SPAM

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Benjo je to Elmoo :D

Na 28 igra sa svojim acc BarbarianBoy
Na 27 igra kao dual sa jos nekim na TaskForce

I taj treci acc Ludi Petak i tu je igrao kao dual na hr26 :p
čuj ba likova ,kakve veze passwordi imaju :O :O wicked zna da ja znam još koji pw? jedno je se logovat ili igrat kao multi acc koristit ,šta vam je ba de
 
Reaction score
3
izgleda da sam glup za ovaj kolektiv

:flies away:
I meni se cini hahahha

nije ovo za nas izgleda :D


Sta se svi pravite posteni.... niko od vas nije posten na ovoj igri ( za zivot necu nista reci ), a nisam ni ja izuzetak. Samo, neko ima granice neke, neko nema.... Svi smo mi govna, manja ili veca tako da se ne morate svadjati oko toga :D

Ako treba mogu ja kod doktora preci, ako ce me dobro nadefat :D nije frka pa da bude 1 : 1 i da se ovo mirno nastavi :p
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Skupljaju PB , vjerovatno Pjana :)
Ma nije brate, to ja tako igram bez dualla, vidiš da sam bot. Inače mi dualli govore šta treba da radim, koje zgrade da dižem, kako vojsku da pravim, kako da farmam, al eto sad sam sam tu, pa me ne ide nikako :(
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
Ma nije brate, to ja tako igram bez dualla, vidiš da sam bot. Inače mi dualli govore šta treba da radim, koje zgrade da dižem, kako vojsku da pravim, kako da farmam, al eto sad sam sam tu, pa me ne ide nikako :(

Davno sam ja rekao da ti ne znas igrati, a ti si tvrdio suptrotno ccc o_Oo_Oo_O
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ma nije brate, to ja tako igram bez dualla, vidiš da sam bot. Inače mi dualli govore šta treba da radim, koje zgrade da dižem, kako vojsku da pravim, kako da farmam, al eto sad sam sam tu, pa me ne ide nikako :(


You are the legend :rolleyes:
 
Top