SPAM

mejra

Active Member
Reaction score
48
E joj sad hahah ja konto anel ce vratit deff podijelit sela,ne ulazim na 27 od juce, da sam znao da udjem barem crkvu da dignem zao mi defa od ljudi, al eto sta ces :D
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Svaka cast na akciji... pametno odradjeno....

Ako ne prenoblamo koje selo, bit ce savrseno za vas. Ako i prenoblamo, opet ste na nag_zili :D
hvala ,sve bi to drugačije bilo da nas dino nije sjebo u startu i doktoru ostavio činovi ,eto padne mu selo odustaju svi,2 dana bili aktivni i odma kao "dok smo mi tu nikog nema" ,jebem ti kretene ove , ovo je suvišno komentarisat




pjana nismo ih katali uopšte
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
hvala ,sve bi to drugačije bilo da nas dino nije sjebo u startu i doktoru ostavio činovi ,eto padne mu selo odustaju svi,2 dana bili aktivni i odma kao "dok smo mi tu nikog nema" ,jebem ti kretene ove , ovo je suvišno komentarisat




pjana nismo ih katali uopšte
Sad kao dino te zafrkao ? Nemoj da kenjas benjo JA SAM DINI REKAO DA NECU CINOVE, STO MU NISI REKAO DA TEBI OSTAVI? i odma sam rekao da ko hoce vodstvo dobice ga , cinove su imali meister i mr boss, a to sto nisu vodili sta me boli briga, da si trazio ti prije mjesec dana dao bih i tebi, cim si trazio dobio si cinove tako da nemoj da pricas nebuloze. Rekao si kako me niko nije htio u vodstvu, ja postavio anketu i ispostavilo se da me niste htjeli ti i WHT GOLD , ostali svi da, cak i pohvale pisali pa si obrisao anketu kao pises nisam dobro postavio. Na raspustu sam ima 6 dana, i u ovih 6 dana igrao sam nenormalno aktivno, i primjetio da ti nisi bio toliko ( s obzirom da si pricao kako imas najaktivniji racun u plemenu ). Da imam duala koji je aktivan takodje nastavio bih igrati, ali da igram sam ne zelim ,i na 25 s mafije sam otisao zbog istog razloga, jednostavno sto bih ja zbog igrice ne spavao u ovih 10 dana raspustra gdje se jedino i mogu naspavati :D ? Kako je jutros bilo lijepo do pola 12 spavat aaaaa milina
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahahah ubi mi covjek deffa i previse....Sinoc sam sjekao 2 traina i znao sam da ce to selo pasti ali sam zaboravio da je tu crkva naravno....Ovo nukanje mene vec 10 dana i slanje fejkova koji se idu ispod 400 500 samo pokazuje koliki sam ja igrac naspram vas ostalih....Doveli ste kod mene najbolje igrace,sve oko mene osim pamija koji je uzeo free selo....
Slabo je to momci,trebali ste odavno noblati moja sela koliko me vec napadate,ovako vam ubijem dnevno 12 plemica hahahh....ali eto vidjecemo vjerovatno cu podijeliti sela jer necu da igram samo ja na accu i svi ovdje znamo da je to tesko...
Sto se tice benje i cinova,benjo nemoj srati ti ovdje sad,otpocetka pravis nemir i sukobe u plemenu samo kako bi dosao do cinova...O aktivnosti tvojoj da se ne prica isto,svi znamo npr da idu nuke na tebe a tebe nema i tako te stvari ali eto sta cemo sad hahah
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Od svih free sela, tvoja 3 su mi najdraza :cool::eek::rolleyes:

I eto koliki si igrac, zaboravio si gdje ti je crkva hahahahha, sta reci a ne zaplakati od smijeha :p
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Cekaj zaboravio sam napomenuti....Pored toga sto su poslali sve igrace u napad na mene,vidjeli su da i to ne ide pa su morali regrutovati saveznika koji ima kod mene pun k sela.....
Pa pami neko zaboravi crkvu,neko nekoliko puta sam sebi sjece plemice i tako...
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Cekaj zaboravio sam napomenuti....Pored toga sto su poslali sve igrace u napad na mene,vidjeli su da i to ne ide pa su morali regrutovati saveznika koji ima kod mene pun k sela.....
Pa pami neko zaboravi crkvu,neko nekoliko puta sam sebi sjece plemice i tako...
Netko radi BT prvi put 16 sekundi promasi, drugi put promasi minutu pa se zakuca, onda bude iznoblan i tako to, e moj bolidu da te nema trebalo bi te izmislit ;)
 
Reaction score
3
Dobro si odigro doktore, puno bolje nego li sam mislio da ces :D Predji na drugi svijet, ovdje nemas vise sta traziti, vise srece drugi put. Pusti ti pamija levata ;) Sta se s njim raspravljas doktore :D
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Doctore nema sta najjaci si na hr servery :*

Sav off ide na tebe jel tako? Ne pricaj sto smo nekima u isto vrijeme dok smo tebe napadali ubili bruku deffa, uhvatili neki off, srusili nekima farme...Ali eto umisli sebi da smo sav off poslali na tebe i da samo tebe katamo 10 dana :*
 
Top