SPAM

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ja evo sad opet pogledao ove slike i ne vidim nigdje da sam napisao da dajem pb za sela,tako da opet lazi pricas pami...Ali navikli smo od tebe da lazes kao i na proslim svjetovima sto si i radio...Kao drugo,ti si apsolutno nikakav igrac,koji tajmira plemice sekundu poslije offa....Da nema kublaja na tvom accu odavno bi bio na rr...Kublaj npr drzi taj acc kako treba i vjerovatno on radi sve vaznije stvari kad je akcija a tvoj posao je eto farmanje i pisanje na vanjskom....
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Sve si pogodio Doktore, kao i uvijek :rolleyes:

I sve tako "pametne" rijeci od igraca kojeg iznoblaju ko budalu i onda njegovi pomisle da je spijun kako mu lako padaju sela, i ti nekome kazes da je nikakav igrac ccc, a pored toga si nekolika puta restartovan, svakome danas daju da igra plemena :confused:

http://prntscr.com/e859z3

moglo je i minutu poslije offa, posto svejedno ne znas ;)
 
Last edited:

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Lako se kititi tudjim perjem pami....Lako je kad kublaj igra i salje,uostalom i to je bilo presjeceno...dva dana i rekao sam vec koliko nuka je trebalo da se to odradi i ja cestitam na tome Kublaju a tebi se samo mogu nasmijati......Pozdrav
 
Reaction score
3
Ja sam pisao vodji UN-a, imate poruke kod njega ako vam trebaju slobodno ih procitajte. Covjeku sam reko sta ce mu se ubrzo desiti, pa ce mi reci upravu si bio. Da sam ja njemu predlago ista, ikakve dogovore i slicno, ne.

Meni ne smeta njihov deff kod vas, samo sam mu reko da malo razmisli da li ce on od vas dobiti sto vi dobijate od njega. Ljudima izgine 20 k deffa na zidu lvl 13 kod doktora... zar je to pomaganje ikakvo... eto koliko doktor misli na njihov deff.... logicno bi bilo da se taj deff skloni na tako malom zidu ali, gospodo, nismo svi isti...


Mozes me prozivati koliko zelis Benjo, ali nisam ja nista uradiio sto je nazao tvom plemenu, ili UN-u ili nekom drugom plemenu koje igra protiv nas. Vodji UN-a sam napiso sta mislim, ako je zabranjeno iznositi vlastito misljenje, onda sam pogrijesio i zbog toga se izvinjavam.
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Lako se kititi tudjim perjem pami....Lako je kad kublaj igra i salje,uostalom i to je bilo presjeceno...dva dana i rekao sam vec koliko nuka je trebalo da se to odradi i ja cestitam na tome Kublaju a tebi se samo mogu nasmijati......Pozdrav
Moj rođo Kublaj nema ga svijet, on meni dopusti da se pohvalim njegovim uspjesima, nije ljubomoran nikako, jest da sam mu nekad dosadan, al posto smo rodbina mora me trpit, sta bi ti dao da imas ovakog rodjaka :cool:
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Ja sam pisao vodji UN-a, imate poruke kod njega ako vam trebaju slobodno ih procitajte. Covjeku sam reko sta ce mu se ubrzo desiti, pa ce mi reci upravu si bio. Da sam ja njemu predlago ista, ikakve dogovore i slicno, ne.

Meni ne smeta njihov deff kod vas, samo sam mu reko da malo razmisli da li ce on od vas dobiti sto vi dobijate od njega. Ljudima izgine 20 k deffa na zidu lvl 13 kod doktora... zar je to pomaganje ikakvo... eto koliko doktor misli na njihov deff.... logicno bi bilo da se taj deff skloni na tako malom zidu ali, gospodo, nismo svi isti...


Mozes me prozivati koliko zelis Benjo, ali nisam ja nista uradiio sto je nazao tvom plemenu, ili UN-u ili nekom drugom plemenu koje igra protiv nas. Vodji UN-a sam napiso sta mislim, ako je zabranjeno iznositi vlastito misljenje, onda sam pogrijesio i zbog toga se izvinjavam.
Jesi li ti normalan mamlazu ? Kakav deff na lvl 13 mozda posle 4 nuke pa kad se defalo brzim defovima da se selo spasi, a posto nisam pele da dizem zid na 20 pbom ,na 13 je bio ( anel dizao ja nisam igrao ) . I stavi imate pricati UN.u ? salju oni nama deff, saljemo mi njima , za to savez i sluzi, ako ste ljubomorni sto nemate saveznika osim onih cvijecara ,onda zacepite molim vas. UN je s namai ostat ce. Pomoc ce dobiti kad zele, a i oni isto pomazu svaka im cast.

Franceticu starce, ako ti iko od mojih igraca salje def to je neka zadnja rupa na svirali koja ne vrijedi ni za sta drugo, svakako ti ne pomazu ni u cemu drugome, to sto saznas kruznu poruku ili pisanje s plemenskog chata je nesto sto mogu i ovdje objaviti, sto treba ostati tajno ostane tajno.

Sto se tice sela nije anel ja sam, isao sam po karti i trazio zrtve za zanje, nasao covjeka lijepo ga pitao oce li mi dati selo , covjek ne da tvrdoglav i idemo dalje :D PB nikad nisam niti cu ikad dati za selo, ako neko pristane da mi da pa sta mu ja mogu.

Sto se tice ljubinka, ovakvih ispada s vama je bilo jos na pocetku, i objavljivao sam cak tako da suvisna prica. Udrite i sutite . Cao :D
 

francetic

Member
Reaction score
15
Jesi li ti normalan mamlazu ? Kakav deff na lvl 13 mozda posle 4 nuke pa kad se defalo brzim defovima da se selo spasi, a posto nisam pele da dizem zid na 20 pbom ,na 13 je bio ( anel dizao ja nisam igrao ) . I stavi imate pricati UN.u ? salju oni nama deff, saljemo mi njima , za to savez i sluzi, ako ste ljubomorni sto nemate saveznika osim onih cvijecara ,onda zacepite molim vas. UN je s namai ostat ce. Pomoc ce dobiti kad zele, a i oni isto pomazu svaka im cast.

Franceticu starce, ako ti iko od mojih igraca salje def to je neka zadnja rupa na svirali koja ne vrijedi ni za sta drugo, svakako ti ne pomazu ni u cemu drugome, to sto saznas kruznu poruku ili pisanje s plemenskog chata je nesto sto mogu i ovdje objaviti, sto treba ostati tajno ostane tajno.

Sto se tice sela nije anel ja sam, isao sam po karti i trazio zrtve za zanje, nasao covjeka lijepo ga pitao oce li mi dati selo , covjek ne da tvrdoglav i idemo dalje :D PB nikad nisam niti cu ikad dati za selo, ako neko pristane da mi da pa sta mu ja mogu.

Sto se tice ljubinka, ovakvih ispada s vama je bilo jos na pocetku, i objavljivao sam cak tako da suvisna prica. Udrite i sutite . Cao :D
Vidi tko se javlja? Dokazani lopov i kradljivac.
Dečki ako vam ikad dođe u posjet pazite se. Pregledajte mu džepove jer jednom lopov uvijek lopov.
 

francetic

Member
Reaction score
15
Franceticu starce, ako ti iko od mojih igraca salje def to je neka zadnja rupa na svirali koja ne vrijedi ni za sta drugo, svakako ti ne pomazu ni u cemu drugome, to sto saznas kruznu poruku ili pisanje s plemenskog chata je nesto sto mogu i ovdje objaviti, sto treba ostati tajno ostane tajno.
Pa nisam ja kokošar kao vi da po tuđim forumima i chatovima rovarim.
Pogledaj u špiglo ono što vidiš nisam ja nego ti.
Ah zaboravio sam napisat, dokazani lopove i kradljivče.
Kiss.
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
dobro ljudi pišite našem savezu kako ćemo ih mi sjebat , a zipa ovo šta vi sa svog uradiste http://prntscr.com/e8ml9y vaše navodno pleme od starta,al su svi igrači za to da vam daju sela na par acc i da igrate :D GJ , francetiću prvo od sebe krenut treba,tvoji igrači za tebe govore da si igrač koji će se svime poslužit da dodje do pobjede,i uredu i treba se služit al si isti onaj ko će za iste stvari drugog prozivat,i de malo igraj izmijenjali ste 16 igrača do sad na acc
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Osmičević - nije valjao
Vule - nije valjao
Marko - nije valjao
Nadam se da ćeš sa franceticom naći svoj mir, bez ljutnje :p

Tako je Osmo.....Apsolutno realno rečeno ovom mišu malom pamiju.....
Crnci dvolicni ste,imam i ja poruke gdje vas Kum hoce da predju odredjeni igraci u pleme vase...Hajde ovo sto smo mi pitali tamo neke igrace koji nemaju veze sa nasim ni vasim plemenima ali vi ste poceli nase saveznike nuditi sa mjestom u plemenu...
Sramota,ali hej znamo svi na koji nacin crnci uzimaju svjetove a to je regrutovanje protivnickih igraca....
 
Top