Spamroom

  • Thread starter no cheat just skill
  • Start date
Status
Not open for further replies.

Nimiz

Member
Reaction score
0
znate sta poslije hr7 sam vidio kakvi ste vi ljudi ne svi ali vecina .. nemate hobby nikakav pa se samo svadjate i raspravljate ko kako kad gubi i brise racune .. a svi ste pobjegli sa hr7 i sad se prospirate po osmici kako ste pro igraci ... zalostno ... stvarno smarate vise stim ko je bolji i jaci kad nijedan pojma nemate xD

a što je tvoj hobi??

da nije možda igranje Plemena i svađanje po forumu?:andjeo:
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
moj hobby je vama neznalicama uzeti koje selce xD

danas se hvala bogu neradi pa se ima malo vremena za sve
 

DeletedUser

Guest
Napokon si složio komp....sad mogu plemena igrat LIKE A BOSS!

3242l.jpg
 

DeletedUser

Guest
tetkice

vi iz rusvaja ste stvarno coma :) moja baba pita ako bi mogla dobiti nap sa vama jer nevidi dobro monitor?:ludilo:

ukratko svi vam se smiju, svi znaju kako ste hrabro osvojili svijet 6 kada ste prevarili 90% svojih igrača (bez pretjerivanja)

ovdje niste sa čak 3 plemena (vi,BANG,KM caa) plus naivnim opusima u stanju zaratiti kao ljudi nego vučete još savezništva i nap-ove a kukate tu jer su vam igrači pobjegli u PLEME koje očito ima karaktera za razliku od vas. ( a pravi ste se javili po pitanju prelazaka):eek:ok:

meni je iskreno muka više od vas i radije ću da me restartate nego da igram na istom serveru sa vama jer se ponavlja ista opet ista priča kada će se prevariti hrpa vlastitih igrača.

Ostalim plemenima poručujem da se ne uzbuđuju jer na nas sada ide na svakog igrača po 10 napada od ovih hrabrih ratnika tako da u miru možete gradit svoja sela i zauzimate što bolje položaje jer kada budu imali večinu svijeta možda skupe hrabrosti i za vas velike.
 

DeletedUser

Guest
Hvala što si podijelio svoje vlastito mišljenje s ostalima.

Počinje nervoza jer ideš na restart?

A što se tiče ratova, imamo ih 6 objavljenih. Jel to neki problem?

:ludilo:
 

DeletedUser

Guest
ne nisam nervozan naprotiv smijem ti se sada jer me iskreno nije briga, imate 6 ratova objavljenih hahahahaha sa kim?

nije problem što ćete me restartat nego eto samo sam se skoro izrigao kada sam vidio kako kukate tu a bojite se svoje sjene. to sva plemena znaju
 

DeletedUser

Guest
I ja bi se smijao da sam na restartu :hmm:

Da, sva plemena znaju da smo pičke i bojimo se svoje sjene. Jedva čekam da me netko napadne, odmah ću se sam restartat jer sam pizda :festa:
EDIT: Mi s opusom nemamo ništa :p
 

DeletedUser

Guest
Hvala što si podijelio svoje vlastito mišljenje s ostalima.

Počinje nervoza jer ideš na restart?

A što se tiče ratova, imamo ih 6 objavljenih. Jel to neki problem?

:ludilo:

I ja cu postaviti isto pitanje, kojih 6 ratova???

Da si rekao 6 NAPova pa hajde...
 

DeletedUser

Guest
Objasni mi kako se stavlja ovdje slika i dobit ćeš print screen. Naravno, prvo moram sirka pitat smijem li objavljivati diplomaciju.
I da, mi nemamo nikakvih saveznika, stoga se nemojte cimat oko toga. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
ajte brzo objavite koji rat da luka ima šta stavljat na forum, samo obratite pažnju da pleme ima bar 5 članova :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Objasni mi kako se stavlja ovdje slika i dobit ćeš print screen. Naravno, prvo moram sirka pitat smijem li objavljivati diplomaciju.
I da, mi nemamo nikakvih saveznika, stoga se nemojte cimat oko toga. :pivo:

Stavis sliku na imageshock i postavis ovdje link,a imas opciju ovdje da direktno postavis sliku.
 

DeletedUser

Guest
Objasni mi kako se stavlja ovdje slika i dobit ćeš print screen. Naravno, prvo moram sirka pitat smijem li objavljivati diplomaciju.
I da, mi nemamo nikakvih saveznika, stoga se nemojte cimat oko toga. :pivo:

Cekamo....
 

DeletedUser

Guest
U očekivanju Godota.... a svi znamo kad Godot dođe, jel tako profesore?
 

DeletedUser

Guest
Poredak Ime plemena Bodovi Pobjeđenih sela Izgubljenih sela Omjer sela Poraženi protivnici (u napadu) Poraženi protivnici (u obrani)
1 PLEME 129.498 26 3 8.7 865.551 730.227
2 ..BB.. 45.653 10 6 1.7 335.707 829.784
3 Opus 32.994 8 10 0.8 316.998 470.803
4 DorA 8.858 4 0 4 121.344 72.872
5 R.S.W 4.306 1 0 1 156.550 3.628
6 OZON 1.230 1 1 1 20.333 122.136


6 ratova, barem ste jedno selo uspjeli uzeti:hahaha:

doduse, vrijedno selo..4k bodova:D
 
Status
Not open for further replies.
Top