Spamm

Status
Not open for further replies.

Gamma

Active Member
Reaction score
54
franky vama i ekipi svaka cast od mene i moje ekipe,pobjedili ste mada smo mogli jos dugo ratovat i rokat se ali jbg

gamma acc ide na brisanje a vama zelim sve naj naj u rl
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
jbg..sve je to igra...imate dosta jakih acc-ova..mislim da rat moze biti ravnopravan i ako ostanete na hr 11..vredi bar pokusati!

kako god odlucite..sve najbolje u RL-u
 

Vebit

Member
Reaction score
0
majmune foose je stefan dual na gamma a ja sam napravio acc (damir)
i aj vise ne smrdi ovde sa tim svojim glupostima,iritiras sviju debilu
naravno da te iritira istina, kad si solidno pleme uništio ti i ostali iz vodstva,a sela pokupio prenoblavajući svoje dok ih drugi sita ili znajući di je off pa tamo udarajući... :mad:
ovo je odgovor i tebi dzej jer se i ti razbacuješ po forumu kao neko pro igrač ...
ja se negdi zakucam,nešto lako osvojim, a nešto ni ne osvojim...isto tako poneko mi selo padne "na spavanju" ali obično se ne osvajaju tako lako...kao što sam rekao, brojke govore a to možete pričati onima oji su juče počeli igrati da ćeš def selo sa 1 nukom probiti dzej majstore igre :p
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Cestitke TCO-u na svemu :eek:ok:
Skidam kapu...


Vidimo se na nekom drugom svijetu...




----
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
jbg..sve je to igra...imate dosta jakih acc-ova..mislim da rat moze biti ravnopravan i ako ostanete na hr 11..vredi bar pokusati!

kako god odlucite..sve najbolje u RL-u

Samo cu citirati sve sto je rekao ...
I, Rep +++

I takodjer
 

bloody knight

Member
Reaction score
0
cestitke na dobro odradjenom poslu, sve je regularno nema sta (Y)
ja necu brisat racuna valja se malo zafrkavat sa vama, jos koji dan da mi omrzne jos vise pa da stavim katanac na www.plemena.com i da konacno zivnem malo zakrzljo sam posve :D
 

DeletedUser

Guest
Cestitke TCO-u na svemu :eek:ok:
Skidam kapu...


Vidimo se na nekom drugom svijetu...




----
ti si bas lud ako pocnes drugi svet......da posvetis nekoliko meseci,godinu i da to sve padne i vodu..pa ako bi poceo svet 13 trebao bih da odem kod dobrog psihijatra jer onaj u drzavnoj ustanovi nebi mogao da ispise pravu dijagnozu....
uzivajte u plemenima..ja cu se secati ba servera po lepom i ovde po uzasu...zivi bili...
Deki SPARTA
 

xyader

New Member
Reaction score
0
Cestitam TCO plemenu na pobjedi ali cestitke RWP nekim igracima pitajte se di vam je obraz nebi se mogo pogledat u ogledalo da sam na vasem mjestu kakvi u igri takvi u rl.....
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
smily_face_hugs_poster-r6445c61b66ba430490cc1796046b5374_w2j_8byvr_512.jpg


Let the hugfest Begin :festa::festa::hahaha:
grizzlies-hug-fest.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top