SPAM

100-ka

Active Member
Reaction score
26
Ovo nukanje mene vec 10 dana i slanje fejkova koji se idu ispod 400 500 samo pokazuje koliki sam ja igrac naspram vas ostalih....Doveli ste kod mene najbolje igrace,sve oko mene osim pamija koji je uzeo free selo.


Evo nesto iskreno da ti kažem brate moj previse si umislio da si neko i nešto ovo ti iskreno govorim al ovo kakvih 400-500 fejkova /napada dokazuje kakaav si ti igrac HAHAHAHHA lud si momak :D i naravno neigras dovoljnu dugo ti ovo da skontas neke stvari i mali adin za tebe institucija tek se sad vidi da si čuna od komarca bez njega mada ne gotivim ni jednog ni drugog al bez njega 0 (zero) hhhh i naravno bolje da te pami nobla jedna igračina projina HAHAHAH nego npr Moj dual Mirso nobina teska il ja naravno :p

Pišeš za benju nesto ludi momak s ludog petka je igračina i za tebe i za mene e moj anele il kako ti je vec ime okupaj se umi se i zavuci se gdje ne izlazi ....
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Lako je momci kad se branite tako medjusobno...Ali zaboravljate,barem odredjeni igraci da sam vas vec jednom pobijedio na jednom svijetu i to bez adina....Adin je dosao kasnije naravno i pomagao.....
A ti 100 ka mozes lagano da popusis,tebe sam jedinog cijenio kao igraca tamo ali ocito da si i ti glup kao i pami tako da pozdrav
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Lako je momci kad se branite tako medjusobno...Ali zaboravljate,barem odredjeni igraci da sam vas vec jednom pobijedio na jednom svijetu i to bez adina....Adin je dosao kasnije naravno i pomagao.....
A ti 100 ka mozes lagano da popusis,tebe sam jedinog cijenio kao igraca tamo ali ocito da si i ti glup kao i pami tako da pozdrav
Dok se pleme nije raspustilo bio si u minusu sa selima u ratnoj statistici tako da pssttt, ucini nam svima uslugu i ne blamiraj se vise, pa nece nitko normalan tebe branit, prvoklasnog bota, i sta boli neka stvar koga si ti cijenio, ko da si netko i nesto pa da nekog zanima koga ti cijenis, nemoj da te cuje adin za ovo 24 sto si izjavio da ti nije pomogo, on ti je i sacuvo racun nobino jedna.

Gdje ti je Marko nestao, jel i ovo nije njegov svijet, da potrazim malo one poruke pa da stavljam ovdje kad si pricao, pojest ces nas ti sviju, eto i Marka igrat ce bla bla, pa odoste podvijena repa, jel treba da trazim i stavljam, haj odjebaus pricaj pricu tamo nekom drugom, mi imamo posla treba ponoblat puno sela ;)
 

El Nino

New Member
Reaction score
9
Lako je momci kad se branite tako medjusobno...Ali zaboravljate,barem odredjeni igraci da sam vas vec jednom pobijedio na jednom svijetu i to bez adina....Adin je dosao kasnije naravno i pomagao.....
A ti 100 ka mozes lagano da popusis,tebe sam jedinog cijenio kao igraca tamo ali ocito da si i ti glup kao i pami tako da pozdrav

Normalno da se branimo,pleme smo...
a to šta po tebi sere čak i tvoje pleme dovoljno govori
idi cuclaj palac još si mali :p
 

100-ka

Active Member
Reaction score
26
Lako je momci kad se branite tako medjusobno...Ali zaboravljate,barem odredjeni igraci da sam vas vec jednom pobijedio na jednom svijetu i to bez adina....Adin je dosao kasnije naravno i pomagao.....
A ti 100 ka mozes lagano da popusis,tebe sam jedinog cijenio kao igraca tamo ali ocito da si i ti glup kao i pami tako da pozdrav

Poremecen si dijete u glavu ba nemam ja sta pisat s tobom :D
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Pustite anela na miru, momak zna da igra,ne kazem da je nesto pro sada,ima nekih propusta kao ova crkva i slicne stvari, jer ne igra previse takticki ne prati sve detalje,ali zna da igra opet, dobar je igrac sve u svemu.Ali je neaktivan, nije da nije bilo dana gdje ja nisam skoro nikako igrao pogotovo jedan period bez laptopa, posle kad sam mjenjao stan itd. Anel bude navece odradi ali najgore je sto mi ostavi cijelo jutro i jos dan, a ja to ne mogu sve da stignem.

Fajt je dobar, dva plemena su jaka, bijelci su pleme silovito, problem je sto kod crnaca ima vise dobrih igraca,i sto su slozniji, pokrivaju racune cijelo vrijeme i slicno.Istina je da smo mi bili koliko toliko neorganizovana ekipa,ali ako nista mogli smo ( i jos mogu ) pruziti dobar otpor i odraditi dobar rat na ovom svijetu.Za mene jednostavno nije racun koji je na fronti i na koji ide 300-500 napada uzastopno 5-6 dana. Ne da se ne znam izboriti sa time,nego jer nemam vremena,a ni volje da visim na igrici cijelo vrijeme.

Sretno svima u daljnjem ratu pa se vidimo negdje drugo :*
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
očito sam ja doš'o među proove i to jebene ....

anele da ti kažem iskustvo sa w ,kad nisam igro baš najaktivnije imo sam vazda po 2k napada a čitav na fronti,napadali su me jer su najlakše prolazili znaju da krigija ne bi mogli , isto tako i crnci rade ,najlakši ste za noblat bolan
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
doctore ti si jedan nub nevidzen ako mene pitas....
nikome nisi vise interesantan pa cak ni svom plemenu a najglasniji si ovde na forumu,ja da sam na tvom mjestu nebi trazio razloge niti objasnjenja vec se usutio i cestito haveru i niko ti pisno nebi jer nije sramota niti izgubit grad a niti rat.......ne kazem da je ovaj vas izgubljen ali ide prema tome tako da ucini svima uslugu ovde i budi malo realniji i tisi
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ovo nukanje mene vec 10 dana i slanje fejkova koji se idu ispod 400 500 samo pokazuje koliki sam ja igrac naspram vas ostalih
Ja ću konačno priznat svoje mišljenje koje sam krio od svih drugih i morat ću se složiti sa Anelom(Doktorom). Prije svega zašto THE DOCTOR? Pa logično jer je doktor igrice, i samim tim nikom je dao do znanja svima nama ko je i šta je. Čovjek jeste igračina i stvarno nema smisla govoriti više neke stvari koje nisu istina. Doktore ja te cijenim znači nemoguće, i za mene si jedan odličan igrač, čak šta više vjerujem bolji si od Adina, pamya, i 100ke. Izvini što sam ti govorio da si bot, stvarno to nisam mislio, lagao sam prvo sam sebe, pa onda sve ostale.

A benjo, šta sam ja tebi govorio na početku svijeta tog..

Što se tiče ostalih, nemojte više lagati doktora, čovjek je u top7 igrača na ovom hr serveru, tako da realno, doktore izvini za sve.
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
benjo imao si 2 sela na fronti i palo ti je jedno prvom akcijom na tebe, tako da suti, nas udaraju cijelo vrijeme, pala 3 sela kad sam premjestao se i nisam igrao, igram zadnjih 5 dana non stop i eto palo je svega jedno selo rekao sam kako, jednostavno necu da se zamaram igrom, lahko ti je izbaciti jedno selo na frontu nadefat i pricat nesto, usro si se gore peleta trazio da ti se defaju sela oko njega u po naseg kontinenta, a ja ti sedmicu govorim da mi nadefas 001 jer je pami odma pored i jer su sjedale nuke stalno, ti sve poslat cu kruznu poslat i nista, svojim defom im skidao nuke,i uz pomoc sokola.
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Ajd mir moji, palo nešto sela, odma aa gotovo aa ovo ono neću vise aa...S takvim načinom razmišljanja ne očekujte ništa, dajete se naživcirat od svakakvih ljudi tu po forumu, umjesto da dignete glavu i nastavite dalje a neka klepeću koliko žele...
 

Vladimir Putin

Active Member
Reaction score
17
Evo nesto iskreno da ti kažem brate moj previse si umislio da si neko i nešto ovo ti iskreno govorim al ovo kakvih 400-500 fejkova /napada dokazuje kakaav si ti igrac HAHAHAHHA lud si momak :D i naravno neigras dovoljnu dugo ti ovo da skontas neke stvari i mali adin za tebe institucija tek se sad vidi da si čuna od komarca bez njega mada ne gotivim ni jednog ni drugog al bez njega 0 (zero) hhhh i naravno bolje da te pami nobla jedna igračina projina HAHAHAH nego npr Moj dual Mirso nobina teska il ja naravno :p

Pišeš za benju nesto ludi momak s ludog petka je igračina i za tebe i za mene e moj anele il kako ti je vec ime okupaj se umi se i zavuci se gdje ne izlazi ....

Eto da ja ne pišem isto sve mislim kao moj duall botić 100-ka :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ajd mir moji, palo nešto sela, odma aa gotovo aa ovo ono neću vise aa...S takvim načinom razmišljanja ne očekujte ništa, dajete se naživcirat od svakakvih ljudi tu po forumu, umjesto da dignete glavu i nastavite dalje a neka klepeću koliko žele...
čisti primjer svega toga vam je Atlantis
 
Top