SPAM

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ma botovi i pami i kublaj,prvo se mene optuzilo pa njega hahah....
ne znam eto,ja govorim da je rew to uradio ali ne vjeruju ljudi hahah
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
a pitanje je kako si ti znao da je rew i onda rew potvrdi na skypu to...........e moj anele ko mene vodi na 27
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Pa mogu i ja isto napisati tako za tebe...i okaciti...ne znam kako sve sto se kaze bude istina...evo npr nesto isto da ja okacim sad

http://prntscr.com/dr50yz
e vidis sad, jedna stvar je sto svi znamo da ja to nikad nisam uradio, a druga stvar je sto znamo da je mali adin to vec uradio na 23, pa da malo popricamo sa wickedom sta misli o svemu tome, sta mislis?
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Glupane jedan,rekao sam ti da to nisam ni ja ni on uradio...Sta mene boli k za tvojim accom...Uostalom pobjedio sam te jednom posteno,mogu te pobijediti opet posteno...Zasto bi se zamarao sa ulazenjem na tudje accove
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Glupane jedan,rekao sam ti da to nisam ni ja ni on uradio...Sta mene boli k za tvojim accom...Uostalom pobjedio sam te jednom posteno,mogu te pobijediti opet posteno...Zasto bi se zamarao sa ulazenjem na tudje accove
alo frajeru, necu da vrijedjam sa ovdje da ne bi bezveze ban dobio, ko prvo ovo sad na fb si ti pisao, ko drugo nisam ti ja kriv sto si glup pa si mi sam svoju sifru racuna dao, a ko trece, nemoj da one bisere od maloprije stavljam kako si ti sposoban vodja i takve stvari, ti mene pobijedio negdje? kako bola kad te racun Kublaj-kan restartao, jesi normalan bola ti, o cemu ti pricas, idi popij lijekove, tikovi te uhvatili
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahahah pa jesam te pobijedio....Ko je onda osvojio hr 24...jesi ti mozda osvojio,botino jedna kad vidis acc kralj atila i na njemu ako je Marko sam se odes rr,samo se predas....Nemoj ovdje furati neke price,kao neko ti provalio na acc...Jel ti mozda i na 24 neko provalio pa ti izgubio hahahahah
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Hahahah pa jesam te pobijedio....Ko je onda osvojio hr 24...jesi ti mozda osvojio,botino jedna kad vidis acc kralj atila i na njemu ako je Marko sam se odes rr,samo se predas....Nemoj ovdje furati neke price,kao neko ti provalio na acc...Jel ti mozda i na 24 neko provalio pa ti izgubio hahahahah
ti mjkm moje ne vidis sunca koliko si duboko u markovom supku :cool:

Sjedim ti ja 2 sata gledam u train i ne znam sta cu, tvoja izjava kad si otiso na restart, pametnom dovoljno :D
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Slusajte ljudi ja nikada nisam znao niti sada znam provaliti racun nekome hahahah vi ste svi moroni koji to mislite
na 23 sto se desilo je bilo to da je ja mislim Tomi ili neko treci meni rekao da ima sifru od onog frajera ne znam mu ni nick vise, i rekao mi da saljem train a da ce on uci izmaci vojsku, ja sam samo rekaao da meni proslijedi sifru da bih ja to uradio u slucaju da on ne bude tu kad train bude stizao, a to kako je on dobio sifru ja nemam blage nit me zanima hahah

sto se tice ovog nekog provaljivanja na kublajev racun, nemam pojma ko je niti da li je , a i ne zanima me iskreno , imate podrsku prijavite i neka rijese slucaj oni, a to sto optuzujete anela i mene me ne zanima :D
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
ovako ljudi ja mislim da su na pamijev racun upali ruski hakeri, isti oni koje je obama protjerao iz amerike i sad ne znaju sta ce od dosade pa eto dosli malo da hakuju racune po plemenima i to pogodite kojeg plemena...a moguce da su i anonymousi...
 
Top