Svijet 14

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Cini mi se da sam prije tjedan - dva procitao negdje da se svijet 14 treba otvoriti pocetkom 9-og mijeseca.
A vidim da je svijet 13 novi...pa me zanima da li se otvara svijet 14 ili sam pogrijesio server haha
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Dobro ste našli datum :) Da, i kod nas kreće novi svijet 03.09. - predregistracija je ukljucena, vidimo se ;)
 

DeletedUser

Guest
mislim da je ovo prvi svijet kod nas bez noćnog....i kao takav nudi nešto novo i moglo bi bit zanimljivo,pa sretno svima koji se prijave :)

pitanje:
ima li netko iz plemena tima ikakav utjecaj kod slaganja opcija ili vremena otvaranja novog svijeta?
mislim da pišem u ime svih kad kažem da se novi svijetovi prebrzo otvaraju-pa sv13 prvi čovjek ima 6 sela...i dalje super vrijeme da se krene sa igrom,nažalost ljudi to ne rade jer ima uvijek neki novi svijet....nestala su plemena sa ruba mape-tamo se uvijek nalaziolo par aktivnih novih igrača koji su mogli postat konkurentni....sad imamo 1-2 plemena na svijetu koja su prema početnicima hiperturbo pro i nakon mjesec dva igre ostaju jedini na mapi,tu i tamo se dogodi svijet sa 3 takva plemena i onda se piše o super zanimljivim događajima
p.s. i to sve zato što je limit cca 30 ljudi u plemenu,da imamo 100 članova u plemenu dogodilo bi se bukvalno svi u jednom plemenu prije prvog noblanja :(

također:Maksimalni doseg plemića 40 Polja....još malo doseg će bit 2 polja,pa ako te krivo baci na početku morat ćeš ostat na 1 selu jer plemići neće moć dosegnut prvog susjeda
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
bit ce interesantan svijet za one koje idu,samo sto ce aktivnost trebat ogromna
 

DeletedUser

Guest
Ovakav svjet nije za normalne igrače.
Znam jer sam igrao bez nočnog i sa puno večom brzinom od ove.
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Opcija bez uključenog noćnog je bila greška - noćni bonus je aktivan od 01 do 06. Svijet bez noćnog je stvarno problematičan za sve koji rade ili se dižu u školu. Ovako ipak postoji (istina nesto kraca) prednost kroz noć.
 

DeletedUser

Guest
lijepo ste si zaspamali na pitanjima i odgovorima, ali zabavi je sada kraj.
svijet otvoren -------> SPAM, sv 14.
 
Status
Not open for further replies.
Top