Spam

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
To troje ne mogu ni prismrditi gammi

AHAHAHHAHAHAHAHHA pa vidi se da si bot teski, kojem gammi, onom mrtvom premium igracu koji zid sa 0 digne na 20 za pet minuta? Gammi koji igra sam za sebe i oslanja se na sami plemenski deff? jel tom gammi? ee moj liku onda ti nemas pojma o ovoj igri ni sekunde
 

IZZY

Member
Reaction score
1
Oj jebem ti zeno majku, vidim evo ti tvoji ne trrose ni malo pba, sve zlatnike se kovali, daj odvadi malo, znas i sam da svi koriste pb, a nisi igrao sa gammom da kazes da igra sam za sebee
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
To troje ne mogu ni prismrditi gammi
Igrao sam dva svijeta sa gammom. Jedan stefan i damir, drugi damir i edo. Oba svijeta ubitačna kombinacija. On vam je i najjači igrač, bez sumnje.

Joge, premium radi dosta i radio je, radio je i za mene, ali za nas je fazon bio što niko nije išao na nas, sad, jel nisu smjeli, jel nisu htjeli, ne znam jbg, pa se nije koristilo za te stvari, a i ja bi ga koristio da moram. GAMMA JE UBIO SVIJET 23, BEZ SUMNJE!! Samo pogledaj nagrade za pljačkaša, i sve će ti biti jasno. Čovjek je ofarmao 2 biliona (milijarde) resursa. Njemu nema ko šta reći. Ja kao treći na svijetu sam ofarmao 1 milijardu i možda nekih 350-450 miliona resursa.. Znači nema mu ko šta reći za taj svijet. tačka
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
Nisam ni pricao o tome, pricao sam o tome kako ovaj krele govori da vi ne mozete prismrdit gammi, pa daj meni pbe koje gamma ima isto cu sve uraditi :D
 

IZZY

Member
Reaction score
1
Mozda ne daje ko Andy 100pb i 100k ressa,al daje nesto drugo
Igrao sam dva svijeta sa gammom. Jedan stefan i damir, drugi damir i edo. Oba svijeta ubitačna kombinacija. On vam je i najjači igrač, bez sumnje.

Joge, premium radi dosta i radio je, radio je i za mene, ali za nas je fazon bio što niko nije išao na nas, sad, jel nisu smjeli, jel nisu htjeli, ne znam jbg, pa se nije koristilo za te stvari, a i ja bi ga koristio da moram. GAMMA JE UBIO SVIJET 23, BEZ SUMNJE!! Samo pogledaj nagrade za pljačkaša, i sve će ti biti jasno. Čovjek je ofarmao 2 biliona (milijarde) resursa. Njemu nema ko šta reći. Ja kao treći na svijetu sam ofarmao 1 milijardu i možda nekih 350-450 miliona resursa.. Znači nema mu ko šta reći za taj svijet. tačka
(Y)
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Samo da je na k55 bilo neko normalnije, jace pleme, bio bi svijet puno zanimljiviji i duzi, a ovako su se prebrzo doznala 2 finalna plemena...Navijam za RASTU i MDN :p:p
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
Igrao sam dva svijeta sa gammom. Jedan stefan i damir, drugi damir i edo. Oba svijeta ubitačna kombinacija. On vam je i najjači igrač, bez sumnje.

Joge, premium radi dosta i radio je, radio je i za mene, ali za nas je fazon bio što niko nije išao na nas, sad, jel nisu smjeli, jel nisu htjeli, ne znam jbg, pa se nije koristilo za te stvari, a i ja bi ga koristio da moram. GAMMA JE UBIO SVIJET 23, BEZ SUMNJE!! Samo pogledaj nagrade za pljačkaša, i sve će ti biti jasno. Čovjek je ofarmao 2 biliona (milijarde) resursa. Njemu nema ko šta reći. Ja kao treći na svijetu sam ofarmao 1 milijardu i možda nekih 350-450 miliona resursa.. Znači nema mu ko šta reći za taj svijet. tačka


ma PB nije ni toliki problem kad gledaš da ti 10 igrača radi đabe sela i nuke sprema da ti sela sprema onda kad se nagutaš tih đabe sela onda je lako srat sa punom guzicom jel
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
Ne volim da pisem ovde i komentarisem ali vidim prozivate nas a pojedinci i vrjedzaju mada boga molim da imaju muda ko sto nemaju pa da kazu u lice a ne ovako......al ko sto kazu nasi ljudi nije bitno sta kazu nego ko kaze

Sad da se osvrnem na ova zadnja desavanja....defli ste nas i VEOMA smo zahvalni za to jer ste preokrenuli rat sa nw sa svojim defom i to je cinjenica!
ali hajde da se malo osvrnemo nazad....vi pricate o primanju neprijatelja u pleme a primili ste pola plemena sa kojim ste bili u ratu(mi dosad nismo nikog) i necemo sve dok vi to ne uradite a znam da hocete jer su mi i vasi igraci to potvrdili
znaci imali ste svoje igrace u nw isto kao i mi sto smo ih imali i to nije problem,ali mi te igrace nismo primili i ja sam licno reko da i necemo sve dok vi ne uradite nesto tako.....e kad mi je vas igrac potvrio da cete to uradit sto sam ja naravno prenio svojima trawa je pokreno pricu kakvu jeste.....
prvi razlog je to da cete vi uradit isto(ko zeli ima chat sa vasim igracem koji je to potvrdio)
drugi razlog je da ste brojcano duplo jaci
treci je da imate i prednost i u vojsci jer niste ni imali nekog rata gdje bi nesto puno izgubili
e sad razmislite i sami ko je ovde u prednosti odma u stratu
Jos jedan razlog ili nesto sto vam ja zamjeram jeste ovo ubacivanje na nw kk...znaci mi smo se rokali sa njima 2 mjeseca i vjerujte mi bilo je kamaru neprespavanih noci poziva u 3 ili 4 ujutro da se brani sjece itd i onda vi iskoristite pododan trenutak kad smo ih mi razbili da uletite na kk i kupite sve sto se moze.....ok i to mogu da razumijem i manje vise je to ok ali sa nekim dogovorom sa nama jer smo ipak saveznici pa da ne smetamo jedni drugima a ne da se ovako uvaljujemo ....znaci ni tu niste ispali fer

e sad sto se tice tog sela od opetja ocigledno je da ste u pravu bar po onome sto ja vidim i nemam sta da kazem

i da jos nesto...kazete da smo vam mi sjekli plemice...pjana imo si dokaz sinoc na pp da to nije tacno brate i ja licno tebi to nikad nebi uradio

jedino sto ja zelim ovde da prije nego pocnete kao nexus jaki i hrabri nekom jebat mater da sagledate obe strane i udzete malo i u nasu kozu na 5 min

e sad kakav ce rat biti zavisi i od nas a i od vas...ja bi zelio da ovo bar bude kolko je to moguce posten neki rat bez nekih zajebacija i izdaja jer takav nisam odavno vidio na plemenima i ko god da pobjedi pobjedio je.....ja imam par dragih ljudi kod vas u plemenu i nebi zelio kvarit te odnose zbog ovakvih sranja

tolko od mene...sretno svima
 
Last edited:

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Znam sve to uredu je, vi se jeste derali sa njima damire i to stoji, ne osporavamo to ni sekunde. Ali isto tako smo ih udarali i mi, i sva sela od komuniste što su pala, andy je čistio, ja sam svoje isto tako očistio, bio je izvještaj na forumu. Čistili smo doktora, čistila su se još neka sela koja su noblana. Tako da to ništa nije bilo 'free' niti smo krenuli se ubacivat kad ste ih i vi poderali. 1. novembra smo mi uzeli selo komunisti, 2. novembra rewu i sjekao nas doktor na jedno selo. 3 novembra ne spavam i u noćnom uzimam selo doktoru, i onda taj isti dan ga čistimo još i noblamo.. Moj ODA i andyev također pokazuju da smo se i mi borili u tom ratu, a njima smo objavili rat čini mi se 2 novembra, što je prije 4 dana. Za 4 dana smo im uzeli 23 sela. Sva sela su čišćena i noblana kako treba.

Naravno i ja očekujem dobar rat, a na nama je da ga napravimo takvim i čestitati na kraju onom ko pobijedi.
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
ma dobro gama jesmo se ubacivali na nwov kontinent al recimo imamo selo noblano prije 3 sedmice i neko to spominje sto je nidje veze , i sela nwa mi koja smo uzeli pao je lijep broj defa porasli mso za 200 000 ODA dok ste vi prozalili samo

i ja mislim da bi ovo trebo bit lijep rat :D nek bolji pobjedi
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
Znam sve to uredu je, vi se jeste derali sa njima damire i to stoji, ne osporavamo to ni sekunde. Ali isto tako smo ih udarali i mi, i sva sela od komuniste što su pala, andy je čistio, ja sam svoje isto tako očistio, bio je izvještaj na forumu. Čistili smo doktora, čistila su se još neka sela koja su noblana. Tako da to ništa nije bilo 'free' niti smo krenuli se ubacivat kad ste ih i vi poderali. 1. novembra smo mi uzeli selo komunisti, 2. novembra rewu i sjekao nas doktor na jedno selo. 3 novembra ne spavam i u noćnom uzimam selo doktoru, i onda taj isti dan ga čistimo još i noblamo.. Moj ODA i andyev također pokazuju da smo se i mi borili u tom ratu, a njima smo objavili rat čini mi se 2 novembra, što je prije 4 dana. Za 4 dana smo im uzeli 23 sela. Sva sela su čišćena i noblana kako treba.

Naravno i ja očekujem dobar rat, a na nama je da ga napravimo takvim i čestitati na kraju onom ko pobijedi.

pa kako nisu to FREE sela akd mi tada više nismo ni igrali jer su nas PDP sredili tad kad ste vi došli bilo je več gotovo tog malo defa bilo je u selima od prije mi dalje defali nismo niti smo sjekli i tako dalje da smo to uradili nebi ni vi ta sela dobili
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
sva moja poenta je da se ovo moze sredit bez nexusovih vrjedznja ili dininh konstatacija ko je nula a ko ne...on bar nema pravo na plemenima za rec ko je nula a ko ne kao covjek!(iako je kazu doso pameti malo )))

samo kazem da kad smo mi vidili da se ubacujete na taj kk i nacin na kako se ubacujete nije nimalo bezazlen,ko je sta pobio i kolko je ciji odd to me ne interesuje sada,ja sam ubjedzen i smjesno je cak i raspravljat o tome ko je nw bacio na koljena i prije nego krenete noblat bilo je ljepo da se dogovorimo....samo tu ste pokazali (po mom misljenju) tenzije da dodzete u prednost nad nama

sve u svemu pjanicu tebi licno skidam kapu i jos nekim igracima vasim
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
pa kako nisu to FREE sela akd mi tada više nismo ni igrali jer su nas PDP sredili tad kad ste vi došli bilo je več gotovo tog malo defa bilo je u selima od prije mi dalje defali nismo niti smo sjekli i tako dalje da smo to uradili nebi ni vi ta sela dobili
nije ti niko kriv što ti je nestalo interneta, imao obaveza, bilo ti mrsko ući, postao neaktivan, bla bla, sve je free, samo free volimo i to je to <3
 
Top