SPAM

DeletedUser

Guest
Max Power of Bullshits!! Ne reagiram na provokacije! kako u igri, tako i na forumu. Kad se vec predstavljas kao stariji ostavi dobar dojam ovim mladima ovdje. Ispadas fukara ti.
 

DeletedUser

Guest
Max Power of Bullshits!! Ne reagiram na provokacije! kako u igri, tako i na forumu. Kad se vec predstavljas kao stariji ostavi dobar dojam ovim mladima ovdje. Ispadas fukara ti.

Odustao sam od daljeg komentarisanja tvog postupka,jer nemam namjeru voditi dalju raspravu.
Vidjecemo gdje ce te dovesti taj prelazak.
Uzivaj i srecno :)
 

DeletedUser

Guest
Naravno, nisam ni mislio da zelis nastavit raspravu argumentima :D cao!! sretno!
 

DeletedUser

Guest
Nisu ni potrebni argumenti,postoji to sto si uradio i sto je citav svijet 27 vidio :)
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Nisu ni potrebni argumenti,postoji to sto si uradio i sto je citav svijet 27 vidio :)
prestavi se mikrobiološka tvorevino pa onda pričaj i optužuj prozivaj da vidimo koji melek il ahbab Muhamedov se krije iza tog imena,koji bezgrešni čovjek i tako dobra duša de matere ti eto reci nam glumče jedan došo s nekog profila multića i nešto sere o igri svi ste pametni
 

Minde1302

New Member
Reaction score
1
momak je prvo izašao i bio je vrbovan ,što su dva različita pojma kao i prelazak,koji se unaprijed dogovori što se zove izdaja,već si zadefan itd,tako da power makse nemoj pametovat puno

momak je presao iako dual to nije nikako htjeo
promjenio sifruracuna
nije timski igrac i otisao je gdje mu je bolje
isto kao i rewic
druzina ste najbolje ljubite se i guzite jedni drugima a niko od vas drugome ne vjeruje

nisu vam neprijatelj crnci neko suplemenici i saveznici

dozivit cete sudbinu sv 23 jer drugo i nezasluzujete

pocnite sa istragom tko od vasih prelazi u crnce

ma zajebajem se samo malo, nije nitko iz vodstva plemena
 

Minde1302

New Member
Reaction score
1
druga stvar
crnci oduvjek regrutiraju porazene protivnike jer znaju sta dobivaju jer su se ti decki dokazali u borbi
regrutiramo kad pleme porazimo i kad se pleme raspusta.
smisao nije regrutirati igrace zbog brojki
neko jednostavno iz razloga da se upoznaju novi ljudi i vezu za pleme za sljedecim svjetovima
da se zadrzi i osigura postojanost plemena za daljnje godine jer iza svakog jakog plemena koja su harala hr serverom stoji jako puno muke i truda te organizacije

imas par plemena koji su uspjeli uzeti vise od jednoga svijeta i crnci su jedno od tih te cemo se potruditi da se taj rekord cak i srusi te rado podjelimo taj dio povjesti plemena sa ljudima koji su toga vrijedni i imaju volju i karizmu

na vrbovanja se neljutimo jer je to prirodan filter da se rjesimo ljudi koji nedjele nasa moralna nacela.

pohlepa
zavist
mrznja
ljubomora

.
.
ovo gore nabrojano ostavljamo neprijatelju jer nije dio crnackog nacela

zadrzite te igrace jer vas izjedaju iznutra te im ionako nevjerujete kao sto i sami nemaju vjeru u sebe te zato i seckaju tamo vamo
dugorocno vam je to rak rana jer nemate stabilne temelje
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Gledam i nevjerujem !! Lijepa su vam nacela, a dobro sta je i javno ovako ispalo da se otkrijete! :D
 

Minde1302

New Member
Reaction score
1
Gledam i nevjerujem !! Lijepa su vam nacela, a dobro sta je i javno ovako ispalo da se otkrijete! :D
mislim na koji nacin ti razmisljas
sta se otkrije
tako tvoj mozak funkcionira
uvjek neke spletke mucke, ako toga nema nema smisla igre ????
cudnog li mentaliteta

igraci crnaca jesu po inteligenciji i empatiji barem malo iznat prosjeka
upoznaju se i vecinski dio , barem onaj koji je socialno te emocionalno zdrav ostaje uvijek u crncima
t
 

DeletedUser

Guest
o_O Pa napisao si, ovo tebe "citiram"

"na vrbovanja se neljutimo jer je to prirodan filter da se rjesimo ljudi koji nedjele nasa moralna nacela."

"pohlepa"
"zavist"
"mrznja"
"ljubomora"

Stari moj dobro da sam na vrijeme izasao!
 

Minde1302

New Member
Reaction score
1
Gledam i nevjerujem !! Lijepa su vam nacela, a dobro sta je i javno ovako ispalo da se otkrijete! :D
post popravljen za onaj dio publike ispod prosjeka
uvijek zaboravim da ima ljudi kojima treba svaki komentar detaljno napisati d bi bili u mogucnost kontekst pravilno rastumaciti
pase ovako ili da jos nesto popravim i nejasnoce i nesigurnost odstranim

kako se ono kaze trla baba lan da joj prode dan
tako i taj tvoj komentar
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
o_O Pa napisao si, ovo tebe "citiram"

"na vrbovanja se neljutimo jer je to prirodan filter da se rjesimo ljudi koji nedjele nasa moralna nacela."

"pohlepa"
"zavist"
"mrznja"
"ljubomora"

Stari moj dobro da sam na vrijeme izasao!
Stari moj odavno ti planiras prelazak, uostalom ne bi ti bio prvi put ;)
 
Top