Spam

adoo23

Member
Reaction score
10
A da ti je vidjeti kako će, kad pred vatrom budu zadržani, reći: "Da nam je da povraćeni budemo, pa da dokaze Gospodara našeg ne poričemo i da vjernici postanemo!”

(El-Enam/Stoka - broj ajeta 27)
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Prestanite mješati vjeru sa plemenima! Osobito pisati tu neke promocije ili prijetnje, šta ti ja više znam!
Vjera ja stvar svačijeg privatnog odabira! Kontaš Adoo? Svatko ima pravo sam odabrati ono u što želi vjerovati i svatko ima pravo sam odabrati svoju "istinu". Hvala Bogu pa na svijetu postoji pregršt različitih vjera i svaka sebe smatra jedinom točnom haha.
Stoga uživaj u svome životu i živi ga onako kako tvoja vjera i tvoja savjest tebi nalažu. Isto tako pusti mene i ostale članove ovoga foruma da sami odabiremo naše životne putove i vjeru u koju želimo vjerovati. Voli svoje, POŠTUJ TUĐE!
Ako ti nisi spreman poštivati druge ljude, onda zbilja napusti ovaj forum više.
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Iskreno Ado, i ja sam musliman i sve to i koliko mogu održavam se u svojoj vjeri, koliko ne mogu to je meni grijeh i taj moj grijeh ide samo meni. Ali što se tiče igrice gdje igra i Srbin i Hrvat i Bosanac i Slovenac i ovaj i onaj, znači da ovdje ima ljudi koji ne vjeruju u Islam, već imaju svoju vjeru. Ja tebe razumijem, uredu je, naprimjer promjenio si se. Ako radiš ono što vjera Islam od tebe traži da radiš, niko te ne osporava za to, čak šta više ja ti čestitam. Ako si pio i prestao pit, ako si pušio i prestao pušit, ako si kockao i prestao kockat, ako si psovao i prestao psovat, svaka ti čast samo tako nastavi. Ali samo jedna i jedina stvar a to je ne iznosi vjerske predmete na ovaj forum. Ima ljudi koji ne vjeruju u Allaha, i jednostavno ne žele da čitaju takve stvari. Sjećam da si pisao davno nekad zmajcetu isto ovako kako ja tebi pišem. Ostavi svoju vjeru za sebe,a poštuj tuđu vjeru. Nismo svi isti.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
to Miga, što više komentara, to više lajkova ćeš imati <3 :p

Ado, kao ado, znam momka u rl, i što se tiće njega, momak je za 10...prije je momak bio hajmo da kažemo "normalan", odnosno ko mi, međutim došlo mu je pet do dvanaest i okrenuo se vjeri, od mene za to ima veliki respect..svaka čast Ermine!

Ovdje na forumu dođe i znam ga tu i tamo zajebancija je to sve...momak je odličan i kao prijatelj i kao igrač..samo eto, zbog ovog na forumu, ja ću lično reči gluposti njegovih pokvario je svoju reputaciju, da nije toliko forsirao tu njegovu zajebanciju mogao bi on uletiti u dobru ekipu i harati hr serverom, ali eto, većina vas je tu njegovu "zajebanciju" shvatila kao nešto i svi ga izbjegavaju...evo ja prvi, da ne nastavi ovakve komentare ostavljati na vanjskom forumu, uredu vjerske i to može proći, ali tipa "šamar ćeš dobiti" i tako to, ja bi ga prvi prihvatio u svoju ekipu, jer je odličan igrač!

LP Zmayke
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Nisu ni sve budale iste :D
Jarane moj ako si stv ovoliki vjernik, da si kraj mene kad meni dodje 5 do 12 kad stanem drobit, pa pospadala bi ti svaka dlaka. Drugo, sto ne mogu ovo dolazenje tobe, do juce bio najveci klosar dotako samo dno j sad ce doc meni propovjedat nesto-ma mrs. A sto se tice igre, nikad nije on ni bio neki igrac a jos manje covjek tj pouzdan. Ako ae samo sjetimo hr19 gdje je zajebo ljude dva puta, presao iz jednog plemena u drugo i iz tog drugog opet vratio u prvo. Sto se tice brade, prvo to je sunet i nije obavezno i samim tim nije grijeh i nece niko biti pitan za bradu. Sa druge dtrane, jel ti poznato sto je poslanik i ostali ljudi nosili brade tad pa i nemuslimani? Seljaku ker su boravili u pustinji i kad naidje vjetar nosi pijesak i udara u lice, vrat itd. Isto ko i za podkracivanje pantola, ko da su imali, u jednim pantolama provedu zivot, budu prevelike, pa pokratke pa opet u starosti smanji se covjek i sa 300 zakrpa.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Nisu ni sve budale iste :D
Jarane moj ako si stv ovoliki vjernik, da si kraj mene kad meni dodje 5 do 12 kad stanem drobit, pa pospadala bi ti svaka dlaka. Drugo, sto ne mogu ovo dolazenje tobe, do juce bio najveci klosar dotako samo dno j sad ce doc meni propovjedat nesto-ma mrs. A sto se tice igre, nikad nije on ni bio neki igrac a jos manje covjek tj pouzdan. Ako ae samo sjetimo hr19 gdje je zajebo ljude dva puta, presao iz jednog plemena u drugo i iz tog drugog opet vratio u prvo. Sto se tice brade, prvo to je sunet i nije obavezno i samim tim nije grijeh i nece niko biti pitan za bradu. Sa druge dtrane, jel ti poznato sto je poslanik i ostali ljudi nosili brade tad pa i nemuslimani? Seljaku ker su boravili u pustinji i kad naidje vjetar nosi pijesak i udara u lice, vrat itd. Isto ko i za podkracivanje pantola, ko da su imali, u jednim pantolama provedu zivot, budu prevelike, pa pokratke pa opet u starosti smanji se covjek i sa 300 zakrpa.
hr19 sam, također, igrao na acc adoo23 od početka zadnjo s njim.. i to je nastala neka svađa između ade i još nekog, ne sjećam se tačno nicka, i ado je napustio pleme...međutim situacija se sredila, taj igrač se izvinuo adi, ado igraču poziv u giliptere nazad smo dobili. U međuvremenu, javlja se vođa ELITE plemena, TW Grand Master(Fate) haj kod nas u pleme, a i prije nego što je ado napustio pleme, ELITE i Gilipteri su ratovali... i što da ne, uđeš u protivničko pleme, izvućeš sve informacije korisne i vratiš se svojoj ekipi..ćao, poyy

šta ima Vedo brate moj?
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
hr19 sam, također, igrao na acc adoo23 od početka zadnjo s njim.. i to je nastala neka svađa između ade i još nekog, ne sjećam se tačno nicka, i ado je napustio pleme...međutim situacija se sredila, taj igrač se izvinuo adi, ado igraču poziv u giliptere nazad smo dobili. U međuvremenu, javlja se vođa ELITE plemena, TW Grand Master(Fate) haj kod nas u pleme, a i prije nego što je ado napustio pleme, ELITE i Gilipteri su ratovali... i što da ne, uđeš u protivničko pleme, izvućeš sve informacije korisne i vratiš se svojoj ekipi..ćao, poyy

šta ima Vedo brate moj?
Evo deveram sa sobom a pogotovo sa ovim pjanom :D
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Debil si... Uspjeli ste me otjerati sa foruma, suvišan sam ovdje (neki ce reci "tek sad skontao").. ne vracam se vise na ovo debilsko mjesto,gdje ljudi muslimanski imena najvise islijavaju vjeru. Stidi se... Cekaj smrt i to ti je sve... a sta poslije toga?
Nikome nista ne zamjerim iako je bilo uvreda svakoraznih, hvala lijepa svima. Svako dobro vam zelim :D
adooooo brateeeee ti si najveci CAFIR ovde s tim uvredama nekim kako je neko debil vaki naki,a ti glumis tu nekog vjernika ,ja sto se salim na racun s bilo cime moja stvar ,to tebe ko brata muslimana koji se tako drzi vjere,ne treba zanimat ,odjebi od mene u skokovima jarane ,pametnije ti je obrij to isto si jarcic s tom bradicom,al onaj s reklame za TUC
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
1x Pljačkaš dana
Opljačkaj najviše sirovina na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: jučer (415.803 sirovina)

111.211 / 124.339
111.211 / 124.339


poyyy odo skidat ove levatice
 
Top