SPAM

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
Doctora poznavajuci pozvace sve ,jer briga njega samo nek je plavo,a to sto pojedini nemaju prostora za razvijanje to o tom po tom :D

hocete sjebat pleme jebem vam rodice :p

Doctore ponudio bi ti da se spojimo i zatvorimo expresno svijet ,al ne ,morace Adin prijatelj na restart ,ne bi pjana ,nexus i ekipa ostala ziva od njeg :$

Svi smo mi doctori :rolleyes::cool::p
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Ne zelim da ga pozovem,zelim da vidim ko je samo,ne regrutujemo koga bilo,a pogotovo ne igrace sa juznog kontinenta.
Hajde rew i tebe da vidimo,kupi 10k pb baci na train,pa da ti ga roknemo :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Žao mi je što se RB raspao za kratko vrijeme izgleda da su skontali da neće dobiti tako olako ovaj svijet, drugi naziv im je bio "ekipa", 'ko nije upućen.
Baš sam pomislio da se porokamo kako treba, kad ono nema ih, ako ima ne'ko bilo kakvu informaciju šta im se desilo neka mi javi, častim PB-om hh. ;)
Ovo je tek početak šta vam spremam :p
f5e7aecaf69b4b20bf19865f0e7e0433.png
udri ih macane
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
rew može okačit mačku o rep te pb


De recite momku da Rew ga kulira vec neko vrijeme ,nije mu zanimljiv uopste ,i da recite da smara me uzasno ,ps ne koristim pbe kad se vec prica toliko o tom na 26 danas potrosio 800 samo za dva traina i to je to nisam potrosio ni 2000 na scapinom accu ,a 27 hem sto farmamo ko ludi hem malo se pogura jer se zlatnici moraju kovat nista strasno ,tako da ssssssssssss :p
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
nebitno rew il ko bilo drugi može okačit mačku o rep te pb .jel u redu? uostalom na kojem acc igraš 27?
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
treba i top 20 igraca napraviti temu i komentarisati polako....
cekam da se to napravi pa da iskomentarisem ove crnce malo,pogotovo francetica :p
 
Top