Team | Hr 6 (prijave)

Status
Not open for further replies.

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Ovako, posto se pomalo shuska da ce na Plemena.com.hr server doci jedna ili dvije ekipa sa Plemena.net servera, da se i ovdje okupi jedna ekipa od 40 +- clanova.

Ovdje mozete prijave pisati.

U prijavi mora biti :

  1. Koliko vec igrate plemena opcenito.
  2. Koje ste svjetove igrali.
  3. Najveci uspjeh
  4. Organizovanost / dali ste timski igrac
  5. Dali ste off ili deff igrac




I ostalo sta mislite da ide u prijavu.
 
Last edited:

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Domingus

Domingus said:
1. Igram od siječnja 2010.

2. Svijet 1, svijet 4, svijet 5

3. 123. mjesto na poretku, acc. yoker od 20.6. vodim ja, pogledaj napredak, to je samo na svijetu 1

Sa svojim accom na svijetu 1. Vodio sam Hrvatske ratnike, malu skupinu ljudi, koja je u vrijeme Ushr-a, Zagora, Borne i 100 akademija, Kill, Hrvata, |NQ, Night Wolfs bila 15, s jednim saveznikom i jednim napom.
Na svijetu 4- vođa MH@ trenutno 7 plasiranog plemena, koje je sve bi do petka, gledajući rast trebalo biti 6.
Svijet 5- Vođa MH, u jednom trenutku 5. plasirano pleme i vođa VVV koji su u jednom trenutku bili 3. plasirani.

4. Vrlo sam organiziran, pedantan, komunikativan, pismen i logički razmišljam, bivši kolege su me uvijek zvali taktičar. Timski igrač, uvijek šaljem deff, savjetujem slabije igrače i znam se našaliti u spam zoni!

5. Moji kolege me zovu stručnjakom za deff, no znam baratati i offom.

Do početka 9 mjeseca mogu ovdje biti dnevno 10 sati, ako je potrebno, a ovako 7 sati normalno. Mislim da je to podosta vremena. Od 9 mjeseca po 3-4 sata dnevno, ali ne odjednom nego svakih pola sata se ulogam i slično.

Nemam baš bajne statistike, ali mislim da će rast acc-a yoker od 20.6 puno reći o meni.
 

DeletedUser

Guest
ovo je mjesto samo za prijavu,
komentari premješteni na


Team | Hr 6 | komentar i rasprave
 

bladecrash

New Member
Reaction score
0
Koliko vec igrate plemena opcenito. Igram 2 godine
Koje ste svjetove igrali.Sv1 i krace sv4 i sv5
Najveci uspjeh Sv 1 2.6 m points.-36 mjesto
Organizovanost / dali ste timski igrac-organiziran sam,farmam,timski igrac,imam msn skajp fb..ugl sam tu cijeli dan
Dali ste off ili deff igrac- pocinjem offom,a kasnije radim i deff sela radi pomoci u obrani svojem plemenu..
 

ginosaji

Active Member
Reaction score
0
Koliko vec igrate plemena opcenito.= Od 1. mjeseca 2010.
Koje ste svjetove igrali.- hr1
Najveci uspjeh-70k bodova :D
Organizovanost / dali ste timski igrac- timski igrac, uvijek saljem deff kad treba
Dali ste off ili deff igrac- deff najcesce

P.S. dobro uredjujem forume :hmm:
 

DeletedUser

Guest
1. Koliko vec igrate plemena opcenito. Evo sace 3. godina :)
2. Koje ste svjetove igrali: Najvise ba svjetove i tamo sam svugdje bio ali jedino vrijedno spomena je ba 3 SSB (dark boy) ... sada igram na hr 5 dual racun na Maltret
3. Najveci uspjeh: Pa izborio sam se da budem jedan od bolji igraca u SSB i da upadnem u ekipu na hr5 Alkosi :)
4. Organizovanost / dali ste timski igrac: ovo je timska igra tako da ..
5. Dali ste off ili deff igrac: po potrebi :) Ovisni kakve su komsije iz mog plemena .. ako je dosta ofera mora neko bit i deff i tako isto obrnuto :)
 

DeletedUser

Guest
Koliko vec igrate plemena opcenito. Igram 4 godine
Koje ste svjetove igrali.Sv1 i sv3
Najveci uspjeh Sv 1=2 mjesto
Organizovanost / dali ste timski igrac-dosta organiziran sam..spreman pomoci svima makar to meni neide u korist..sve za dobrobit plemena..
Dali ste off ili deff igrac- sve zavisi o podrucju u kojem se nalazim :d
 

DeletedUser

Guest
Koliko vec igrate plemena opcenito. Neko vrijeme mozda jedno 2-3 godine ^^
Koje ste svjetove igrali.Ba2 Komunista(1m) Ba3 Duall Shominjom(356k) 40 na rangu w15 5.5m 70 Rang .
Ba5 womanizer 500 k :) rang 56 ( sad sam racun dao jaranu )
Najveci uspjeh 5.5 m :)
Organizovanost / dali ste timski igrac- Da .. Saljem deff kome treba pomazem i tako to Sl ..
Dali ste off ili deff igrac- Vise off neg deff , Al nadje se po koje selo Deff :D
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top