SPAM

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
a ne znam što da se taj čin komentariše ,pogotovo što će uvijek komentar prvi ostavit neko ko je prošo sve i svašta s multićima,prevarama,zajebancijama itd. momci normala krenuli na 2 acca spojili se i koji kurac ? radi svako redovno pa ?
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
zna benjo kako je, ko pjana kad pokupi njega, pa nexusa, pa elvira, pa daj jos free sela :D
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
i šta sad je moj acc bio multić isti slušaj kao s njima ? niđe veze ...kod mene je situacija bila da sam trebo odustat nisam mogao sam , i pjana predloži da se spojimo ..i sad prozivke vidi ga 3. na ranku MULTIĆ AAAAAA noblo svoje de ba
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Oni su i prije noblanja tog acca igrali zajedno znaci da su taj racun vodili usporedo i razvijali, znaci multic
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
ja kako znam do prije koji dan je bilo pitanje hoćel kub zaigrat , a jedini problem je kod nas što svako sve zna :D

kube jesi vidio kolko si moćan bio :p
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Pljačkaš dana
farmer_of_the_day.png


Opljačkaj najviše sirovina na ovom svijetu.

Postignuto: jučer (1.002.781 sirovina)

Zastava nagrade: +4% Obrambena snaga

Pogledajte svoja postignuća

sta ima momci....rasuli smo danas
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
I kaze igraj posteno kao ludi rodjaci hahahahah....ali imena pa jel vas sramota?
Oprosti Doktore zasto bi nas bilo sramota? Zar tebe ne bi trebala bit sramota sto ti je nick Doktor, a ustvari si PACIJENT, da si doktor ne bi bio restartan vise puta, ili mozda gonis ono postignuce sto se zove uskrsnuce, evo malo i rime bacam :cool: i pored svega toga jos imas dualla koji je jos vise puta restartan, ali sada imate naziv i za to kad vidim ove pokusaje podizanja vaseg ega, sad se mozete zvati GLUP i GLUPLJI eto dogovorite se ko ce bit ovaj drugi, savrseno vas opisuje, haj pozz :cool:
 
Last edited:

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
de pami miran budi,crazy cousins hahahahahahhahahah pa ja eto nisam gluplje ime vidio odavno....
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ja ne znam kad si ti mene sreo....kad pami?sto se gubis kad pricas sa mnom?bole oziljci sa 24?
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Ja ne znam kad si ti mene sreo....kad pami?sto se gubis kad pricas sa mnom?bole oziljci sa 24?
Ogranicen si uvijek bio, Matu cu ti zvat, suti glupane :p aj vidit cemo nakon 27 koga ce bolit :cool: i nemoj vise prozivat nekoga bez dokaza, da ti ja ne bi trazio tvoja prva noblanja sa zadnja 3 servera, da se poigramo malo, odo sad, imam pametnijeg posla nego raspravljat sa idiotom poput tebe :D
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Pa pami zovni ti njega slobodno,a to si uradio,htio se ubaciti kod mene kao duall i noblati sa svog acca jer nisi me mogao drukcije pobijediti....Evo argument za ovo: Osvojili ste hr24 sa svojim plemenom CROWS.....

LP
 
Top