Tooney

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
žalosno je koliko plemena vrbujete da se okrenu na nas (PLEME) a vi ste 2. po rangu i samo milju i po zaostatka...

pokušaji sa: Die. (raspad sistema, završio kod vas dok se i od tamo ne riješe), FCSB (raspad sistema bez da je i postojao), pokušaji sa MH, INSANE stari drugovi itd. itd.

čovjek bi se zapitao... ali et' sretno vam :eek:ok:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
auuuuu, mass recruit, nismo li mi, ono, po tom poznati...:hmm:

...neko na svu silu zeli na nasu poziciju:D
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
BarbaR, BOGNLP, TSM, dio avapxi, dio* .SD., neuspješan pokušaj Tooney, par najboljih...

mass recruit

emoticon-0144-nod.gif


*svi koji su htjeli mogli preći:eek:k:

Hoću da kažem...uvijek treba od sebe počet...pa druge kritikovat. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
pazite ovo pozorno jer se već x puta ova tematika pojavila... PLEME regrutira sve... oke, ajde mi onda objasnite ovo:

PLEME --> Tribe Changes: 206
Tooney --> Tribe Changes: 218
MH --> Tribe Changes: 235
INSANE --> Tribe Changes: 213
BOGNLP --> Tribe Changes: 220

da da, znam da ovo ne prikazuje brojku koliko se ljudi točno regrutiralo ali to mi se ni neda iskreno uspoređivati (tko ima volju slobodno neka napravi) ali s obzirom da je PLEME mass recruit nije li čudno da imamo najmanju brojku?

tw stats nikad ne laže!

no, da i dalje navedem... ako smo mi mass recruit, ništa se ne borimo i sve primamo k sebi... kako je onda ovo moguće:

Poredak Ime plemena Poražen
1 -PLEME- 16,28 Mio.
2 MI HRVATI 8,95 Mio.
3 Bogovi NLP-a 8,51 Mio.
4 Insane in the Brain 6,76 Mio.
5 Looney Tunes 6,67 Mio.

skoro pa 3 puta više od INSANE ili Tooney poraženih kao napadač

Poredak Ime plemena Poražen
1 Debela Ladovina 10,01 Mio.
2 FUN CLUB SELMA BAJRAMI 8,82 Mio.
3 -PLEME- 8,26 Mio.
4 MI HRVATI 6,88 Mio.
5 Insane in the Brain 6,57 Mio.
6 Bogovi NLP-a 5,45 Mio.
7 Looney Tunes 4,98 Mio.

skoro duplo više poraženih kao branitelj i skoro 2 milje više nego INSANE

....

yep, tipične odlike mass recruit... :eek:ok:

_________________________________________________

no ja se nisam osvrtao na ovo kad sam svoj 1. post stavio nego na činjenicu da je plemenu rangiranom brojem 2. potrebno vrbovanje svih ostalih plemena (koje sam već nabrojao a sigurno sam neke i izostavio) da se okrenu na nas.... way to go!

tek toliko da se zna na čemu smo i kako stvari stoje... nama tako svejedno, igrajte kako hoćete... ali nemojte onda nama solit pamet o mass recruit plemenu ili "mutnom" plemenu i sl. sheme...
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...ovo je bilo okrutno, moralo je boljet, sto brojke znaju biti strasne,uuuuuu
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Ja nisam rekao da vi niste dobri, aktivni ste, organizovani i svaka čast...na stranu to...

Tooney sklapa diplomaciju, vi pozivate sebi, u tome je razlika, to kažem...njima je prvo ujedinjenje, koliko ste ih vi imali?

Drugim riječima, ne možete provocirati stvarima u kojim ste gori.

INSANE ima 33 člana, uvijek smo se trudili napraviti neku selekciju, manji broj...pa jbg skupi se i tribe changes.
 

DeletedUser

Guest
Ja nisam rekao da vi niste dobri, aktivni ste, organizovani i svaka čast...na stranu to...

Tooney sklapa diplomaciju, vi pozivate sebi, u tome je razlika, to kažem...njima je prvo ujedinjenje, koliko ste ih vi imali?

Drugim riječima, ne možete provocirati stvarima u kojim ste gori.

INSANE ima 33 člana, uvijek smo se trudili napraviti neku selekciju, manji broj...pa jbg skupi se i tribe changes.

koja je razlika između skalapljanja diplomacije i pozivanja igrača u pleme? zar konačni cilj nije isti? neznam zašto uvijek ono što mi radimo je buuu mass recruit, ne bore se samo primaju igrače koje nemogu probiti itd itd... a kad dr. pleme ima dipl. sa svim ostalima to je ok?

no velim, sve 5... igrajte vi kako god hoćete... ali pogledajte i šta vi radite... a ne samo nama prigovarati kad vi zapravo radite to isto samo prikriveno... to je kao ono "rugao se lonac loncu a oba su crna" ;)
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
tek toliko da se zna na čemu smo i kako stvari stoje... nama tako svejedno, igrajte kako hoćete... ali nemojte onda nama solit pamet o mass recruit plemenu ili "mutnom" plemenu i sl. sheme...

:hahaha::hahaha::hahaha: de lakse sa tim, pomislit ce neko da niste
 

scapa

Banned
Reaction score
0
hehehe, brojevi, brate, brojevi, nema broja koji vas ne boli, cuda sta brojevi rade, a tek statistike, ufff, jedino u noblanju barbara, tu ste jaci, tu je bio gadan boj, cudo jedno:lool:
 

versache

Member
Reaction score
0
Ma pustite vi too, ko se sa mnom borio citav dan za nagradu ? :D
Bass me interesuje, neko je bio jakoo blizu, stigao sam ga zadnji 1h


2x Pljačkaš dana

05.05.2011 ste opljačkali najviše sirovina na ovom svijetu (15.118.867 sirovina)!
 
Last edited:

grimizni

Banned
Reaction score
0
hehehe, brojevi, brate, brojevi, nema broja koji vas ne boli, cuda sta brojevi rade, a tek statistike, ufff, jedino u noblanju barbara, tu ste jaci, tu je bio gadan boj, cudo jedno:lool:

Side 1:
Tribes: INSANE
Side 2:
Tribes: PLEME

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 19
Side 2: 12
Difference: 7

Ja nešto i ne vidim neke ogromne razlike, igramo se, šta god bude, biće....

Jadni jesmo, a opet izgleda ne ide po planu prenoblavanje tih barbara koje mi noblamo i gradimo za vas.


koja je razlika između skalapljanja diplomacije i pozivanja igrača u pleme? zar konačni cilj nije isti? neznam zašto uvijek ono što mi radimo je buuu mass recruit, ne bore se samo primaju igrače koje nemogu probiti itd itd... a kad dr. pleme ima dipl. sa svim ostalima to je ok?

A koja nije razlika?

Ovo boldirano se odnosi na .hr3 BarbaR I guess, ne možeš to porediti sa vama ovdje, Oblivion je drugačije odradio mnogo stvari.

Diplomatija sa svim ostalim...jesam rekao ja negdje da je to ok ili da smo je mi nekad imali takvu?

PS

Tema je Tooney, izvinite za offtopic, nemojte me ban...neću više.:)
 

DeletedUser

Guest
Ma pustite vi too, ko se sa mnom borio citav dan za nagradu ? :D
Bass me interesuje, neko je bio jakoo blizu, stigao sam ga zadnji 1h


2x Pljačkaš dana

05.05.2011 ste opljačkali najviše sirovina na ovom svijetu (15.118.867 sirovina)!

lol, ti si taj? za 200k si mi pobjegao na kraju... taman pol sata mi još trebalo :D ali čestitam... :eek:ok: ja mislio ja lud, ali još sam onda dobar :p
 
Status
Not open for further replies.
Top