Spam

misterNOTEE

Member
Reaction score
21
Ne može se s tobom normalno razgovarati, nema posta gdje se ti ne pronađeš :D

ma opusti se, tako je i mene zablokalo u klasteru od dalmatinca da ga ne mogu napadati , a nikakve veze nemam sa njim :p Zajebajem se malo , a znam sljedeci scenario da smo provalili na racun , tako to ide :p
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
nemoj dzaba na mene svaljivat neka ulazenja na racune jer to ni ne znam uradit nit znam sifru, ja poslao offove i plemke, vidio si i sam.. niste bili tu da je trootac usao na racun pala bi sela jer vas nije bilo... cisto posteno 3-0 za mene
 

Vladimir Putin

Active Member
Reaction score
17
nemoj dzaba na mene svaljivat neka ulazenja na racune jer to ni ne znam uradit nit znam sifru, ja poslao offove i plemke, vidio si i sam.. niste bili tu da je trootac usao na racun pala bi sela jer vas nije bilo... cisto posteno 3-0 za mene

Ne svaljujem ja na nikoga vidio sam da si ti slao s nukama, ti si pokušavao i u 4h dok sam bio tu, ali čisto me zanima otkud njemački IP na našem računu, kad smo svi iz BiH ima ko će to da provjeri, samo se opusti i igraj :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Kradljivac (Zlato - Razina 4) Zaplijenite 100.000.000 sirovina! Zastava nagrade: +14% Brzina novačenja jedinica Pogledajte svoja postignuća


doca jesi blizu brate moj lijepi, nafarmao si se noblajući plavo, moraš bit blizu o_O
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahahah sad sam gledao,nisam dosao do tog postignuca jer nisam farmao plave,posaljem npr 100 sjekira i plemku....Nema tu farmanja
A sto se tice ovog godisnjeg,mogu reci da ste slabo iskoristili priliku,accovi su bili vecinom prazni i opet slabo ste noblali :D
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ako ti tako kažeš, onda si upravu 100% al bit će još ajde :D


Side 1:
Tribes: PDP, PDP 2
Side 2:
Tribes: DT, DT@

Timeframe: Last 48 hours



Total conquers against opposite side:

Side 1: 31
Side 2: 9
Difference: 22

chart
 
Top