SPAM

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Rew i pb-a sam cak tonu nabavio hahah ima da gorimo, a miline izgleda da cu i ja poceti po bar 3 sata dnevno spavati :D
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
a moze li mi nadprosjecno inteligentni francetic od 181cm i 88kg misica javiti i objasniti zasto svaku akciju lupe nuke od cijelog plemena, pa njegove lupaju zadnje? HAHAHA tako se ne vodi pleme, mislim, mozes ga vodit, al u setnju ;)
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
a moze li mi nadprosjecno inteligentni francetic od 181cm i 88kg misica javiti i objasniti zasto svaku akciju lupe nuke od cijelog plemena, pa njegove lupaju zadnje? HAHAHA tako se ne vodi pleme, mislim, mozes ga vodit, al u setnju ;)

Daj pssst, lik će te razbit ako mu u međuvremenu ne škljocnu leđa
 

judah

Member
Reaction score
12
Gospodo draga, samo par reci ukratko.
Svaka vam cast na ovim spletkama i nacinu igranja, stvarno kapa dole.
Licno meni ste zgadili ovaj server za vek vekova, tako da sam siguran da ga vise necu igrati.
Isti server (hr27) cu zavrsiti kako god, igrao sam do sad veliki broj stranih i domacih servera pod razlictim nikovima, al ovakvu dozu ljubomore, spletki i podvaljivanja sa jedne i sa druge strane nikada nisam video.
U oba plemena ima odlicnih igraca, dobrih ljudi, al isto tako ima i bozemepomozi gadova.
Verujem da se velika vecina igraca slaze sa mnom, samo mnogi to nece reci.
Svakako hvala na igri i jednima i drugima jer sta bi svet bio da nije bilo kontra strane, u ovom slucaju Belaca.
Razmislite dal ce vam biti vredno osvajanje svetova da vam stoji na profilu ako ste ispali govno 10x, opet mislim na obe strane.
Hvala na razumevanju, do nekog boljeg servera gde ce se igrati za fajt a ne za "da komsiji crkne krava, makar nasa umrla odmah posle"

Lep pozdrav svima,
judah
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Gospodo draga, samo par reci ukratko.
Svaka vam cast na ovim spletkama i nacinu igranja, stvarno kapa dole.
Licno meni ste zgadili ovaj server za vek vekova, tako da sam siguran da ga vise necu igrati.
Isti server (hr27) cu zavrsiti kako god, igrao sam do sad veliki broj stranih i domacih servera pod razlictim nikovima, al ovakvu dozu ljubomore, spletki i podvaljivanja sa jedne i sa druge strane nikada nisam video.
U oba plemena ima odlicnih igraca, dobrih ljudi, al isto tako ima i bozemepomozi gadova.
Verujem da se velika vecina igraca slaze sa mnom, samo mnogi to nece reci.
Svakako hvala na igri i jednima i drugima jer sta bi svet bio da nije bilo kontra strane, u ovom slucaju Belaca.
Razmislite dal ce vam biti vredno osvajanje svetova da vam stoji na profilu ako ste ispali govno 10x, opet mislim na obe strane.
Hvala na razumevanju, do nekog boljeg servera gde ce se igrati za fajt a ne za "da komsiji crkne krava, makar nasa umrla odmah posle"

Lep pozdrav svima,
judah
Sve to stoji slazem se sa vecinom, al jednostavno bilo je prelaza i svakakve igre i sa jedne i druge strane, pod svakakvu igru msm na spijune sto je dns sastavni dio igre, opet kazem nazalost. Istina je da su hr serveri propali, prvenstveno jer je upitno sad dal se moze 2 ekipe dobre naci na jednom svijetu, ovde je to tako za rijetkost, tako da se moze igrati, i nije ovo razlog da odustanete, sjetite se da smo mi zaostajali preko 300 sela za vama i jace prije nego sam dosao igrati ovaj sv. Sada smo skroz isti, da ne pominjem razliku u aktivnosti i ostalim stvarima, drasticno se promjenila, al to nije tema.

Kako god, lijep pozdrav, idemo se rokati :D
 

judah

Member
Reaction score
12
sta kmecis, imas 600k poena, igraj i suti
slusaj ti balavce jedan, u jednom momentu nisam napisao da se bunim niti da prestajem sa igrom.
to sto si ti jedan maloumni balavac samo znaci da ne razumes uopste celu poentu mog posta!
ja govorim o kvalitetu igre i nacinu a ne o tome da prekidam igrati.
necu nastavljati da igram hr servere zbog kvaliteta igre, gde je cilj zajebati drugo pleme tako ste ce neki igrac preci kod tebe.
isto smo mi radili na pocetku sveta sa piratom i drugima, sada se isto to desava sa druge strane.
gadi mi se taj nacin igre i kraj.
ako gubimo,izgubicemo posteno, razloga moze biti milion.
aktivnost, iskustvo pa i organizovanost a ne slati sa namerom svoje spije u protivnicko pleme.
jos jednom,
Aufwiedersehen.
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
slusaj ti balavce jedan, u jednom momentu nisam napisao da se bunim niti da prestajem sa igrom.
to sto si ti jedan maloumni balavac samo znaci da ne razumes uopste celu poentu mog posta!
ja govorim o kvalitetu igre i nacinu a ne o tome da prekidam igrati.
necu nastavljati da igram hr servere zbog kvaliteta igre, gde je cilj zajebati drugo pleme tako ste ce neki igrac preci kod tebe.
isto smo mi radili na pocetku sveta sa piratom i drugima, sada se isto to desava sa druge strane.
gadi mi se taj nacin igre i kraj.
ako gubimo,izgubicemo posteno, razloga moze biti milion.
aktivnost, iskustvo pa i organizovanost a ne slati sa namerom svoje spije u protivnicko pleme.
jos jednom,
Aufwiedersehen.

a to sto si ti jedan glupi baustelac koji nista nije pokazao na ovom svijetu a u top3 si, ti i kvalitet igre u istom postu nikako ne idu zajedno... nastavi cijepat barbare i noblat svoje... poz
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
CRNCI , NEMATE APSOLUTNO NIKAKVO PRAVO DA HEJTATE ZBOG OVOG :D svi znamo sta je francetic uradio sa svijeta hr23, ovo je samo njegov nacin igranja, ako vam se ne svidja, pa zao nam je imate pogresnog vodju , zz
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Stipe za mene u vatru ja za Stipeta u vatru poznato gdje ja tu i on , gdje on tu i ja i kaze igrajmo se , a najjace kad se Spori javi poce pricat o postenju i najjace kad rece nije noblo svoje na 28 hej da mi je blize bio tacno bi sebi puco u glavu hahahahahahhah
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
olicenje postenja .....judah nije reko "kako mi se gadi server 27" i slicno ,kad su imali toliku prednost ,i prelazak pirata....sad se javljaju sve primadone i nesto pizdekaju :)))
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
Imate dobar svijet ucinite ga zanimljivim. Trenutno je pola svijeta protiv pola, a to su najbolji ratovi. Jos da nema ove osmatracnice bilo bi jos zanimljivije ali sta da se radi :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Imate dobar svijet ucinite ga zanimljivim. Trenutno je pola svijeta protiv pola, a to su najbolji ratovi. Jos da nema ove osmatracnice bilo bi jos zanimljivije ali sta da se radi :D
Baš tako. Ovakvo nešto da se odigra ljudi čekaju dugo, oni to imaju i žale se.
Jbg špijuna je bilo oduvijek i bit će ih uvijek, to je sastavni dio igre, nastavi igrat i ratuj, jer ovo sam i prije 2 mjeseca rekao ljudima s kojima se čujem redovno, a igraju ovaj svijet, da je pravo zanimljiv.
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Baš tako. Ovakvo nešto da se odigra ljudi čekaju dugo, oni to imaju i žale se.
Jbg špijuna je bilo oduvijek i bit će ih uvijek, to je sastavni dio igre, nastavi igrat i ratuj, jer ovo sam i prije 2 mjeseca rekao ljudima s kojima se čujem redovno, a igraju ovaj svijet, da je pravo zanimljiv.
Vjeruj da si Bijelci ne zale. Jaci smo nego ikad, i vise nego ikad smo zeljni rata :)
 
Top