TCO vs MH, crnci

Status
Not open for further replies.

Vebit

Member
Reaction score
0
zamlata,frenkija sam počeo fejkati,uskoro si ti na redu, ma nije da te ne volim nego da bude zanimljivo :love:
 

blacknight

Member
Reaction score
0
jaoooo vebit...igrali smo neko vrijeme zajedno..:D

al prijatelju..da pricas tu sam sa sobom...i da tolko pretjerujes...e to nisam znao..i nemrem vjerovati..pa daj se okani tog vanjskoga...
pusti vise taj ba...skupa sa frankyem i sa ostatkom ekipe...ti tupis jedno..ovaj drugo...smijesno je vise za citati...
 

DeletedUser

Guest
jaoooo vebit...igrali smo neko vrijeme zajedno..:D

al prijatelju..da pricas tu sam sa sobom...i da tolko pretjerujes...e to nisam znao..i nemrem vjerovati..pa daj se okani tog vanjskoga...
pusti vise taj ba...skupa sa frankyem i sa ostatkom ekipe...ti tupis jedno..ovaj drugo...smijesno je vise za citati...

Još samo ja da počnem i eto ga šlag na tortu
 

DeletedUser

Guest
Sjajan je svijet gde god smo mi igrali xaxaxa

Da bilo je odlično nazalost vrlo vjerovatno da i ja idem out nakon hr10.


a kao ne pise ti ispod hehe

Ja se svoji računa nestidim i nikad neču.
A to što sam igrao duall sa budom je za mene jedno veliko iskustvo i sasvim sigurno tu mi je bilo najlakse igrati jer se bas nista nije trebalo objasnjavati uvjek se znalo ko je kad na racunu i sta treba da se radi
 

DeletedUser

Guest
Ja se svoji računa nestidim i nikad neču.
A to što sam igrao duall sa budom je za mene jedno veliko iskustvo i sasvim sigurno tu mi je bilo najlakse igrati jer se bas nista nije trebalo objasnjavati uvjek se znalo ko je kad na racunu i sta treba da se radi

No hard feelings.. igrali smo zajedno pise mi u potpisu :)
 

DeletedUser

Guest
evo mi krenuli, sjuttra ujutro će se mrtvi brojati ...ništa ne provnoziram,vidićemo sjutra ko puca u prazno a ko bojevnom (pardon,oštrom sikirom) napada:boks:

nemojte me razočarati vi s južnog kontinenta, očekujem da i vi ošinete kontru...daj da ratujemo ne da pišemo bezm veze :hmm:

P.S. frenky druže, evo ja sam i bonuse uzeo da budemo u dometu,nemoj me razočarati i niti jedannapad ne poslati ... ili inače (ako 5azočaraš) slušaj onu od čorbe -nemoj da ideš mojom ulicom- :p

i još ovako među nama da niko ne vidi, ne brini ja te (kao i druge) samo fejkam , nemam ja ni jedno pošteno selo ofa ...a i bilo bi neumjesno da napadnem bivšeg vođu koji me očito simpatizira :love:

nisam upućen sta se zbilo sa te vase akcije

i da ugleda sad da si me citirao informiraj se malo pokupio sam vam selo koje mi je udaljeno od moje skupine sela na jugu cak 20 i više sati
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Kako vidim na hr11 CSDS sa ba6 sa kojim sam ratovao se raspršio u više plemena :D

Ugl. bit će mi čas ratovati sa starim znacima, BodyBuilding-respect, čovjek se najbolje držao protiv nas sidaša :D
 

DeletedUser

Guest
Kako vidim na hr11 CSDS sa ba6 sa kojim sam ratovao se raspršio u više plemena :D

Ugl. bit će mi čas ratovati sa starim znacima, BodyBuilding-respect, čovjek se najbolje držao protiv nas sidaša :D


Matori, cisto onako da znas, nema vise CSDS_a, Prigioni, buda02, SV Ostroski, dr mr papan, kajmak men, chupavac, fikus, Snowman... itd da ne nabrajam sve koji su i nosili pleme su batalili plemena, pokusao sam ja njih vratiti napraviti neko pleme ali nema od toga vise nista, tako da je ostala neka saka nas koji smo eto se razbacali kud koji, ali drzimo kontakte da se ne lazemo ;)

baj d vej hvala za ovo respect, maah pokusali smo nesto cyber kurajber i ja uraditi tamo posto smo medju zadnjima i ostali ali nije se dalo, zasluzeno ste dobili svijet i cestitao sam vam na externom to vec znate vi koji ste igrali, da se ne vracam tamo... nadam se da cemo ukrstiti "sjekire i ovde i da ce biti jednako pa i zanimljivije nego tamo. POZZZZZ :)
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ni od AIDS-a ništa, i AIDS je razvacan, nema Karantin-a koji bi to sabrao, ima ovaj neki pacijent koji se lažno pretstavlja kao on, volio bi da mi je bliže da ga restart al nogu duboko je dole među vama :D

Volio bi da ga neko restart ono kao u moje ime, ako dođe do toga mu ja budem blizu to neće biti uskoro to je sigurno tako da, do sutra ko živ ko mrtav :D
 

DeletedUser

Guest
Restartujem ga ja za 200 pb_a, pa eto.. mislim ono kao za tebe.....:andjeo: :lool:
 

DeletedUser

Guest
Hahahaha ma neka, ne bi ja da se ti istrošiš na njemu, draže mi je da mi ostaneš čitav za naše ratove, a bit će vremena i za Karantina :D

Mislis "KARANTINA" ? :D

Baj d vej nudjen k'o cascen :p
 
Status
Not open for further replies.
Top