Svijet 3 postavke

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
S obzirom da se ne moze odgovarati u originalnoj temi, evo otvaram novu.

Dakle, moj prijedlog za postavke svijeta 3.

1. Bez crkve - prva dva svijeta je imaju, sumnjam da se ikome svidja, i nema potrebe za jos jednim svijetom

2. Paketici umjesto novcica - ovo je postavka koja se vise svidja iskusnijim i agresivnijim igracima, pa ne znam koliku bi popularnost imala, ali s obzirom da prva dva svijeta imaju novcice, zasto ne postaviti jedan s paketicima

3. Klasicne jedinice, bez strijelaca, brze konjice i paladina

4. Ograniceni rast barbarskih sela, do 1000-1500 bodova max, bez bonus sela

5. Bez morala ili ograniceni moral koji ovisi o vremenu i bodovima



S ovim postavkama bio bi to svijet koji potice agresivnu igru, al vjerujem da se tako najbolje uci, baci se nove igrace u vatru pa neka prezivljavaju.


Sto se tice brzine, mozda 1,2 brzina svijeta i 0,8 brzina jedinica.
 

experience

Member
Reaction score
0
dakle...slazem se sa HaDokkenom u dosta stvari...ali....kao na primjer bez crkve manji nocni bonus i bez morala...bez dodatnih sela...ali jedan ispravak:

SA paladinom...jer smatram da je svijet bez paladina daleko manje agresivan...jer paladin omogucava rano farmanje...takodjer neka barbarska sela ostanu na max 1500 tako je najbolje.....a o brzini igre i brzini jedinica necu pricat jer mi to i ne pravi neku razliku...ali paladina bi svakako zadrza a crkvu bi izbaci...dvije najvaznije stvari... :) :)
 

izo10

Member
Reaction score
0
S obzirom da se ne moze odgovarati u originalnoj temi, evo otvaram novu.

Dakle, moj prijedlog za postavke svijeta 3.

1. Bez crkve - prva dva svijeta je imaju, sumnjam da se ikome svidja, i nema potrebe za jos jednim svijetom

2. Paketici umjesto novcica - ovo je postavka koja se vise svidja iskusnijim i agresivnijim igracima, pa ne znam koliku bi popularnost imala, ali s obzirom da prva dva svijeta imaju novcice, zasto ne postaviti jedan s paketicima

3. Klasicne jedinice, bez strijelaca, brze konjice i paladina

4. Ograniceni rast barbarskih sela, do 1000-1500 bodova max, bez bonus sela

5. Bez morala ili ograniceni moral koji ovisi o vremenu i bodovima



S ovim postavkama bio bi to svijet koji potice agresivnu igru, al vjerujem da se tako najbolje uci, baci se nove igrace u vatru pa neka prezivljavaju.


Sto se tice brzine, mozda 1,2 brzina svijeta i 0,8 brzina jedinica.

Slazem se stobom ali ovo 4. nekako mi neodgovara xD
a ostalo sve ok :)
 

Shadow Games

Member
Reaction score
0
Ja bi ovako

-bez crkve
-barbavi do 3000 P,za promjenu
-paladin,stare jedinice

za drugo me i nije briga bas...
ali draži mi je coin sistem
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
1. svijet bez crkve
2. bez morala
3. nočni uključen,neda mi se visit preko noći kad mi stižu napadi :)
4. kovanje zlatnika a ne paketići-paketići mi se ne sviđaju :eek:
5. sa strijelcima i brzim strijlcima-to mi je potpuno svejedno isto kao paladin
6. ako može malo veća brzina servera ..
7. barbari 1500 max , bez bonu8s sela i ako postoji mogučnost a se nemogu uzimat barbari nema ništa bolje iako nisam još ču
ćuo zato iako bi i to voli0o vidit ;)
 

DeletedUser

Guest
Eto Tu Rasta I ZagoR Mogu Posteno Igrat...xD
Samo ZagoR Ness Nece...
 
Last edited by a moderator:

kickyourass

Member
Reaction score
0
Eto Tu Rasta I ZagoR Mogu Postano Igrat...xD
Samo ZagoR Ness Nece...

ne žele vođe , imqa još dovoljno posla na hr1,to sa vam reko i kad se otvaro hr2 ,a što je zagor bez torina i grima("ništa") skupina dobrih pojedinaca ali važnu ulogu igraju vođe ;)
 

DeletedUser

Guest
ne žele vođe , imqa još dovoljno posla na hr1,to sa vam reko i kad se otvaro hr2 ,a što je zagor bez torina i grima("ništa") skupina dobrih pojedinaca ali važnu ulogu igraju vođe ;)

Ces Ti Doc???
Ja Jos Razmisljam...
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
Ces Ti Doc???
Ja Jos Razmisljam...

neznam ako i budem došo ništa posebno počet pa dokle bude išlo jer samo se sad želim pozabavit sa hr1--ovo je sve usput bzvz--a kad završim sa hr1-budem razmislio dobro očuli gdje počimljat više-možda jedino sa jednim prijateljom inače sumnjam :)
 

DeletedUser

Guest
neznam ako i budem došo ništa posebno počet pa dokle bude išlo jer samo se sad želim pozabavit sa hr1--ovo je sve usput bzvz--a kad završim sa hr1-budem razmislio dobro očuli gdje počimljat više-možda jedino sa jednim prijateljom inače sumnjam :)

ako budes dolazio ja slazem dobru ekipu s ba servera pa ak te zanim :D
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
ako budes dolazio ja slazem dobru ekipu s ba servera pa ak te zanim :D

ništa od te ekipe :D

sad će nam wicked podijelit žute jer vazda morate nešto započet nevezano za temu,daj malo pripazite na to-wicked,ravka ili dizel-brišite i ostavljaj te samo ono vezano za postavke i bilo bi dobro ozvorit temu svijet 3 gdje će se ostalo moći pisat
 

DeletedUser

Guest
obavezno sistem paketa, omogucava brzu ekspanziju aktivnim igracima. posebno pozeljno ako je world speed 1 ili manji (odn. sporiji)

nitko ne spominje istrazivanje u kovacnici :(
treba ljude nauciti 15-tech-system pa neka malo mozgaju sta ce istrazivati i na koji level (ima 3 nivoa istrazivanja svake jedinice) ih podici. naravno, u tom slucaju nema strijelaca.

za sve ostale postavke mi je svejedno :)
 

DeletedUser

Guest
- Bez crkve
- Barbavi do 3.500 P
- Bonusove sela na 3.000 P
- Nočni uključen iz 0:00 na 8:00
- Bez morala
- Nagrade → Da
- Brzina jedinca → 0.6
- Brzina igri → 2x
- Broj igračov u plemena → 80
- TECH SYSTEM → Običan

:eek:ok::eek:ok::eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
- Bez crkve
- Barbavi do 3.500 P
- Bonusove sela na 3.000 P
- Nočni uključen iz 0:00 na 8:00
- Bez morala
- Nagrade → Da
- Brzina jedinca → 0.6
- Brzina igri → 2x
- Broj igračov u plemena → 80
- TECH SYSTEM → Običan

:eek:ok::eek:ok::eek:ok:

Da Da ... visoka brzina
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
- Bez crkve
- Barbavi do 3.500 P
- Bonusove sela na 3.000 P
- Nočni uključen iz 0:00 na 8:00
- Bez morala
- Nagrade → Da
- Brzina jedinca → 0.6
- Brzina igri → 2x
- Broj igračov u plemena → 80
- TECH SYSTEM → Običan

:eek:ok::eek:ok::eek:ok:



ma da barbari 3500 a bonus 3000 ti i raja će te samo to uzimat barbare e da oće netko napravit u bližoj budučnosti da se barbari nemogu uzima ili recimo u mjesec dana jednog ćisto ako treba radi crkve... :p

nočni do 08:00 ma nije fora nema iznenađenja treba nočni od 00:00 do 06:00 !!!

broj igraća u plemenu max 50-ako ima takkva slična opcija pa da vidimo a ne 120 igraća
 
Status
Not open for further replies.
Top