
das mi selo dodjes na acc i pobjedis :D, kad vec ne mozes sa svojim.... ionako mi treba dual
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Drag si mi, Joge, ali ne toliko! Ajmo ovako, ja te osvojim, ti se javno pokaješ zbog špijunaže i nedostojne igre, otrčiš oko zgrade tri puta pjevajući od Majki "Milost" a ja ti tada dam svoj acc da radiš s njime šta god hoćeš, šta kažeš?
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Koliko dugo nisam igrao korozija me uhvatila i mene i acc hahaha
35a7b284648944e6946ebfdc9b4ff527.png
Ljepota vidjet :)
 
Top