SPAM

Status
Not open for further replies.

mejra

Active Member
Reaction score
48
Ne znam zasto obracate paznju na ovog lika. Pocetak hr28 i pucanje premiuma od strane slovenaca i ostatka spqr nije nista drugaciji od ovog hr29, tada je vjerovatno podrzavao njih, ali je wicked sklonio tu temu zbog slicnih njemu koji nesto pokusaju iz zajebancije pa ako prodje, bude dobro, a ako ne prodje, zajebancija je :)

Ako se troje ljudi javi koji ce reci da je dobar igrac (a da mu nisu duali ili multiji) necu vise nijedan post napisati na forumu

A sto se skripti tice, Anel je rekao da ste i vi istu koristili na TheDoctor accountu, tako da nema potrebe da glumis neko postenje, nemas koga da lazes

Lijep pozdrav za ove sto su ostali normalni :)
Znaci tvoj uvijet je da 3 ljudi kaze da nisam dobar a da mi nisu duali. Igrao sam svaki svijet kao dual, jer nemam vremena sam da igram, tako da dosta ljudi koji me znaju su igrali sa mnom na accu ili ja s njima, ali svejedno, vjerovatno niko nece ni citati tvoj izazov kao da koga zanima sta ti trazis.
Sto se tice Anela i skripte, nek prica u svoje ime :D
 

salepg

Member
Reaction score
9
Izorganizovasmo taj neki event el grande i ništa manje događaj sorte restart nači naš kako kaže kumara - ko kacmo prckali rumune pred Svecko.

ljubac od brata
 
Last edited:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hahahahahahahaha, ne mogu vjerovati da vas Adin može toliko iscimati da vas pet se prepire s njim , gdje su živci, smirenost koja vas je krasila :p? Samo kod Spidija ostalo. :D

Adin nije ni loš igrač ni kao osoba, i ja sam mislio ali eto ima taj neki svoj pristup i takav je.
 

OFFF

Member
Reaction score
2
hahahahahahahaha, ne mogu vjerovati da vas Adin može toliko iscimati da vas pet se prepire s njim , gdje su živci, smirenost koja vas je krasila :p? Samo kod Spidija ostalo. :D

Adin nije ni loš igrač ni kao osoba, i ja sam mislio ali eto ima taj neki svoj pristup i takav je.
Ecam vam iceko pemice dince na 28
pet tjaincicaaa :/ :*
Jasko
 
Last edited:

OFFF

Member
Reaction score
2
jasko danas je sasvim obicna stvar za prosjecnog igraca da sjece plemice :D
Jako bitna stvar je sjeca,znati se odbraniti,znati se snaci u tome trenutku,
inace zavrsis ko NS hahah :D
Jel ti to uopsteno za prosjecne ili mene pokusavas da pecnes :pk
Jasko ne prica sa procjesnim igracima,Jasko je ufuran ♤♡◇♧
 
Last edited:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nisi ti Jasko niti dobar, niti ufuran, samo ti fali puno toga kao igračhu :D
Ubacujes deff jer saljem malu pratnju jer sam se ispucao fino i stavljas nazive sela mislis nekom je zanimljivo.
Da si imao muda ne bi meni pisao da ubacim acc jer si spucao '' 40 000 '' PB i da zelis po svaku cijenu da vidis acc u završnom i kada si odbijen ostao bi na svom accu i borio bi se i sjekao i tad si mogao stavljati nazive a ne srediti ban pobjeći i došao na Matrixa i vidi moze se odbraniti i stavljas nazive sela, odrasti dijete drago :D I idi osvajaj strane servere kako si naučio ovi su jaki za tebe.
 
Status
Not open for further replies.
Top