SPAM

Status
Not open for further replies.

Falen

Member
Reaction score
1
Ja sam Hosmo i volim keks i toplo mlijeko .

No hejt

Potpisujem . Ajmo tri koraka Hosmicu , vidim doveo si i ovdje svoje pulene , sredi ih malo , veceras neka edukacija nesto o ova tri koraka.

1) Ako igra neko jako pleme , kako spamati po forumu i dosadjivat svima posto znaju da bi taj svijet izgubili.
2) Reci pulenima da pisu stvari koje hosmo ne smije
3) Kako dobiti ban samo na 10 dana
4) Kako ugrijati mlijeko i pojesti keksic


I za kraj jos jednom hajmo tri koraka Hosmoooo :)
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Potpisujem . Ajmo tri koraka Hosmicu , vidim doveo si i ovdje svoje pulene , sredi ih malo , veceras neka edukacija nesto o ova tri koraka.

1) Ako igra neko jako pleme , kako spamati po forumu i dosadjivat svima posto znaju da bi taj svijet izgubili.
2) Reci pulenima da pisu stvari koje hosmo ne smije
3) Kako dobiti ban samo na 10 dana
4) Kako ugrijati mlijeko i pojesti keksic


I za kraj jos jednom hajmo tri koraka Hosmoooo :)
hajmo ti zacepi labrnju i vozdra s foruma
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
E sad znam da igraju Igor i Djura, ali ne znam ni Igora ni Djuru pa su mi opet smijesni :p

Drago mi je, Djura je skoro izasao iz zatvora pa ako hoces da se vidite da ti isprica koji vic samo reci.. Ùzivo je jos smijesniji :))) A ja cu da ti finansiram put..
poyy
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
opa maco prepo sam se cekaj da izgledam koji motivisani crtic pa cemo se sastati
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
eto ne noblate li need fofr speeda ja cu ga noblat seljak jedan botovski , koliko puta sam mu rekao da ce krenut na njeg i da se pazi on mi bali neku pricu, 3h idu plemke njega nema, i kaze igraj s ovakvim botovima puuu puuuuuuuuuuuuuuu
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
ma lagano je noblat pb bota
a i spidi ima 3x samo vise vojske od mene, a ja svega 300pb potrosio, a on barem 15k , da ne kazem o buschwackeru i ostalim igracima vasim jad i bjeda
http://prntscr.com/eymxw9
evo malo rokanja i s moje strane ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top