SPAM

DeletedUser

Guest
Opet isti pokusaj s tvoje strane,ali kao sto sam rekao,nedostaje ti alat

P.S bitno da si skontao sta ti fali pa si odmah znao na sta mislim pod "alat" ;)
 
Last edited by a moderator:

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Opet isti pokusaj s tvoje strane,ali kao sto sam rekao,nedostaje ti alat

P.S bitno da si skontao sta ti fali pa si odmah znao na sta mislim pod "alat" ;)
momak iznio činjenice išao bw u akciju ,ja im noblam selo šta tu nije jasno ? statistika i tw možda?
 

DeletedUser

Guest
momak iznio činjenice išao bw u akciju ,ja im noblam selo šta tu nije jasno ? statistika i tw možda?

Ne znam ko je spomenuo sta si ti noblao,tvoja stvar :)
Komentarisao sam osobu pod nickom "mejra" ,a ne tvoje noblanje.
 

dulesavic

New Member
Reaction score
3
pozdrav brača susjedi :D
evo došao i Slovenac malo ovdje,da vas pozdravi i da vam kaže,da ste prave ljudine i igračine ;),dobri borci,
koji imaju jaja napadat :),al samo mi se čini,da ima previše svadjanja ovdje,samo je to igra prijatelji:D,budite mi dobri i naprijed;)

lijep pozdrav iz SLO
dule
 

DeletedUser

Guest
Ono kad pokusavas da se pravis pametan,a nemas alat za to :)
na šta si napisao to ? :D svaka ti čast za nobelove si
Jel se ti trudis da ispadnes glup ili sta?
Kao sto vidis majstore,komentarisao sam momka,a ne tvoje selo.
Ako ti sta nije jasno prelistaj ponovo prethodnih par postova,pa ako opet nije jasno ponovi,i tako iscitavaj dok ne shvatis,ocigledno da ti treba vise...
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Jel se ti trudis da ispadnes glup ili sta?
Kao sto vidis majstore,komentarisao sam momka,a ne tvoje selo.
Ako ti sta nije jasno prelistaj ponovo prethodnih par postova,pa ako opet nije jasno ponovi,i tako iscitavaj dok ne shvatis,ocigledno da ti treba vise...

Jel boli kad pogodi istina? Podjeb.... na forumu ce uvijek biti, samo dignes glavu i nastavis dalje i pokazes da si bolji (ako si bolji), a ne ovako glumis bijelog viteza, covjek se razlogom hvali hue hue...
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Jel se ti trudis da ispadnes glup ili sta?
Kao sto vidis majstore,komentarisao sam momka,a ne tvoje selo.
Ako ti sta nije jasno prelistaj ponovo prethodnih par postova,pa ako opet nije jasno ponovi,i tako iscitavaj dok ne shvatis,ocigledno da ti treba vise...
de ba max power sjaši
 
Top