SPAM

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Evo za sve dusmane neka cuju da Adin osvaja cetrvti svijet, neka vide nexus i ostali ljubomorci kako smo vas ( drina i ja ) porokali na zapadu, zajedno uz cmicka, meistera i ostale, a naravno Bijelci su vas porokali uopceno.
Jel te sramota reci da si osvojio?
OD treci put iz prve, opet si 3 racuna izmijenjao :D
Nikad ti dijete neces biti nesto sa tim svojim hrckom u glavi :D
 

judah

Member
Reaction score
12
ja ne verujem da se i dalje vodi polemika ko osvaja ko ne osvaja.
suma sumarum, prde najvise oni koji su najmanje doprineli, dok momcad koja vas je organizovala i preokrenula u svoju korist skuplja sela i cuti..


Naposljetku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako gubimo, što s time spoznajemo, čemu nas je poraz naučio i kako nas to mijenja. Gubiti na određeni način znači – dobivati.
Richard Bach


Izgubio svet, dobio dosta prijatelja!
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahahha pami se izgleda previse drzi one izreke:Nije bitno pobijediti,bitno je ucestvovati....hahahah pa pami nemoj tako,probaj sta i osvojiti....
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Jel te sramota reci da si osvojio?
OD treci put iz prve, opet si 3 racuna izmijenjao :D
Nikad ti dijete neces biti nesto sa tim svojim hrckom u glavi :D
Sramota me reci da sam osvojio ovaj svijet isto koliko i tebe sramota reci da si osvojio hr20 i hr23 :)
Bio sam na TheDoctor. , pa na DrinaShow31, i by the way OBA RACUNA SU OSVOJILA SVIJET hehehehhe pozdrav za ljubomorne duse <3 ;*****
 

judah

Member
Reaction score
12
politika crnaca,iz svijeta u svijet bogatiji za kompu hehehe

e moj ti, da si ziv i zdrav.
ima u Belcima itekako kvalitetnih momaka i igraca,
evo sa ovim Dzodzom sam se zgotivio iako je naduvan 24/7, dok ima i petardi kao sto je ovaj idiot koji deffa sela bez crkava i 0 levela istrazenih i proziva igrace kojima bi mooozda mogao jedino sluziti kao multic.
Doktore tebi treba prvo profesionalna pomoc, vala da ti kazem prijateljski
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Ja stvarno sve mogu razumit na ovoj igrici, i spijuniranje, i prelaske iz jednog plemena u drugo, i vrijeđanje i sve to...

Ali kad jedan duall dođe javno na vanjski i sere po drugom, skoro pa ga posalje u pm, i naprica mu svasta, da je tokmak i sve sto ide uz to, a ovaj drugi samo suti jos mu da svoj racun da igra na iducem serveru to stvarno ne mogu razumit.
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
tako je brate moj po Islamu.....ali samo htio bi znati sta on ovo prica....
pami mogu ti reci da si nam jako izgradio ova sela sto smo ih ponoblali hahahahha
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
e moj ti, da si ziv i zdrav.
ima u Belcima itekako kvalitetnih momaka i igraca,
evo sa ovim Dzodzom sam se zgotivio iako je naduvan 24/7, dok ima i petardi kao sto je ovaj idiot koji deffa sela bez crkava i 0 levela istrazenih i proziva igrace kojima bi mooozda mogao jedino sluziti kao multic.
Doktore tebi treba prvo profesionalna pomoc, vala da ti kazem prijateljski

dobar si coek :D
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
Ja stvarno sve mogu razumit na ovoj igrici, i spijuniranje, i prelaske iz jednog plemena u drugo, i vrijeđanje i sve to...

Ali kad jedan duall dođe javno na vanjski i sere po drugom, skoro pa ga posalje u pm, i naprica mu svasta, da je tokmak i sve sto ide uz to, a ovaj drugi samo suti jos mu da svoj racun da igra na iducem serveru to stvarno ne mogu razumit.


kad cemo se porokat opet kvalitetno? :p
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
e moj ti, da si ziv i zdrav.
ima u Belcima itekako kvalitetnih momaka i igraca,
evo sa ovim Dzodzom sam se zgotivio iako je naduvan 24/7, dok ima i petardi kao sto je ovaj idiot koji deffa sela bez crkava i 0 levela istrazenih i proziva igrace kojima bi mooozda mogao jedino sluziti kao multic.
Doktore tebi treba prvo profesionalna pomoc, vala da ti kazem prijateljski
znam,malo se zezam :)
doktor je jedan od najjacih ako ne i najjaci,pitaj ga pa ces cut :D
 

Vladimir Putin

Active Member
Reaction score
17
i ja drugi svijet osvajam

kurbla i pami fasovali oba puta, a i stole heheheheheheheheh plac

De kada spominješ 100ku prvo ustani, momak nije nikako igrao nema potrebe da ga prozivaš, hr24 igrali ja i kublaj na feel the pain x3, a ovdje na hr27 ja i david..
 
Top