SPAM

marmarinjo

Member
Reaction score
4
nisi mi...nemrem ti to opisat...mislil sam si da si ok kad ono....pao si mi skroz...et,kaj da ti velim...nemam texta za tebe...
 

marmarinjo

Member
Reaction score
4
pa krenul si s nama zajebavali se i sve...ne razmem te...kaj te netko uvrijedio il kaj? i još tu gluposti pišeš nekave ninje te upadaš na acceve i kaj ja znam čuda razna,kaj ti to treba u životu,jedino ako te to ne pali? tam na kojem svijetu te cura ostavila? žao mi te bilo...a sad nemam više nikakvo mišljenje o tebi osim da si bezličan,nemaš osobnost,karakter...
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
pa krenul si s nama zajebavali se i sve...ne razmem te...kaj te netko uvrijedio il kaj? i još tu gluposti pišeš nekave ninje te upadaš na acceve i kaj ja znam čuda razna,kaj ti to treba u životu,jedino ako te to ne pali? tam na kojem svijetu te cura ostavila? žao mi te bilo...a sad nemam više nikakvo mišljenje o tebi osim da si bezličan,nemaš osobnost,karakter...

KAJ KAJ KAJ? KAJ KAJ KAJ? KAJ KAJ KAJE? KAJE KAJE KAJE? KRENUL BUM RAZMEM KAJ KAJ KAJ IL KAJ?

I KAJ JA ZNAM CUDA RAZNA ? KAJ TI TO TREBA ??? HAHAHA jesi kralj dario jesi zivota mi :D kaj je?

divlja maca
 

moskri

Member
Reaction score
0
KAJ KAJ KAJ? KAJ KAJ KAJ? KAJ KAJ KAJE? KAJE KAJE KAJE? KRENUL BUM RAZMEM KAJ KAJ KAJ IL KAJ?

I KAJ JA ZNAM CUDA RAZNA ? KAJ TI TO TREBA ??? HAHAHA jesi kralj dario jesi zivota mi :D kaj je?

divlja maca
ahhaahahhah jesi bolestan
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
marmarinjo car sittao 20 acceva u zadnjih mjesec dana hahaha... samo nece dzoksi kaze adminima... ljubav :)
 

marmarinjo

Member
Reaction score
4
poštedjeti? pa muka je uopće igrat hahahahahahaha

jeli wickede jel čitaš ti ovaj forum :D
ja da sam na tvojem mjestu ,a nisam bogu hvala,provjeril bi acceve :D
 
Top