Spamroom

  • Thread starter no cheat just skill
  • Start date
Status
Not open for further replies.

whitewidow7

Member
Reaction score
0
@ DODILI
Ajde, molim te, prvo pročitaj moj post, pa svoj. Pažljivim čitanjem uočit ćeš nelogičnosti u izlaganju svojih činjenica. :zzz:

@ ww7
Ne želim ulaziti u daljnje diskutacije. Ja sam uvjeren da je bulldozer otkrivao informacije koje je boriss ili tko već objavio na forum. Prljavo ste ovo odigrali, ali nema veze, naravno da neće ostati na tome. :pivo:

Danny nagađa tko bi nakoga krenuo za par mjeseci a nismo ni njih stigli posteno napasti jos i vi mu vjerujete ok

za boldano : samo mi reci koja bi informacija plemenu trebala ista znaciti u nasem ratu sa upitnicima , svi se bojite neceg imaginarnog i uopce ne rjesavate probleme u dvoristu i ne igrate se igre nego kujete velike planove

preskacete korake i to vam se ovako odbije o glavu,

cjeli rsw danima nema vremena za nas za dogovor oko naglog ulaska vas i vasih akademija u nas kont a nakon prelaska bulla kod nas kad smo prihvatili vasu igru, svi se uzbunili i odjednom bi svi se nesto dogovarali

pa malo mi se cini da smo stariji od vas i da smo vec probali vesla i rekli ne hvala
 

DeletedUser

Guest
ne vjerujte ww7,taj će vas sve preveslat....on samo želi što više neprijatelja,koje pak želi što bolje proučit....buldy je na njegovu naredbu morao kopirat cijeli rsw forum
čak sam i ja dobio kopiju,posebno mi se svidio dio di se objašnjava kako izgledaju off i deff sela
 

DeletedUser

Guest
ww7, priznaj da sam ti idol i da si samo ljubomoran na mene :lool:
 

DeletedUser

Guest
Ovaj svijet popraća poznata izreka.
"DON'T HATE THE GAME, HATE THE PLAY" :ludilo:

Ja neznam tu izreku :/ Po tome, rekao si jedno te isto - Ne mrzi igru, mrzi igru. :eek:k:

Izreka glasi - Don't hate the game, hate the PLAYER (igrača).

Nakon malih instrukcija... Idemo na aperitive:

LukaZg, kak bi ti reagirao da ti napadaš nekog igrača, znaš da ćeš ga 100% noblati, a on ode u pleme sa kojima tvoje pleme ima NAP? Pustio bi ih jel?

Svi su mogli viditi i na forumu, i na statsima da napadamo upitnike, ali RSW-ov potez da ih primi u pleme je šta? I pazite, i to pod NAPom još... Hahaha, ma dajte šta ste mislili kako ćemo reagirati?

Dok su bull i schulz i ostali bili kod vas, vaše vođe nam nisu ni htjeli odg., tražili smo da ih se izbace... Normalno nema odg... Trenutak kad su bull i schulz prešli kod nas, eto odg. Fakat slučajnost.

Potez primanja u pleme smo povukli samo radi vašeg poteza. Eto, da znate koga možete kriviti za to. Sad su njih dvoje punopravni članovi PLEMEna kao i da igraju od početka s nama.

Spominjali su se ovdje i neki napadi na RSW sa naše strane. Točno, bilo ih je. Ali ti napadi su bili FEJKOVI i poslani od strane dodijevog duala koji je slučajno (a fakat slučajno, jer mu je rečeno da šalje fejkove na sela od ? kod RSW-a, a bogac krivo razumio), i odmah smo se ispričali za napade i rekli da su fejkovi. Tako da, napade apsolutne nikakve nismo planirali na njih a to sad šta su oni odlučili vjerovati svakome - njihova greška.

Da rezimiram, Anonymusi jasno nisu mogli sami dalje. Ali su bili u poziciji u kojoj ih niti RSW nije smio primiti kad sa njima imamo NAP a znali su da mi napadamo upitnike. Svejedno su ih primili. Šta reći na to?

Dakle, sami ste si krivi, iskreno. Naš potez primanja bulla i schulza je samo odg. na vaše (RSW), nazvao bi to tako, provokacije.

E sad, normalno da se nitko iz BANG i RSW neće složiti samnom, ali iskreno tako mi svejedno. Pokazali ste se u "pravom" svijetlu. A da ne govorim da smo od početka imali dog. (šta VOLFI2 može potvrditi, a možda i sirko, nisam siguran) da RSW ne prelazi crtu između našeg i njihovog K, izuzev igrača koji su krenili od samog starta na našem K, ali su morali noblati unutar svog K. Taj dio isto nije ispoštivan. Dakle, PLEME je krivo? Za šta? Za primjereno odgovaranje na provokacije? To svakako.

Ali uvijek je lakše pljuvati po drugima nego priznati vlastitu krivnju. Mislim da je večina vas zaslijepljenja mržnjom preme PLEMEnu da doslovno vjerujete svemu šta vam netko kaže za nas. Dali ste ikad probali razmisliti o tome? Ili uvijek slijepo vjerujete?

Eto ovdje su iznesene sve ISTINE. Nemam razloga lagati. Vjerovali vi ili ne, heh, na vama je.

Cheers :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Napadači: maratonci
Porijeklo: 06 Mrkograd (504|543) K55

Količina: 0 20 6360 0 3001 0 404 5 1 0
Gubici: 0 20 6360

Napadači: maratonci
Porijeklo: 01 Posljednji ispraćaj (504|540) K55

Količina: 0 0 6000 100 3031 0 300 5 0 1
Gubici: 0 0 6000 100 3031 0 300 5

Napadači: maratonci
Porijeklo: 01 Posljednji ispraćaj (504|540) K55

Količina: 0 0 100 0 0 0 0 0 0 1
Gubici: 0 0 100 0 0 0 0 0 0 1

Napadači: maratonci
Porijeklo: 01 Posljednji ispraćaj (504|540) K55

Količina: 0 0 100 0 0 0 0 0 0 1
Gubici: 0 0 100 0 0 0 0 0 0 1

Napadači: maratonci
Porijeklo: 01 Posljednji ispraćaj (504|540) K55

Količina: 0 0 66 0 0 0 0 0 0 1
Gubici: 0 0 66 0 0 0 0 0 0 1

nakon 12sati uspjeli su zeti grad :kisa:

Napadači: maratonci
Porijeklo: 07 ZATON (501|545) K55

Količina: 0 0 5664 50 1400 0 0 0 0 0
Gubici: 0 0 230 41 57 0 0 0 0 0


Branitelj: Mr BeaN
Cilj: 09 CCC (503|542) K55

Količina: 728 387 1 87 0 0 0 18 0 0 0
Gubici: 728 387 1 87 0 0 0 18 0 0 0

Vjera: Jedinice su bili vjernici. Borbena snaga: 100%

Nosivost: 43.308 44.573 73.899 161.780/161.780
Napomena: Neprijateljski izviđači su uočili Vaše jedinice

Napadači: maratonci
Porijeklo: 01 Posljednji ispraćaj (504|540) K55

Količina: 0 0 50 0 0 0 0 0 0 1
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Branitelj: Mr BeaN
Cilj: 09 CCC (503|542) K55

Količina: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Vjera: Jedinice su bili vjernici. Borbena snaga: 100%


Obrambene postrojbe koje su bile na putu
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nosivost: 0/500
Odanost: Pala sa 3 na -27
Napomena: Neprijateljski izviđači su uočili Vaše jedinice

Mr BeaN
Bodovi: 553
Poredak: 650


Poraženi protivnici: 143.631 (56.)



JOj kud nisam imao vrmena juce kako bi ovo snejpao :( :(

:zid::zid::zid::zid::zid::zid:
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
jbg mr bean
svrbio nas off a sreča nas nije išla!

drugi put kad budeš aktivniji sve če bit malo zanimljivije!:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Ne želim ulaziti u daljnje diskutacije. Ja sam uvjeren da je bulldozer otkrivao informacije koje je boriss ili tko već objavio na forum.

Moze li negdje da mene nema... cccc...
Uvijek ja kriv. :confused:

Prljavo ste ovo odigrali, ali nema veze, naravno da neće ostati na tome. :pivo:

Nacuo sam da ste potpisali NAP sa BB, istina?


Prvotno napisano od GeneralChesse
Evo da se i ja izjasnim !
RSW vise nema saveza, nikakvih koalicija, igra za sebe i vrati ce napad napadom.

Prvotno napisano od GeneralChesse
evo opet govorim pleme RSW igra samo za sebe uz dodatak BANG ostalo je smedje uskoro crveno !
vrijeme ce pokazati,

I niko da odgovori...
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ekipa, znam da nije potreban moj komentar ali kad vidjeh svu tu pjenu, ne odoljeh a da se ne okupam..
Sve što ste napravili, učinilo je igru zanimljivijom, bar iz mog kuta gledanja.... Poštenje? Heh, još nisam čuo za pošteni rat! Tko koga tu, kako, zbog čega i s čime..., manje je bitno. Bitno je da se zabavljamo, "ratujemo", i da će najmudriji (ne nužno i najpošteniji) osvojiti svijet. Na neprijatelju je da muti, spletkari, grize a na tebi je da pariraš, budeš korak ispred i osujetiš svaki napad na tvoj integritet.... i ako izgubiš, da čestitaš!!!
Ako ste mislili da je ovo do sad prodavanje pameti, pazi onda ovo: Previše je tu interesnih skupina koje teže jednome cilju- biti prvi! Utrkujmo se, 30 nas to može postići, pritom apeliram da igramo pošteno..., rat je, kako ćeš nego pošteno??! Najslađe je pošteno razvaliti neprijatelja! Još ako ti se zamjerio, milina! Igrajmo...
Ima citat iz jednog filma.. kad lik u diskaču nudi jednom ruralcu tablete a ovaj odgovara:
- Tablete su za žene, muškarci piju pivo!
Ja bih rekao: -Priče su za babe, igrači igraju.....
Hehehehe, ne dajte da vam ovaj post pokvari dan, nastavite...
P.S. Da se okupi vas par komentatora sa ovog foruma u jedno pleme, razvaljivali bi!!! Predlažem takvo pleme na slijedećem svijetu...
 

DeletedUser

Guest
Ok, neću se više svađati jer svatko vrti svoju igru i nitko nikome ne vjeruje iz suparničkog plemena. Kada budemo u ratu, razmirice ćemo riješiti na pravi način.

@ spiderxx
Inače, engleski se ne prevodi doslovno, a ona "izreka" bi glasila ovako:

"DON'T HATE THE GAME, HATE THE PLAY"
(Nemoj mrziti igru (plemena) mrzi način na koji se igra) :eek:ok:

:boks:
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
@ DODILI
Ajde, molim te, prvo pročitaj moj post, pa svoj. Pažljivim čitanjem uočit ćeš nelogičnosti u izlaganju svojih činjenica. :zzz:

@ ww7
Ne želim ulaziti u daljnje diskutacije. Ja sam uvjeren da je bulldozer otkrivao informacije koje je boriss ili tko već objavio na forum. Prljavo ste ovo odigrali, ali nema veze, naravno da neće ostati na tome. :pivo:

E pa moram te razočarati.
Niti smo tražili, niti je budožer nudio niti smo dobili informacije :). Dapače ne trebaju nam-Vaš postupak pokazao nam je više od bilo kakve kopije foruma..

Al nema veze mi igramo prljavo i igramo na zagrljaje :love: pa ćemo se grliti javno a vi ste čisti ko suza pa nastavite i dalje kovati paktove tajno :love: hmmm evo puca me pjesnička nota .. utjecaj "voljenog vođe"

@vanjuha
Ja bih rekao: -Priče su za babe, igrači igraju.....
Hehehehe, ne dajte da vam ovaj post pokvari dan, nastavite...
P.S. Da se okupi vas par komentatora sa ovog foruma u jedno pleme, razvaljivali bi!!! Predlažem takvo pleme na slijedećem svijetu...

ma ti si pravo osvježenje ovdje :) slobodno ti piši svaki dan


@quikifrank
Samo neka se protivnici zapitaju zašto pleme gotovo uvijek igra sa istim ljudima, i zašto će ti ljudi i slijedeći server odigrat skupa... možda zato šta su boris i scapa u k...., možda su isprali tim ljudima mozgove, izdali ih, a možda su jednostavno dobra ekipa kojoj je gušt igrat se i zajebavat skupa bez obzira na ishod servera...
:eek:k:
 
Last edited:

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Ekipa, znam da nije potreban moj komentar ali kad vidjeh svu tu pjenu, ne odoljeh a da se ne okupam..
Sve što ste napravili, učinilo je igru zanimljivijom, bar iz mog kuta gledanja.... Poštenje? Heh, još nisam čuo za pošteni rat! Tko koga tu, kako, zbog čega i s čime..., manje je bitno. Bitno je da se zabavljamo, "ratujemo", i da će najmudriji (ne nužno i najpošteniji) osvojiti svijet. Na neprijatelju je da muti, spletkari, grize a na tebi je da pariraš, budeš korak ispred i osujetiš svaki napad na tvoj integritet.... i ako izgubiš, da čestitaš!!!
Ako ste mislili da je ovo do sad prodavanje pameti, pazi onda ovo: Previše je tu interesnih skupina koje teže jednome cilju- biti prvi! Utrkujmo se, 30 nas to može postići, pritom apeliram da igramo pošteno..., rat je, kako ćeš nego pošteno??! Najslađe je pošteno razvaliti neprijatelja! Još ako ti se zamjerio, milina! Igrajmo...
Ima citat iz jednog filma.. kad lik u diskaču nudi jednom ruralcu tablete a ovaj odgovara:
- Tablete su za žene, muškarci piju pivo!
Ja bih rekao: -Priče su za babe, igrači igraju.....
Hehehehe, ne dajte da vam ovaj post pokvari dan, nastavite...
P.S. Da se okupi vas par komentatora sa ovog foruma u jedno pleme, razvaljivali bi!!! Predlažem takvo pleme na slijedećem svijetu...

zasluzio si

love0030.gif
love0030.gif
love0030.gif

love0030.gif

love0030.gif

za sve osim zadnjeg boldanog ono bi ti ubilo igru
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
znate sta poslije hr7 sam vidio kakvi ste vi ljudi ne svi ali vecina .. nemate hobby nikakav pa se samo svadjate i raspravljate ko kako kad gubi i brise racune .. a svi ste pobjegli sa hr7 i sad se prospirate po osmici kako ste pro igraci ... zalostno ... stvarno smarate vise stim ko je bolji i jaci kad nijedan pojma nemate xD
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Pobjegli smo zbog tak'ih ka' što si ti. Pusti nas da pokušamo naći svoju sreću ovdje, na ovom svijetu.... Bez vas jakih možda i uspijemo...
:p
 

DeletedUser

Guest
znate sta poslije hr7 sam vidio kakvi ste vi ljudi ne svi ali vecina .. nemate hobby nikakav pa se samo svadjate i raspravljate ko kako kad gubi i brise racune .. a svi ste pobjegli sa hr7 i sad se prospirate po osmici kako ste pro igraci ... zalostno ... stvarno smarate vise stim ko je bolji i jaci kad nijedan pojma nemate xD

nemoj jos i ti zakuvavati bgti..
vidis da su se taman smirili. c:zid:
 

DeletedUser

Guest
od bilo kakve kopije foruma
jel tako da je najzanimljiviji dio sa off/deff selima :ludilo::zid::ludilo::zid:

@vanjuha- sve si ti to super napisao,ali pazi ovo:oni nisu u ratu već u napu:woot:
 

DeletedUser

Guest
znate sta poslije hr7 sam vidio kakvi ste vi ljudi ne svi ali vecina .. nemate hobby nikakav pa se samo svadjate i raspravljate ko kako kad gubi i brise racune .. a svi ste pobjegli sa hr7 i sad se prospirate po osmici kako ste pro igraci ... zalostno ... stvarno smarate vise stim ko je bolji i jaci kad nijedan pojma nemate xD

taman tako..a sve kazu hr7 prljav svjet ovakav onakav ...hihihih

bice zanimljivo i ovdje pravo..tek se zakuhava :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top