Spam

nikname

Active Member
Reaction score
19
e pa vidiš i na spamu nema nikoga samo vaši muljatori kako prozivaju vamo tamo neda se nikome više ni pričat savama
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
idi bolan nik javi se kome da te defa ,ti nisi muljator ,ti si za no1 na ovom svijetu po mom misljenju
 

Fire Phoenix

Member
Reaction score
37
Da sumiramo, EAG, PDP i sva ostala plemena koja nisu NW i akademija njihova su muljatori, prevaranti, lažovi, stoka, gamad, sreća naša pa imamo svece iz NW na koje se možemo ugledati, blagoslovljeni smo!
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
vidim vidim :p zaboravio si ni da najbolji igrac tj prvi na svijetu ne valja isto tako dok nije nwovac hahahah
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
e pa vidiš i na spamu nema nikoga samo vaši muljatori kako prozivaju vamo tamo neda se nikome više ni pričat savama
eeee, haj ti malo u pičku mile matere, a ja ću dobit ban, nije problem, al jarane moj smorio si za jedno 5 svijetova da ne pišeš ništa na vanjski znači ubio si smor čovječe..Okani se makar ovih ljudi, što su kako treba pa dođu ovdje pisat nešto kako treba u vezi svijeta.. Nema veze više za mene, ja sad pušim ban ovdje, pa me nema neko vrijeme, nije to problem :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Da sumiramo, EAG, PDP i sva ostala plemena koja nisu NW i akademija njihova su muljatori, prevaranti, lažovi, stoka, gamad, sreća naša pa imamo svece iz NW na koje se možemo ugledati, blagoslovljeni smo!
Prekuco si galilea
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
nigdje ne vidjo da nik rece drzite sve nagrade za farming i jedne i druge , da kaze cestitam???jel i ovo farmanje multica haaaaaaaaaa? nice nice spavas li mirnooooooo il smisljas jos jedan izgovor
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
Da sumiramo, EAG, PDP i sva ostala plemena koja nisu NW i akademija njihova su muljatori, prevaranti, lažovi, stoka, gamad, sreća naša pa imamo svece iz NW na koje se možemo ugledati, blagoslovljeni smo!

nisam ni za jedno drugo pleme rekao pdp gotivim jer im je igra na nivou oni su mi idoli igraju dominantno aktivno i piče oni svojim putem i mnogo drugih plemena se trudi igraju ljudi neki tek uče neki turistički a neki imaju fore moje oko zapinje za sve te fore
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
I am the passenger
And I ride and I ride
I ride through the city`s backside
I see the stars come out of the sky
Yeah, they`re bright in a hollow sky
You know it looks so good tonight
 

Kotoromanic

Active Member
Reaction score
82
Da vam kazem nesto ja oko ovog svega, popeli ste se na glavu svima s tim raspravama, al realno!

Samo kazem :cool:
 
Top