Spam

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
vise volimo da noblamo neaktivne igrace I tako ispadamo profi igraci u ocima levata..
Misliš kao Marko, One above all i Saša? Trebao si samo njih potpisat tu, da znamo već kakav tačno daješ primjer.

Hvala ti za one 3 nuke sto si poslao, srce si.. I ja sam poslao nasih 200 drugim da noblaju pa sta..
Kojih 200 ? http://prntscr.com/ifkihi Ajd ne lomi džaba pričom, evo leđa mi se saviše koliko lomiš.

Jebo vas i plemena i dokazivanje neko na svijetu sa osmatracnicom i limitom za slanje fejkanja..
Misliš ono na istom tom svijetu sa osmatračnicom gdje si se hvalio kad ste nakucali na 'skill' 470k offa.

Ajde odabi.
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
A ti bila neka akcija?
Pa sto mi Pjana nista ne govoris? :mad:
A izgleda nešto bilo, ne znam treba pitat ove iz dt.
A evo malo kontam da se hvalim za skill, al hvala im što su mi ubili dosadu i usput nisam na džumu otišao radi njih i eto tako.
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Misliš kao Marko, One above all i Saša? Trebao si samo njih potpisat tu, da znamo već kakav tačno daješ primjer.

Sale je bot,to se vidi iz prilozenog....A sta bi ja,moram kupiti takva sela....Ujutro samo dobijem koorde i kaze posalji plemke,noblas...
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Misliš kao Marko, One above all i Saša? Trebao si samo njih potpisat tu, da znamo već kakav tačno daješ primjer.


Kojih 200 ? http://prntscr.com/ifkihi Ajd ne lomi džaba pričom, evo leđa mi se saviše koliko lomiš.


Misliš ono na istom tom svijetu sa osmatračnicom gdje si se hvalio kad ste nakucali na 'skill' 470k offa.

Ajde odabi.

Sta da ti napisem na ove gluposti sto pises.. Nisi vrijedan odgovora jer ti je inteligencija ko u zlatne ribice. Postavljas ODA sa 30 citavih 5 mjeseci od kako je server zavrsen tamo hahah..Znaci septembar mjesec pa do sada.. Sta reci!!
Jel tebi jasno da su ovih 13 na listi po ODA bili iza nas kad smo mi prestali, kad su hrastovi predali server
.. Razumjem i to da nisi bas upucen u desavanja jer si pobjego kad ste poceli da gubite sela tako da..Sta ti imam objasnjavati dalje kad osnove ne znas..

Sto se tice Marka, Sase i OAA ne vidim da su njih trojica ovdje opravdavali gubljenje sela nekom glupom pricom ..
Ko se hvalio na forumu sta pricas??
 

Attachments

  • EE2D86DF-EFCB-4DDF-A704-701D35DC9271.png
    EE2D86DF-EFCB-4DDF-A704-701D35DC9271.png
    467.4 KB · Views: 11

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
bla bla bla zlatna ribica, bla bla pobjego..

Ko prvo glupane stari i stara prdonjo, kad kažeš 'poslao sam ja 200 nuka' znači treba da stojiš iza toga. Ti kao deff igrač na 100 sela ne možeš imati ni 50 nuka offa, tako da se pokrij pričom prije nego što nešto kažeš. Jel mene zanima što si ti prestao igrat, pa imaš tako mali ODA? Ja samo kažem na ono što ti govoriš pamiju da si ti slao drugima nuka i nuka i igrao za pleme, pa kakvo je to slanje 200 nuka i 2miliona ODA? Ajde ne lomi se više, odjavi se i goni ba, vonja ti priča, mrtva kornjačo
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Covjek jest poslao 200 nuka, a to sto se vi ,hrastovi tad, niste mogli braniti ni natrpavat deffom da bi imao oda veliki, to on nije kriv.

Sto noblamo neaktivce, bolje i mi nego da im upadate na racune pa onda vi.

Prvih 10 sela si pokupio od svojih i ovdje se kurcio kako imas jake nuke. Pa si opet noblao svoje pa opet i opet i dodjes nama pricati.

Prvo svoju avliju ocisti pa pricaj drugom kako da cisti
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Misliš upadamo na račune kao vi što upadate našim i mijenjate mail i šifre pa napravite klaster? De ba smajke da vas ne znam hvalio bi vas na sva usta, pusti ti meni te priče. Moja avlija je čista druže, stignite me na ODA sa duplo više noblanih free sela nego što sam ja noblao, pa mi onda pričaj o mojoj avliji. Do tad noblaj plavo, ulijeći kod nas na kontinent preko debila poput samira stoke.. Drugačije fronte ne bi vidio, bio bi primoran kucat offove duboko u svom kontinentu na mene. Ajd ća ba hahahah
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
bla bla bla zlatna ribica, bla bla pobjego..

Ko prvo glupane stari i stara prdonjo, kad kažeš 'poslao sam ja 200 nuka' znači treba da stojiš iza toga. Ti kao deff igrač na 100 sela ne možeš imati ni 50 nuka offa, tako da se pokrij pričom prije nego što nešto kažeš. Jel mene zanima što si ti prestao igrat, pa imaš tako mali ODA? Ja samo kažem na ono što ti govoriš pamiju da si ti slao drugima nuka i nuka i igrao za pleme, pa kakvo je to slanje 200 nuka i 2miliona ODA? Ajde ne lomi se više, odjavi se i goni ba, vonja ti priča, mrtva kornjačo

Hahahhhh pa sta ti mogu kad si glup jbt hahah Jel citas sta pisem da smo bili prvi u oda.. svi sto su igrali tamo znaju sta je bilo i kako je bilo.. Kakve veze ima koliko nuka i kakav je oda.. Nekad posaljes nuku pa prodje kroz selo jer nema vojske a nekad zakucas 5 nuka na stakovano selo pa ubijes slabo hahah Jel kontas :D
Tomek ispred nas po ODA a poceo da igra po drugi put kad je server zavrsen :D
Eto koliko se razumjes..
 

Special One

Member
Reaction score
41
Misliš upadamo na račune kao vi što upadate našim i mijenjate mail i šifre pa napravite klaster? De ba smajke da vas ne znam hvalio bi vas na sva usta, pusti ti meni te priče. Moja avlija je čista druže, stignite me na ODA sa duplo više noblanih free sela nego što sam ja noblao, pa mi onda pričaj o mojoj avliji. Do tad noblaj plavo, ulijeći kod nas na kontinent preko debila poput samira stoke.. Drugačije fronte ne bi vidio, bio bi primoran kucat offove duboko u svom kontinentu na mene. Ajd ća ba hahahah


Smayke samo free nobla sram ga bilo i ono sto se zove ludi petak isto free bilo sve je free jbg
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Ti ni to ne mozes,ustvari kad si ti to poslao nuku na aktivnog igraca podsjeti me.

On je profi, nemoj tako.. Prvo nobla 15 free sela na pocetku, amidzica itd.. onda nobla narednih 40 sela free od akademaca I prevarom, onda pokupi neaktivce iz svog pl mena I kad skupi jedno 60 sela onda pocinje njegova igra zvana trpajte svi zivi def u njegova sela tipa 120k ( dok se drugi brane sa 30k) svaka druga kruzna sto salju def za Ludi petak nalog a on igra off i hvali se kako ima oda..:D:D
Kako smo jaki hahah
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
jest jest tako je, skonto si me, oj šta ću sad..

Za info i tebi i specijalnom jedan, današnjih 200k u odbrani, sve do jedne jedinice moj deff bio u selu. I za vas jedna ona malo da hvalim sam sebe, da ste još ovoliko poslali ne bi probili :cool:

Al sve to reče shalom zvani ja sam kornjača, ja pravim deff, imam u 4 sela po 70k deffa ne možete me probit, ajde noga stari marš
 
Top