Spam

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Sandi smislja nesto da napise, a da ne bude isto kao i oni prethodni 30 komentara koje je napisao, pa ga nema , nr moze nista novo smisliti
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
hahahahahahahahahahah bravo doktore, joj jesi bog, a što se ismija e, lud si ko struja, pravo si duhovit e
nabijem te na kurac
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
Sta moze bit novo na plemenima osim onog watchtowera

to sam negdje brao al je špreviše spama da bi to još mogao pronač izgleda da sam bio predugo u penziji al gdje i kako napraviš taj wachtower i dali ovo ozbiljno javlja gdje idu nuek i kako on to može to čak ni ja neznam a šaljem uvjek nešto negdje da se kucam
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
imam ja nesto novo
17x Pljačkaš dana
Opljačkaj najviše sirovina na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: 24.10.2016 (1.457.747 sirovina)

14.858 / 17.686
14.858 / 17.686
» prikaži sve
award9.png

9x Pljačkaš dana
Opljačkaj najviše sela na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: jučer (24.833 sela)

386 / 386
386 / 386
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 361. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće! » prikaži sve


djesu ti pb igrac(slovenci komunjare stare) i ovi sto prozivaju kako samo bodovi igraju blablabla jest jarane nema nista dok ne utrni gluteus maximus il ti ga guza od farminga poy :*
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
ja ja, i onom slovencu što piše sa onog multića, spominje oca majku i sestru, želim ti sve najgore u životu. Uživaj mi kralju moj, ne dao dragi Bog Allah da staneš ispred mene. Zakucao bi te ko Kobi Howarda ;)
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
to sam negdje brao al je špreviše spama da bi to još mogao pronač izgleda da sam bio predugo u penziji al gdje i kako napraviš taj wachtower i dali ovo ozbiljno javlja gdje idu nuek i kako on to može to čak ni ja neznam a šaljem uvjek nešto negdje da se kucam
Imas negdje, ja sam licno opisao sta radi ta stvar, jer sam igrao svijet s tom gradjevinom dok nisam vidio sta radi, pa sam samo ostavio acc da pobarbari..dobra farma ce biti
 
Top