SPAM

Status
Not open for further replies.

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
cuko, koliba, zanimljiv si dečko, još da ne pišeš nebuloze tipa ostali su kupili premium a ja sam ga zaradio.. meni da 2 godine ljudi konstantno govore da sam debil ja bih se zapitao šta je sa mnom, a ne bih udarao istu priču..

nemoj samo kad dobiješ restart i ovdje da bude ista ta priča, oni 15k premiuma ja 400 kme kme
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
cuko, koliba, zanimljiv si dečko, još da ne pišeš nebuloze tipa ostali su kupili premium a ja sam ga zaradio.. meni da 2 godine ljudi konstantno govore da sam debil ja bih se zapitao šta je sa mnom, a ne bih udarao istu priču..

nemoj samo kad dobiješ restart i ovdje da bude ista ta priča, oni 15k premiuma ja 400 kme kme
sta cu da pricam jarane sve se vidi :D nema niti jedne ozbiljne ekipe, tako da igram s rodjakom u plemenu iz zezancije, ocistim vam par igraca i ja sretan , to sto cu rr popit me ne zanima hehe :*
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
sta cu da pricam jarane sve se vidi :D nema niti jedne ozbiljne ekipe, tako da igram s rodjakom u plemenu iz zezancije, ocistim vam par igraca i ja sretan , to sto cu rr popit me ne zanima hehe :*

igraš iz zezancije jer ćeš popušiti restart, logično, jer da znaš da ga nećeš popušiti onda nebi pričao da igraš iz zajebancije, isto logično.. očisti nam par igrača i budi sretan to ti niko ne brani, ali nemoj da serendaš ovdje bez ikakve potrebe :)
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
igraš iz zezancije jer ćeš popušiti restart, logično, jer da znaš da ga nećeš popušiti onda nebi pričao da igraš iz zajebancije, isto logično.. očisti nam par igrača i budi sretan to ti niko ne brani, ali nemoj da serendaš ovdje bez ikakve potrebe :)
jarane ogranicen si malo je reci. zar vrijedi igrati ozbiljno na svijetu gdje je dosla ekipa napuhana sa pb, sa 50 clanova, a gdje nije dosla vise nijedna uigrana ekipa da se suprotstavi ? Vidimo se na nekom drugom svijetu gdje ce biti ekipa koja vam parira, samo nemojte skripte koristiti da ne bi ban dobili ko na 28 :*
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
pa je naša krivica što nema niti jedne ekipe koja može parirati ovakvoj, to smo mi krivi, moguće i da jesmo, mnogi i koji su mislili doći su se usrali pa su počeli iz zajebancije upravo iz sličnog razloga kao ti, da imaju opravdanje kad popuše.. važi, vidjećemo se mi na sljedećem svijetu na kojem će opet biti na sljedećem, jer takvi kao ti samo to i znaju..a sad igraj i uživaj dok možeš :)
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
royal soldier izvini osvajacu 35 svijetova
Bushwacker KO JE BJEZAO MOMAK JESI TI STA SI TI? usao sam sa racunom i ostao gdje jesam, nit sam radio restart, a ono za premjestanje grada nisam ni imao, I SAD JA KAO BJEZAO :D a 10 tvojih su oko mene samo 1 koplje do sad poslali, nemoj da kenjas sficko si 15k pb imas glupih 800 sjekira, laganoooo da te ne cujem

Ne razumjem cemu ljubomora? Jel ti znas da je pb sastavni dio igre? Idi napolje igraj klikera ili slicica tu bi mozda bio dobar.. A to gdje si upao je prica za malu djecu. Otisao igracina na rim hahha. sto nisi trazio od nekog da te premjesti vrlo jednistavno..
Zasto lazes? Znam da guza radi nije problem.. A to za vojsku ne zelim da komentarisem jer opet imam vise nego ti a vec ti je Spidi objasnio kako I sta al si poglup malo da skontas neke stvari pa me mrzi da ti objasnjavam..
A rekli su mi ljudi ko si i sta si a mene bi bilo sramota da se javljam i nekom nesto pricam kako da igra..
Mozda ti IMPONUJE sto ti odgovoram?
Jel li!!?
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
jarane ogranicen si malo je reci. zar vrijedi igrati ozbiljno na svijetu gdje je dosla ekipa napuhana sa pb, sa 50 clanova, a gdje nije dosla vise nijedna uigrana ekipa da se suprotstavi ? Vidimo se na nekom drugom svijetu gdje ce biti ekipa koja vam parira, samo nemojte skripte koristiti da ne bi ban dobili ko na 28 :*

Kad dodje neka ozbiljna ekipa i mi cemo doci naravno ali tebe nece biti tu jer ti nemas poima..
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Kad dodje neka ozbiljna ekipa i mi cemo doci naravno ali tebe nece biti tu jer ti nemas poima..
ko ti je to rekao ko sam i sta sam :D ? bit ce mene Inshallah , ako se ekipa sa h24, ili hr28 bude nekad sastajala, vjerovatno da cu igrati.
samo izvini molim te covjek sa 2.7k poena i sa 380 lake mislim nema se tu sta pricati, ne bih sebi dozvolio da mi grad zauzima vise mjesta u farmi nego vojska hahahahahahha
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
sta cu da pricam jarane sve se vidi :D nema niti jedne ozbiljne ekipe, tako da igram s rodjakom u plemenu iz zezancije, ocistim vam par igraca i ja sretan , to sto cu rr popit me ne zanima hehe :*

Zasto podcenjujes bilo koga? Zasto po tebi PR ili OTP nisu ozbiljne ekipe? Ti si kao bolji igrac od njih? Nikad se ne zna sta ce biti, i pretezno "favoriti" izgube svijet. Udruzi se par plemena, udare ih sa svih strana i cao.
 

Falen

Member
Reaction score
1
Hajmo tri koraka hosmini puleni

keks mlijeko krevetic :)

Iskreno jedino je vule igracina :)
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Zasto podcenjujes bilo koga? Zasto po tebi PR ili OTP nisu ozbiljne ekipe? Ti si kao bolji igrac od njih? Nikad se ne zna sta ce biti, i pretezno "favoriti" izgube svijet. Udruzi se par plemena, udare ih sa svih strana i cao.
ne potcjenjujem ja te ekipe, ima dobrih igraca, nije da su lose ekipe, samo mislim da nisu previse uigrani i na tom nivou da se nose sa 50 premium napuhanih clanova, ali svu srecu im zelim :D
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
ko ti je to rekao ko sam i sta sam :D ? bit ce mene Inshallah , ako se ekipa sa h24, ili hr28 bude nekad sastajala, vjerovatno da cu igrati.
samo izvini molim te covjek sa 2.7k poena i sa 380 lake mislim nema se tu sta pricati, ne bih sebi dozvolio da mi grad zauzima vise mjesta u farmi nego vojska hahahahahahha

Eno pricaju na Skype i ismijavaju te, gdje god je igrao sva sela izgubio.. postavljaju reporte gdje te nobluju, fataju off i sta sve ne.. Cuj 380 hahah pa ako si to vidio jel to znaci da je sve?? Jel ti nepada na pamet da imam jos toliko duplo u farmanju slucajno?? Koji si njub na kvadrat :)))
A sto ae tice poena i vojske farma 20 lvl bi puna pa eto racunaj.. I poceo so da smaras opasno svojim ne znanjem..
Toliko od mene
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
ne potcjenjujem ja te ekipe, ima dobrih igraca, nije da su lose ekipe, samo mislim da nisu previse uigrani i na tom nivou da se nose sa 50 premium napuhanih clanova, ali svu srecu im zelim :D

Zasto nebi bili? Premium mnogo pomaze na pocetku to je neminovno , kasnije se sve svede na aktivnost. Tvoje misljenje je tvoje misljenje, ali u tom kontekstu ti si njih otpisao i mi smo vec osvojili server.
 

čupava kuglica

Active Member
Reaction score
8
ne potcjenjujem ja te ekipe, ima dobrih igraca, nije da su lose ekipe, samo mislim da nisu previse uigrani i na tom nivou da se nose sa 50 premium napuhanih clanova, ali svu srecu im zelim :D

napuvan si ti dooooobro otpozadi nekad od nas cim si toliko kivan :D
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Ne znam zasto obracate paznju na ovog lika. Pocetak hr28 i pucanje premiuma od strane slovenaca i ostatka spqr nije nista drugaciji od ovog hr29, tada je vjerovatno podrzavao njih, ali je wicked sklonio tu temu zbog slicnih njemu koji nesto pokusaju iz zajebancije pa ako prodje, bude dobro, a ako ne prodje, zajebancija je :)

Ako se troje ljudi javi koji ce reci da je dobar igrac (a da mu nisu duali ili multiji) necu vise nijedan post napisati na forumu

A sto se skripti tice, Anel je rekao da ste i vi istu koristili na TheDoctor accountu, tako da nema potrebe da glumis neko postenje, nemas koga da lazes

Lijep pozdrav za ove sto su ostali normalni :)
 
Status
Not open for further replies.
Top