SPAM

Status
Not open for further replies.

mejra

Active Member
Reaction score
48
Mejre matematika ti je jaca strana izgleda
Sracunaj opet koliko si potrosio :p
Ukupno smo kupili 400 , sada imam 87 , 400 - 87 = 313
trosio sam vise od 313 ali zaradjivao takodje, kada se sve oduzme i sabere ispadne 313 potrosenih, ukljuci malo logiku ;)
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Trosi ko koliko moze, i to je sastavni dio igre. I ne treba biti niciji problem koliko je ko potrosio premiuma. Svako trosi svoje pare na ono sto on voli.
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
A ovo sto se prenosilo to se ne racuna hahhahah ;)
O tome ti pricam bolan, ukupno je na racun stiglo 400 pb, trenutno imam 87 , sto znaci da je potroseno 313, mozda sam potrosio 700 a zaradio 387 nebitno uglavnom 313 je potroseno. Kako god izgleda mi kao tesko gradivo za tebe, nazad u osnovnu !
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
pa isto tako su i oni možda nešto zaradili, kapiraš? ti si Adine neki mnogo jeben igrač čim možeš svakome da nađeš zamjerku i svakome da sereš, ajd recimo da to radi neka igračina, već igrač tipa tebe, koji je 80% svijetova ispušio, ajd idi nabij se nogom u guzicu pošto očito za više nisi..
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
eto ne noblate li need fofr speeda ja cu ga noblat seljak jedan botovski , koliko puta sam mu rekao da ce krenut na njeg i da se pazi on mi bali neku pricu, 3h idu plemke njega nema, i kaze igraj s ovakvim botovima puuu puuuuuuuuuuuuuuu

Bravo legendo!! Sto se nisi prebacio u centar da pokazes kako igras, nego si otiso na Rim i glumis igracinu!! On je makar ostao i probao nesto a ti si smugnuo i pametujes drugima sta i kako da rade!!
A da znas nesto kao sto pricas onda bi te drugi slusali sta pricas. Toliko o tome sta drugi misle o tebi kao igracu.. Sta mu je bio tvoj savjet? Da smugne kao ti jel?
Sve hol of fejm do hol of fejma al na forumu!
Poyyyy
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Bravo legendo!! Sto se nisi prebacio u centar da pokazes kako igras, nego si otiso na Rim i glumis igracinu!! On je makar ostao i probao nesto a ti si smugnuo i pametujes drugima sta i kako da rade!!
A da znas nesto kao sto pricas onda bi te drugi slusali sta pricas. Toliko o tome sta drugi misle o tebi kao igracu.. Sta mu je bio tvoj savjet? Da smugne kao ti jel?
Sve hol of fejm do hol of fejma al na forumu!
Poyyyy
Poyy
 

OFFF

Member
Reaction score
2
Pustio sam spidija da mi nobla "multica" NEED FOR SPEED
Samo za njega sam mu razvio multica,da budem simpaticaaan


Onolike pare uloziti u "1 selo"da bi ga izgubio to nema nigdje :eek:
Poyy
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Bravo legendo!! Sto se nisi prebacio u centar da pokazes kako igras, nego si otiso na Rim i glumis igracinu!! On je makar ostao i probao nesto a ti si smugnuo i pametujes drugima sta i kako da rade!!
A da znas nesto kao sto pricas onda bi te drugi slusali sta pricas. Toliko o tome sta drugi misle o tebi kao igracu.. Sta mu je bio tvoj savjet? Da smugne kao ti jel?
Sve hol of fejm do hol of fejma al na forumu!
Poyyyy
royal soldier izvini osvajacu 35 svijetova
Bushwacker KO JE BJEZAO MOMAK JESI TI STA SI TI? usao sam sa racunom i ostao gdje jesam, nit sam radio restart, a ono za premjestanje grada nisam ni imao, I SAD JA KAO BJEZAO :D a 10 tvojih su oko mene samo 1 koplje do sad poslali, nemoj da kenjas sficko si 15k pb imas glupih 800 sjekira, laganoooo da te ne cujem
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
nisam 35 ali jesam bar 3 puta više od tebe, odjebi klinjo sa foruma, niko te ne jebe ni 2 posto, ni tebe ni tvoje glupe postove, od hr26 te pratim ovdje, uvijek isti idiot i uvijek iste nebuloze na externom..
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
nisam 35 ali jesam bar 3 puta više od tebe, odjebi klinjo sa foruma, niko te ne jebe ni 2 posto, ni tebe ni tvoje glupe postove, od hr26 te pratim ovdje, uvijek isti idiot i uvijek iste nebuloze na externom..
pratis me jer si moj cuko , aj sad u kolibu da te ne cujem
 
Status
Not open for further replies.
Top