SPAM

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
E moj pami nemas ti pojma.. farmanjem se hvali na pocetku kad se farmaju igraci, pa moras znati kako farmati,a sada se hvaliti kada se samo steka A i B po cijeli dan, pa to nema smisla zaista, mogu oderat farmanje jedan dan ali jednostavno ne zelim, posaljem farming kad mi se dadne reda radi da koji resurs uzmem,i onda odvalim pesa 2006 na ps2, uzmem real i poderem makedonca, evo sad ce da dodje kod mene da ga ubijem, dzaba mu inter kad ronaldooo celo pocne da roka, aj cao
e moj mejra, nauci me molim te, posto ja ne znam farmat
Samo da ti kazem nesto, lijepo se pohvalit kad ofarmas a napravis nesto od toga, a ne hvalit se ko vi, a nesto puno koristi niste imali od toga, samo hvaljenje u prazno ;)
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Farmamo onoliko koliko hocemo...Ne znam sta hoces reci sa tim da smo se hvalili a da nismo imali puno koristi od toga...Nesto mi nisi danas kako treba....
A free sela ta,to mi isto nije jasno kakve to veze ima,vas vodja dnevno pokupi jedno dva free sela i ti NE SMIJES nista reci jer te strah njega vjerovatno
 

francetic

Member
Reaction score
15
Auuuuuuu, opet francetić kupi free sela, sram ga bilo.
Evo gore je pokupio od UN-a i Bjelaca free sela, sigurno im je platio po 1000 pb po selu.
Nisam vam ja kriv što ne znate koristit sve alate koje vam plemena nude, nego kao sivonje gurate u zidove.
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Cekaj ti priznajes da kupujes sela pbom?
I nisam rekao da ti kupis sela vec drugi vodja hahahah
 
Reaction score
3
E moj pami nemas ti pojma.. farmanjem se hvali na pocetku kad se farmaju igraci, pa moras znati kako farmati,a sada se hvaliti kada se samo steka A i B po cijeli dan, pa to nema smisla zaista, mogu oderat farmanje jedan dan ali jednostavno ne zelim, posaljem farming kad mi se dadne reda radi da koji resurs uzmem,i onda odvalim pesa 2006 na ps2, uzmem real i poderem makedonca, evo sad ce da dodje kod mene da ga ubijem, dzaba mu inter kad ronaldooo celo pocne da roka, aj cao


Decko, osnova igranja plemena je farmanje..... To je nesto bez cega se ne moze ..... Mozes ti biti najbolji igrac na svijetu, ako ne farmas donji si....

Dok to ne shvatis neces nikad nista postici......

Jest, bas se vidi kolik nas vodja kupi free sela.... stvarno .... Samo udjes pogledas poredak ubijenih jedinica u napadu dovoljno ti je ....

Hvalite se farmanjem multica ili svojih iz plemena, debilno.....
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Ma jesam vala ljubomoran, ti kupis free sela bezveze dok mi moramo placat po 1k za svako selo :(
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
eto fukaro da se dogovorimo, ti meni sredis free selo i dobijes pba koliko zelis, samo nemoj da bude preko 1000k hahaha :3
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
http://prnt.sc/e7w4st

Evo jedna slika za Doktora i pametnjakovice poput njega kad optuze nekoga da kupuje sela za pb, al samo lupe iza glave, jer bitno je nekoga prozvat bez dokaza.

Eto ljudi dokaz da vidite ko bi kupovo i uzima free sela, nek se vidi, jebe mater :cool:
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Ma joj poznato je ko ne moze posteno da pobjedi onda trazi sve prljave nacine :))

Sniper(Rew) upao na nas kont preko free sela, anel sve free pokupio hahaha :')

A zato kad im mi upadnemo na posten nacin na njihov kont prozivaju kako kupujemo sela

Doctore, Rew I ostala ekipa nobova ljubim vas :*
 

francetic

Member
Reaction score
15
Pamy ne trebaš tražit okolo pitaj mene.
Imam ovakvih 20-30 poruka a ova je najsvježija pa kad je već tema ajmo im se malo rugat.
http://prntscr.com/e7wiup
A kad bi im tek diplomaciju vidio? Buahahaha. Nema igrača na našim kontinentima kojeg nisu probali kupit.
 
Top