Tko je ovdje lud?

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Otvorio sam novi acc na forumu da postavim pitanje forum moderatoru, ako se ne varam, bio je to glanza koji mi je dao ban na 3 dana na acc Spiderxx...

Razlog - REKLAMA

Reklamirao sam facebook... i to ovdje...

Ako se ne varam, zar nije i youtube reklama a ako se još više ne varam, dali sama reklama facebook-a ne stoji i na login stranici za plemena?

90681838.jpg


Iskreno, nije me briga za ban ali uništavate si reputaciju kao forum MODovi a i pretvarate ovaj forum u vašu privatnu parodiju (dobro je dok još sve ostaje na forumu makar nije uvijek tako)... žalosno je što moram ovo reći, ali ugledajte se na kolege na stranim serverima ili ako ne mislite raditi svoj posao kako spada napustite pozicije da bi vas odgovorni ljudi zamijenili.
 

DeletedUser

Guest
fakat ev i ja sad vidio da ima fb ccc sta je ovo kakvo je ovo sranje hahahaha
 

starcevica

Member
Reaction score
1
hahahhahahhahahhahhhahahaaha.....aaa ovom sam se morao nasmijati hahahhahhahha (iako je stvarno bezveze ovo prema Spiderxx-u :zid: ) ...
 

DeletedUser

Guest
koliko ja vidim dobio si ban jer s tim fejsbukom spamao temu. i sad ces jos jedan dobit radi multi računa.
 

DeletedUser

Guest
e moj spiderxx....i ti se još nešto žališ....fejsbuk se ne smije reklamirat tako loše kao što ga ti reklamiraš jer njemu nije mjesto u spamu već na login stranici:hahaha:

a i radiš multi račun....stvarno nedopustivo,ne smije se o tome pričati na forumu,ali imam dojavu da bi za to mogao dobit neku kaznu
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Da vidimo:

1. Dobijes ban zbog spamanja teme i provociranja na 3 dana.

2. Otvoris multi račun s još spama koji nema veze s bilo čim. Na početnoj strani je link na službenu stranicu Plemena na FB.

3. Dobiješ ban na još 7 dana na prvom računu i perma ban na drugom.
 
Status
Not open for further replies.
Top