Spam

joker1

Active Member
Reaction score
75
Poštovani/a joker1,

Dobili ste prekršaj na Forum Plemena.com.hr.

Razlog: Spamanje teme
-------
...
-------

Ovaj prekršaj vrijedi 5 bod(a) i može rezultirati ograničenim pristupom forumu dok ne istekne. Ozbiljni prekršaji nikad ne ističu.

Originalni komentar:
[post]112239[/post]
Crazy Chick;112237 said:
jesam sila al nebeska nisam

poz sve rodice od ilijasa do nisa
dečak pazi kako se izražavaš :p :ludilo:
Srdačan pozdrav,
Forum Plemena.com.hr



Tačno mi nekad fale ovakve smijurije hahaha

[SIGPIC][/SIGPIC]
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Poštovani/a joker1,

Dobili ste prekršaj na Forum Plemena.com.hr.

Razlog: Spamanje teme
-------
...
-------

Ovaj prekršaj vrijedi 5 bod(a) i može rezultirati ograničenim pristupom forumu dok ne istekne. Ozbiljni prekršaji nikad ne ističu.

Originalni komentar:
[post]112239[/post]
Crazy Chick;112237 said:
jesam sila al nebeska nisam

poz sve rodice od ilijasa do nisa
dečak pazi kako se izražavaš :p :ludilo:
Srdačan pozdrav,
Forum Plemena.com.hr



Tačno mi nekad fale ovakve smijurije hahaha

[SIGPIC][/SIGPIC]
Hoce to kad citiras Klicu :p
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Al eto sad ozbiljno trazim ekipu ne za 27 nego za opcenito posto je vecina mojih s kojima sam igrao ili otislo u druge "ekipe", ili prestalo igrat skroz, ili prestalo igrat .hr servere...Zaboli me sto ce me sad vecina sprdat ko te oce ko te oce uaaaaa :D:D:p

Oni koji su igrali sa mnom i koji znaju kakav sam ce moci odluciti haha ovako ispadam debil posto na hr26 ne igram aktivno pa ne farmam odma ispadam debil sta ovo pisem uopce :D:p:rolleyes::rolleyes:
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Al eto sad ozbiljno trazim ekipu ne za 27 nego za opcenito posto je vecina mojih s kojima sam igrao ili otislo u druge "ekipe", ili prestalo igrat skroz, ili prestalo igrat .hr servere...Zaboli me sto ce me sad vecina sprdat ko te oce ko te oce uaaaaa :D:D:p

Oni koji su igrali sa mnom i koji znaju kakav sam ce moci odluciti haha ovako ispadam debil posto na hr26 ne igram aktivno pa ne farmam odma ispadam debil sta ovo pisem uopce :D:p:rolleyes::rolleyes:
Koji ovo put pises? liku, SMORIO SI!
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Ako nisi skuzio da se zajebavam onda si zbilja glup...Kaka' plemena kaki' bakaraci hahahahhaha kakve ekipe i gluposti, samo sto ja to zapakiram da ispada da sam ozbiljan jel tocno znam kako si zasutio kad sam te odje** na onoj drugoj temi eh eh Nexuse...
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ako nisi skuzio da se zajebavam onda si zbilja glup...Kaka' plemena kaki' bakaraci hahahahhaha kakve ekipe i gluposti, samo sto ja to zapakiram da ispada da sam ozbiljan jel tocno znam kako si zasutio kad sam te odje** na onoj drugoj temi eh eh Nexuse...
Ama jarane smorio si, glupa ti vise furka jbte
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Trebo sam al se nismo skupili :D

Nesto Fllek kemijao al nismo na kraju ipak...Sto pitas?
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
jel na istog flleka mislimo hahahhaahah?:p
3x Pljačkaš dana

Opljačkaj najviše sirovina na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: jučer (448.256 sirovina)

500.799 / 500.799
500.799 / 500.799
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 392.259. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće! » prikaži sve


poyyyyy
 
Top