Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
'' Sad valja lizat sto ste popljuvali '' od svih komentara Vedade koje sam pročitao do sad ikako u životu na forumu, ovaj je objasnio toliko toliko toga ali stvarno jeste, mislim ova okolnost i situacija sad taj komentar je baš za ovo sve što se dešava, alal ti vjera, od sad samo njega treba pisati.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ako budem u top3, javno mi ovdje cestitas i kazes da sam bolji, a ako ne budem,izvinut ce se sto sam rekao da sam jaci i nikad vise necu zaifarti
Jos jednom cu te pitati vezano za ovo tvoje da ces zavrsiti u top3 :d
Jel to planiras preci u EAG i derat PDP i dan i noc? :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Jos nesto, aktuelno je svo vrijeme ko ce kome preci, hoce li biti poziva za ove ex. NW igrace i pricao sam sa Damirom oko toga.
Kaze mi "nije fer da se pozivaju" ja kazem ok, al imaju ljudi koji su od prvog dana nasi tamo, tako poslani, greskom na karti su morali tamo igrati odredjeni vremenski period, kaze mi damir "imamo i mi od pocetna nasih koji su radili za nas cijeli rat pa ih nismo pozvali nego smo ih noblali i ubacili na racune", koliko vidim za sat to je noblan i presao na racun thedoktor i rew.
Postavlja se logicno pitanje, jesu li doktor i rew spijunirali vlastito pleme? Bilo je i prica da su odavno htjeli preci ova dva racuna tamo...
Jos jedno pitanje? pored svega, je li nikname ispao i po ovom pitanju bas toliki magarac?
pitanja su za cijeli forum, mene licno interesuje jeste li toliko nisko pali da spijunirate vlastito pleme ili pak ovde neko mulja :D
A poruka za izija i ostale koji smo zajedno ovde isprozivali toliko NW igrace da nisu ni smjeli ulaziti na forum a sad sa njima pricaju o nekoj pobjedi, Izzy ti i ako osvojis server pa budes i top3 ko sto pricas sa PDP-om, neces imati okus pobjede nego ce ti ta pobjeda imati okus "zapekle pljuvacke" jer ces se cijeli rat morati "lizati" sa NW igracima koje si izmedju ostalih i ti pljuvao.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
A jos da se nadovezem za doktora, nista licno protiv tebe znas to i sam. Bio sam sa likom na kafi(pivu), ocekivao je da cu doci da ga poderem zbog nekih ovamo stvari sa skajpa sto je i sam skonto da nije tako i zna i sam jaranski popili pivo.
Doktor nije govno ko Adin npr, samo jos nije ni priblizno sazrio ko igrac i sve sto sa tim nosi, mudrost taktika, hajde igrac, dobar je, nije najbolji al nije ni bot, uz dobru volju i aktivnost ima kapacitet da se nadje u pobjednickoj ekipi al to se nece desiti dok ne sazrije ko takticar, "ne omudri", najbolji primjer za to je Dino, Dino je spram doktora igracina i po, al zbog te neke svoje stare lajavosti i nepromisljenosti bio u startu restartovan, nije mogao naci jace pleme a sad evo na hr25 nije da je nasao, nego licno on stvorio svoje pleme koje je utabalo jedan server.
Bilo mi je smijesno doktor vodja plemena, nije to samo stvar sposobnosti, pameti, takticar, covjek mora imati i ono "prirodni talenat lidera" sto ti Anele svakako nemas ni 1%. I kad smo bili na pivu, bilo je igra rijeci, okolo i ispreskako sam te fino, sazno neke stvari koje su me interesovale a da nisi ni svjestan kako sam izvuko ogromne stvari iz tebe. Ili recimo Adin, jos gori, covjek mi salje sliku kako je sjeko mi train na 4-5 sati do dolaska, pa ljudino mogu jos kamaru nuka ubacit izmedju i dzaba si sjeko i onda nikname dodje proziva da smo dobili od spijuna i ja mu pokazem da je od Adina, covjek ne udje na forum 7 dana a u NW-u napravi scene.
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
sale meni pise kako nece niok iz nw igrat na acc opet ja,i da im acc thedoctor. nije pustio sela,,dok doktor anel govori da ce tamo igrat i adin javno pise da im je pustio sela.....koja ste sega ,a sale ljudina si level kurca :D
 

DeletedUser

Guest
Vidi ti sto se to sve okurcilo hahah :eek:


Naucilo par stvari o plemenima i odma se digli :cool:


Opusteno samo uz pivu ovo je samo igra o_O
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
čuj milena bajg, naučilo par stvari e jbg sad, pa da ga nisi pretjero kume?
 

DeletedUser

Guest
Pa sto se ti pronalazis tu tebe smatras za ozbiljnog igraca o_O


Ima njih puno gori :p
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Pa šta bi trebao, da se smatram za bota ? Ili neozbiljnog igrača da budemo malo blaži sa tim riječima hahah
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
i ovaj milen neke komentare pise nidje veze , koga to ti prozivas , obrati se direktno ba

zaobidji s glupostima bezveznim:cool:
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
A jos da se nadovezem za doktora, nista licno protiv tebe znas to i sam. Bio sam sa likom na kafi(pivu), ocekivao je da cu doci da ga poderem zbog nekih ovamo stvari sa skajpa sto je i sam skonto da nije tako i zna i sam jaranski popili pivo.
Doktor nije govno ko Adin npr, samo jos nije ni priblizno sazrio ko igrac i sve sto sa tim nosi, mudrost taktika, hajde igrac, dobar je, nije najbolji al nije ni bot, uz dobru volju i aktivnost ima kapacitet da se nadje u pobjednickoj ekipi al to se nece desiti dok ne sazrije ko takticar, "ne omudri", najbolji primjer za to je Dino, Dino je spram doktora igracina i po, al zbog te neke svoje stare lajavosti i nepromisljenosti bio u startu restartovan, nije mogao naci jace pleme a sad evo na hr25 nije da je nasao, nego licno on stvorio svoje pleme koje je utabalo jedan server.
Bilo mi je smijesno doktor vodja plemena, nije to samo stvar sposobnosti, pameti, takticar, covjek mora imati i ono "prirodni talenat lidera" sto ti Anele svakako nemas ni 1%. I kad smo bili na pivu, bilo je igra rijeci, okolo i ispreskako sam te fino, sazno neke stvari koje su me interesovale a da nisi ni svjestan kako sam izvuko ogromne stvari iz tebe. Ili recimo Adin, jos gori, covjek mi salje sliku kako je sjeko mi train na 4-5 sati do dolaska, pa ljudino mogu jos kamaru nuka ubacit izmedju i dzaba si sjeko i onda nikname dodje proziva da smo dobili od spijuna i ja mu pokazem da je od Adina, covjek ne udje na forum 7 dana a u NW-u napravi scene.
Botino kao da me bilo briga sta ces ubaciti izmedju znao sam da cete se kucati sjekao sam sa sicom teske cisto iz zezanja :D
 
Top