Tooney

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Spustavah se ja na vase uze,
umalo se uze ne pretrze;
otada smo visi prijatelji,
u glavu mi pamet uceraste.

Jos imate da ucite srednjoskolci.... ;)
 

DeletedUser

Guest
zalosno je koliko vremena provodis gledajuci nas...

gledaju te ljudi sa strane i smeju ti se bolan.. zato si i pobegao sa plemena.net kao zadnja fukara
 

DeletedUser

Guest
Jedino sto je ovdje zalosno je sto sve pokusavate rijesiti vrijedjanjem.
Ima li neki post gdje ja vas vrijedjam,nazivam majmunima,stokom,fukarama...
Nije tesko biti fin.

Dajte neki dobar report, neku statistiku...
Da ljudi vidi da se radi nesto, da se ratuje, igra igrica...

A sto se tice plemena.net svi imamo svoju stranu price, i kad ti budes zavrsio neki server u pobjednickom plemenu kao vodja tog plemena, kad budes krenuo od pocetka na nekom serveru i dogurao do 5 miliona bodova onda se javi momak.

Do tada sve najbolje u igri.

Poceli ste padati u igri, mozda vas ovo ujedinjenje sa INSANE spasi... na kratko... :eek:k:
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Jedino sto je ovdje zalosno je sto sve pokusavate rijesiti vrijedjanjem.
Ima li neki post gdje ja vas vrijedjam,nazivam majmunima,stokom,fukarama...
Nije tesko biti fin.

:andjeo: Ja nisam vidjeo taj post u kojem se nalazi nesto slicno od toga sto si ti naveo, al imam od tebe nekakwih stvarcica gdje ti pokusavas nest postici i pravit se pametan tako sto pokusavas iznervirati na sve moguce nacine al ti ne ide

primjer1

srednjoskolci
A u plemenu imamo starih i mladjih igraca, al naravno to se nikad ne bi trebalo gledati, npr. sad ja tebe da pocnem provocirati sto ti imas godina ko grcka i dosao si se raspravljati kao malo djete itd, (znaci ne ide) prosto glupo

Dajte neki dobar report, neku statistiku...
Da ljudi vidi da se radi nesto, da se ratuje, igra igrica...
Imas to sve na svom forumu (kao sto neki znaju dobio si tamo acc) pa tako da mozes i tamo pregledati sve zivo da ne spamamo temu tim glupostima.

A sto se tice plemena.net svi imamo svoju stranu price, i kad ti budes zavrsio neki server u pobjednickom plemenu kao vodja tog plemena, kad budes krenuo od pocetka na nekom serveru i dogurao do 5 miliona bodova onda se javi momak.
Boldirano:Lahko ih je skupit al jos brze sj'bat ;)

a za ovo pobjednicno pleme ne bi da pricam nist znas i sam kako stoji sa tim.

Poceli ste padati u igri, mozda vas ovo ujedinjenje sa INSANE spasi... na kratko... :eek:k:

Zanimljiv prijedlog mozda te poslusamo

et, i za kraj opusteno, ne moras mi se puno nervirati ne valja to za zdravlje
 

DeletedUser

Guest
:andjeo: Ja nisam vidjeo taj post u kojem se nalazi nesto slicno od toga sto si ti naveo, al imam od tebe nekakwih stvarcica gdje ti pokusavas nest postici i pravit se pametan tako sto pokusavas iznervirati na sve moguce nacine al ti ne ide

Stvarcica...pravio se pametan... pokusao nesto postici... pokusao iznervirati..ne ide...

Procitaj koji post iznad,ja niti sam psovao niti se iznervirao,za razliku od nekih.........

A srednjoskolci jeste, sto da se lazemo. ;)

I tvoja izjava me podsjeca na:

Na ovome svetu mogu da kazem sto se desava to nije istina... Mislim na ovome svetu STO BI NA-GLASIO... da.. propaganda ........ sto.... vecina kazu.... da ovome... nije istina...

zbunjen...
 

DeletedUser

Guest
al mi je ovo zanimljivo pratiti sta ste stali hajde kad ce nova tura prepirki hihihih
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Stvarcica...pravio se pametan... pokusao nesto postici... pokusao iznervirati..ne ide...

Procitaj koji post iznad,ja niti sam psovao niti se iznervirao,za razliku od nekih.........

A srednjoskolci jeste, sto da se lazemo. ;)

I tvoja izjava me podsjeca na:



zbunjen...

:hahaha: au psovanje, velika uvreda hahahah
 

DeletedUser

Guest
Jedino sto je ovdje zalosno je sto sve pokusavate rijesiti vrijedjanjem.
Ima li neki post gdje ja vas vrijedjam,nazivam majmunima,stokom,fukarama...
Nije tesko biti fin.

Dajte neki dobar report, neku statistiku...
Da ljudi vidi da se radi nesto, da se ratuje, igra igrica...

A sto se tice plemena.net svi imamo svoju stranu price, i kad ti budes zavrsio neki server u pobjednickom plemenu kao vodja tog plemena, kad budes krenuo od pocetka na nekom serveru i dogurao do 5 miliona bodova onda se javi momak.

Do tada sve najbolje u igri.

Poceli ste padati u igri, mozda vas ovo ujedinjenje sa INSANE spasi... na kratko...



e, moj borise, koji si ti komad b*dale.... <--- e to je uvreda, a ne sto sam ja napisao..

zalosno je koliko vremena provedes gledajuci nas


A sto se tice plemena.net svi imamo svoju stranu price, i kad ti budes zavrsio neki server u pobjednickom plemenu kao vodja tog plemena, kad budes krenuo od pocetka na nekom serveru i dogurao do 5 miliona bodova onda se javi momak.


a i ovakvih servera sam sigurno imao vise od tebe..



prije da se tebi smiju

e moj ravka :eek:ok:.. idi se ulizuj scapi, mozda i bude nesto od te tvoje masovne regrutacije :) :love:..


boriss veciti kompleksas :D
 

scapa

Banned
Reaction score
0
e, moj borise, koji si ti komad b*dale.... <--- e to je uvreda, a ne sto sam ja napisao..




e moj ravka :eek:ok:.. idi se ulizuj scapi, mozda i bude nesto od te tvoje masovne regrutacije :) :love:..


boriss veciti kompleksas :D

...moj prijatelj gubi zivce, mozda bi bio manje nervozan da pije kamilicu

...tebe ni ulizivanje meni ne moze spasit..., na sv3. su isto pocimali vrijedjat pri kraju.
 

DeletedUser

Guest
to su ti simptomi :p

ajde vratite se na temu,nemojte da svađate
ovo nije mjesto za to,riješite preko pp :)
 

DeletedUser

Guest
@SyrusTheAssasin: Nikad briga nikad stres pijte samo kras expres.


@Tooney:
tribal-dance.gif
 

DeletedUser

Guest
to su ti simptomi :p

ajde vratite se na temu,nemojte da svađate
ovo nije mjesto za to,riješite preko pp :)

Trazi se tema, dal prava il' ne,
pa da konacno moze na pravi put da se krene.

Da vratim se tamo, gdje Ravka nas salje,
da odemo od ovih svadja sto dalje, sto dalje.

Jer kao sto reko, Ravka na to,
ovo nije ni mjesto ni vrijeme za to.

Al nije mi jasno, ni bistro bas,
kako se rjesava svadja preko pp? Dal' Ravka znas?

I kakve sad veze, pp ima s tim,
pa necu ja snimat "propagandne poruke" da svadjam se s njim.

Pa bolje ne svadjat, vec zezat po redu,
mozda mi Mladenke konacno dadne plisanog medu.

Jer bambija nema, za me ni pod razno,
kad dodje do mene i pogleda, u torbi sve prazno.
 
Status
Not open for further replies.
Top