Tooney

Status
Not open for further replies.

Tose23

Member
Reaction score
0
a jel mi slavimo ovdje nesto.. :cool::zid:
:ljut:

ne to je samo moj komentar na prepucavanja po forumu generalno
mi ovo mi ono i tako dalje
nista osobno na vasem topicu je toga najvise tako da.....
uvatite se sjekira kanite se spama:boks:
i spike ko ima veci ****
 

DeletedUser

Guest
postavio sam vec dva puta napredak nasega odd i ponovo cu sutra dok predemo na 10. mjesto, sto znaci da su te sjekire vec u nasim rukama za razliku od ostalih.
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
:ljut:

ne to je samo moj komentar na prepucavanja po forumu generalno
mi ovo mi ono i tako dalje
nista osobno na vasem topicu je toga najvise tako da.....
uvatite se sjekira kanite se spama:boks:
i spike ko ima veci ****

forum ti najvecim djelom sluzi za prepucavanje, zamisli da toga nema kako bi forum izgleda, (moje misljenje je nikako, jer bi izgledao kao mrtav, ne bi bilo vise od 10 clanova koji bi ga posjetili u toku dana) pa smo dosli na ovaj forum da napravimo i to zanimljivije kao i u igri sto radimo :p a sto se tice sjekira o tome ne bi da govorim nista previse, poceli smo prije 18-19 dana i vec smo 11-ti u ODA dok ima nekih plemena koji su poceli na dan otvaranja s4 i ne bjeze nam vise od 40/50k a to se za dan,dva moze preci, al nema potrebe jos uvijek za tim ;)

zzz
 

DeletedUser

Guest
a sto se tice sjekira o tome ne bi da govorim nista previse, poceli smo prije 18-19 dana i vec smo 11-ti u ODA dok ima nekih plemena koji su poceli na dan otvaranja s4 i ne bjeze nam vise od 40/50k a to se za dan,dva moze preci, al nema potrebe jos uvijek za tim ;)


Josh Malo I Glow Je U Top 20' Po ODA' :boks:
 

DeletedUser

Guest
ali jos bolje cekaj malo akademija mi se zavrsava pa cu te poslat na vanjski krug |o| :D

njega da resetujes moras proci mene,
ako imas ono sto se zovu jaja napadni ;) :p


da zans o kome se radi trollarn ...
 

krabat

Member
Reaction score
0
ne lupetaj.. kog ce krabat noblat.. moj lokot mu stoji na selu:D


neznam ko vise kupi bodova ja ili ti po novome lupetanje.... ti opet ne radis posao koji si zaduzen :D daj to nekome koji zna to odradit :p
 

DeletedUser

Guest
neznam ko vise kupi bodova ja ili ti po novome lupetanje.... ti opet ne radis posao koji si zaduzen daj to nekome koji zna to odradit

ko prvo ja nisam on.. nego ona.. znaci za tebe gospođa dama Deja..ako mi se moras obracat..obracaj se tako:D s duznim stovanjem:lool:

a ti si tema..jer si nekome iz toney plemena..cija je tema reko tu da ces ih restartat.. pa ono bas ti pogledah ubijene protivnike
1.150 (933.) po njemu nisi nikad ni barbara sredio.. tesko da ces nekog igraca:lool:

pokazi im se na terenu:hmm: kralju asu caru
 

krabat

Member
Reaction score
0
sve u svoje vrijeme gospodine :D idi napokon radi svoj posao koji si zaduzen a ja svoj :p...
a kako se ovo igra nemoj meni govorit razmisli malo :D.......i nemoj vise spamat :p


Poštovani krabat,

Primili ste upozorenje sa Forum Plemena.com.hr.

Razlog:
-------
Spamanje teme

spam
-------

Originalna poruka:
http://forum.plemena.com.hr/showthread.php?p=14893
Citiraj:
sve u svoje vrijeme gospodine idi napokon radi svoj posao koji si zaduzen a ja svoj ...
a kako se ovo igra nemoj meni govorit razmisli malo .......i nemoj vise spamat
Opomena služi kako bi vas podsjetili da se držite pravila foruma koja ste trebali pročitati pri registraciji i pri prvom posjetu foruma.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
1.150 (933.) krabat
40.998 (4.) ja

a vid tema je tuni..pa usporedba s njima.. vid trola

1.909 (703.)

vise je potuko od tebe:hmm:
 

krabat

Member
Reaction score
0
kako si stigao te bodove ne trebamo razgovarat a koliko ja imam ...... idi si kupi pelene i igraj dalje na ba tamo i pripadate i vas nacin igre
 
Status
Not open for further replies.
Top