Spamroom

  • Thread starter no cheat just skill
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
2 ili 3 igraca iz SB plemena su dosla na hr8 ukupno ako te zivo zanima
:andjeo:
I ti igraci koji su dosli igrati se ne kriju iza drugih nickova...




Ne lupaj gluposti :zid:

špekulacije, mozda grijesim ali na onom skajpu uvijek se neko poštenski izlaje pa napravi situaciju zanimljivom.
Ko god da su svaka cast na prikazanom do sada.
 

DeletedUser

Guest
špekulacije, mozda grijesim ali na onom skajpu uvijek se neko poštenski izlaje pa napravi situaciju zanimljivom.
Ko god da su svaka cast na prikazanom do sada.

A tek sto su battala nadefali...
U svakom selu po 1000 kata. :)
 

DeletedUser

Guest
Zek ,zek xD
Mani te se svadje dajte da se drogiramo imam ja gudre 1 ruka xD :hahaha:



:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Gens ZG 06.06. u 10:09 sati
Gle, debil si ti jer imaš doma hrpu deffa, dok se ostali pate na frontama.
Ne razumijem tvoj način igranja, al sam siguran da je sebičan




LerDI 07.06. u 01:39 sati
ko si ti da ti mene vrijedaš preko ovih poruka ae faco da te vidim uzivo kad ti slomin zube p ces onda vidit ko je debil kretenu jedan




Gens ZG 07.06. u 01:40 sati
samo miran budi




Gens ZG 07.06. u 11:49 sati
Frustracija je zajebana stvar.. odi se malo opusti




LerDI danas u 12:43 sati
ae pičko da se nademo na cesti da te slomim na pol jebem ti mater




Gens ZG danas u 13:28 sati
Hahahah, ti si bolestan čovjek. Odi malo radi u životu jer vidim da nemaš pametnijeg posla osim prodavanja magle na online igricama. Ali dobro, uvijek se nađu čudaci kao i ti ;)
Svašta se dogodi kada nekoga restartaš :hahaha:

Branitelj: LerDI
Cilj:

Količina: 5227 6070 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 5227 6070 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Last edited by a moderator:

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Hahahahahaha, nemam komentara na primitivizam i agresiju te vrste... a kad su još nepismeni (lako za sleng i šatru, nego baš prava nepismenost...).....
Nego, htjedoh apelirati na sve ljubitelje nogometa, imamo cijelu noć, jutro, podne za slati napade, jel' se možemo suzdržati bar dok traju tekme? Ono, što nije poslano do početka tekme, ne mora biti ni poslano dok ista ne završi... A? To je 5 sati dnevno, mnogo bi mi značilo a vjerujem i mnogim drugima....
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Hahahahahaha, nemam komentara na primitivizam i agresiju te vrste... a kad su još nepismeni (lako za sleng i šatru, nego baš prava nepismenost...).....
Nego, htjedoh apelirati na sve ljubitelje nogometa, imamo cijelu noć, jutro, podne za slati napade, jel' se možemo suzdržati bar dok traju tekme? Ono, što nije poslano do početka tekme, ne mora biti ni poslano dok ista ne završi... A? To je 5 sati dnevno, mnogo bi mi značilo a vjerujem i mnogim drugima....


Inače.. Tekma baš i nema veze sa ovom igrom..
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Nema ni božić pa opet imamo nenapadanje u to vrijeme... Ovo je prijedlog, ne post da bi se kačili, pametovali ili analizirali vezu sa ne vezom.... Pretpostavljam da su muški u večini, ako su muški (hehehehehee) onda vole i popit pivu i pogledati dobru tekmu u miru... samo to....
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Ali božić je inače Blagdan, praznik rada..

Pa za taj dan, još i i prilično normalno da bude Nenapadanje, da se ljudi malo odmore i da se druže u stvarnom svijetu...

A za tekmu čisto sumljam, da će zbog tekme, zabranit napadanje
Inače.. Nemam ništa protiv tvoje ideje
 

DeletedUser

Guest
Ali božić je inače Blagdan, praznik rada..

Pa za taj dan, još i i prilično normalno da bude Nenapadanje, da se ljudi malo odmore i da se druže u stvarnom svijetu...

A za tekmu čisto sumljam, da će zbog tekme, zabranit napadanje
Inače.. Nemam ništa protiv tvoje ideje

Ma to su ti ove zene. Ne gledaju fudbal.

Nego ja se pozelio onih plemenskih novina. :andjeo:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Nisam mislio na zabranu nego na dogovor ljudi koji imaju isto razmišljanje i koji vole nogomet... dovoljno bi bilo da se vođe prvih 5 plemena dogovore.... ali mi se čini da nastupam utopijski, da sam mnoge stvari previdio, osim toga, možemo se mi dogovarati šta hoćemo ali imamo jako i agresivno žensko pleme koje, pretpostavljam, voli pivu ali nogomet baš i ne, previše ih podsjeća na muževe... pa bi mogli nakon odlične tekme i punog mjehura dogegat do kompa a kad tamo samo dim i pepeo od poharanih sela... i poruka- Ovdje smo prošle mi, samo vi gledajte tekmu, nama prvi put da ne smeta....
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Nisam mislio na zabranu nego na dogovor ljudi koji imaju isto razmišljanje i koji vole nogomet... dovoljno bi bilo da se vođe prvih 5 plemena dogovore.... ali mi se čini da nastupam utopijski, da sam mnoge stvari previdio, osim toga, možemo se mi dogovarati šta hoćemo ali imamo jako i agresivno žensko pleme koje, pretpostavljam, voli pivu ali nogomet baš i ne, previše ih podsjeća na muževe... pa bi mogli nakon odlične tekme i punog mjehura dogegat do kompa a kad tamo samo dim i pepeo od poharanih sela... i poruka- Ovdje smo prošle mi, samo vi gledajte tekmu, nama prvi put da ne smeta....


Zato su te žene vaši saveznici..
Pa se ne trebate brinuti :lool:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Čak i pleme DORA... ali šalu na stranu, mješaju se kruške i jabuke, vidim da se ljudi oslanjaju na informacije koje i nisu provjerene te ih se iznosi kao činjenice ili se fragmenti informacija tumače kao cjeline što je pogubno po samu informaciju.... Od mene nećeš saznati našu diplomaciju ali ja saznah da drugi barataju krivim informacijama.... Treba pitati špijune jesu li sigurni u ono što tvrde jer je ovo već sv8, igrači i plemena su evoluirali, možda se špijama daje samo ono što se želi dati.... a možda samo blefiram i pravim se pametan te su informacije koje imaš potpuno točne....
 
Last edited:

ghost007

Member
Reaction score
0
A čuj, svašta se čuje.. o diplomacijama...

A sad- ja ne tvrdim da je to 100% točno..
Ali isto tako me to baš i ne zanima previše :eek:ok:

Ja znam ko je nama prijatelj, a ko neprijatelj..
A za ostale me ne zanima baš
 
Status
Not open for further replies.
Top